Vydejte se s příchodem cyklosezóny na kolo připraveni. Právě teď je čas naplánovat si, kam se v sezóně vydáte a pořádně se na to připravit.

Máte doma celoodpružené kolo, ale na běžných vyasfaltovaných cyklostezkách si jeho výhody příliš neužijete? Vydejte se do míst, která jsou doslova rájem při milovníky MTB. Nejlepší stezky pro horská kola, to je Singltrek pod Smrkem. Užít si můžete přijít na MTB kempy, nebo si pořídit některý z individuálních či skupinových kurzů, které se pořádají pro dospělé, ale rovněž pro děti.

Singltrek však nejsou jen mountain bike stezky a kurzy. Je to i perfektně vybavený e-shop, který vás připraví nejen na nadcházející cyklosezónu. Najdete v něm klasiku na kolo, jako je cyklistické oblečení (cyklistické kraťasy, dres na kolo, rukavice na kolo a jiné), ale i skutečné specialitky.Takovou je speciální batoh na kolo, který se svojí velikostí umí přizpůsobit vašim aktuálním potřebám a své využití najde i nyní v zimě.

Modulární batohy na kolo i pro další sporty

Singltrek k nám dováží modulární batohy PRISM a prodává je ve svém kamenném obchodu i e-shopu. Batohy francouzské značky ze Savojských Alp si už našly své příznivce po celém světě. Přestože jsou určený především na kolo, už při jejich vzniku stály i milovníci dalších sportů. Vedle bajkerů se na vývoji a testování podíleli též lyžaři či snowboardisté. Ale příznivce si najdou i u dalších sportovců. Batohy totiž mají nejen výhodu, co se týče své modulárnosti, lze je však opatřit i chráničem páteře. A batohy s páteřním chráničem oceníme i při jízdě na koni, na kolečkových bruslích a celé řadě dalších sportů.

Sportovní vybavení na kolo

E-shop Singletrek vás vybaví na kolo kompletně – od celoodpruženého kola, přes oblečení na kolo, až po nezbytné doplňky, jako je modulární batoh na kolo s páteřním chráničem. Pojďte si konečně užívat MTB aktivity. S perfektní výbavou, po kvalitním kurzu a na dokonale připravených MTB stezkách.

Komentáře