Milé dámy, jistě už hodně z vás vlastní nějakou kvalitní sportovní podprsenku, zejména pokud máte větší poprsí. Intenzivní pohyb je pro mnohé z nás, s košíčkem C a výš prostě nesnesitelný. Nejnovější výzkumy navíc ukazují, že ani ženy s menším poprsím by neměly výběr kvalitní sportovní podprsenky podceňovat.

Otřesy trpí zejména kožní vazivo, dochází k protažení kůže a jediný návrat do původního stavu může být nakonec jen otázkou plastické chirurgie.

Dobrá sportovní podprsenka je také velmi pohodlná, ale zároveň pevná, z odpovídajícího prodyšného a rychleschnoucího materiálu – např. CoolMax, má nastavitelná, širší (často podložená) ramínka.

Nezaměňujte top a sportovní podprsenku. Top, který pořídíte v rozmezí 200-300 Kč se pouze jako sportovní podprsenka tváří, v žádném případě však nefunguje jako podpěra prsou, málokdy má nastavitelná ramínka.

Sehnat kvalitní sportovní podprsenku, zejména za přijatelnou cenu je v Čechách stále problém. Nebojte se nákupu přes internet, jen pokud je možná výměna zboží. Po kamenných obchodech budete shánět dlouho a cena opravdu dobré sportovní podprsenky (Nike, Adidas, Danskin) se možná vyšplhá daleko přes 1000 Kč.

V našem e-shopu nabízíme velmi oblíbenou Sportovní podprsenku Vivian z materiálu CoolMax, která splňuje výše uvedené parametry. Výměna velikosti či vrácení do 14 dní bez udání důvodu je u nás samozřejmostí.

Mezi další prodejce sportovních podprsenek dostupných v Česku patří Triumph International (sportovní podprsenka Trophy) a Craft (sportovní podprsenka Craft Pro Cool).

 

Komentáře