Co se zlepší v oblasti tělesného zdraví
Lepší kondice a tělesná zdatnost. Vaše mozkové buňky pookřejí. Zvýší se odolnost vůči nemocem. Menší riziko, že se stanete obětí zločinu nebo utrpíte úraz. Lepší pocit z vlastního těla. Zlepšuje se postřeh. Lepší sexuální kondice. Lepší trávení a větší požitek z jídla. Budete hezčí a přitažlivější, budete mít zdravější barvu pleti, lepší držení těla. Co z uvedeného je pro vás nejdůležitější?

Co se zlepší v oblasti duševního zdraví
Duševní výkonnost. Jistota a sebedůvěra. Postupně větší klid. Přesnější a soustředěnější myšlení. Vaše nadání a schopnosti se lépe uplatní. Paměť se zlepší. Bude přibývat zdravé radosti. Větší rozvaha a nadhled. Zlepší se sebeovládání, budete více pánem sebe sama. Postupně i lepší spánek. Větší svoboda, když nemusí člověk shánět drogu. Co z uvedeného je pro vás nejdůležitější?

Co se zlepší v oblasti vztahů k druhým lidem
Zdravější děti a jejich lepší výchova, pokud je máte nebo budete mít. Odpadnou hádky kvůli drogám. Dokážete se lépe bránit proti zneužívání ze strany druhých. Budete ohleduplnější. Větší otevřenost vůči druhým, větší upřímnost, čistší svědomí. Hlubší porozumění mezilidským situacím. Postavení v rodině i ve společnosti se postupně zlepší. Problémy se zákonem kvůli drogám odpadají. Člověk získává skutečné přátele. Větší respekt ze strany okolí. Dokážete lépe řešit problémy ve vztazích. Sebedůvěra v jednání s druhými lidmi postupně vzroste. Větší vyváženost ve vztazích – člověk nejen bere, ale také dává. Dokážete se spíše zdravě prosadit. Co z uvedeného je pro vás nejdůležitější?

Co se zlepší v oblasti financí
Dokážete využívat svých dobrých schopností a nadání a to přinese zasloužený výdělek. Menší riziko okradení. Peníze, které dříve člověk utratil za drogy, může dobře použít nebo investovat. Rozvaha při vydávání peněz. Zdravotní stav se zlepšuje a to přinese další možnosti výdělku. Co z uvedeného je pro vás nejdůležitější?

Co se zlepší ve způsobu života
Dovolená nebo prázdniny, ne otročení drogám. Na koníčky a záliby bude více času. Rozmanitější a zajímavější život. Postupně lepší spánek. Lepší výživa. Více času na vzdělání. Schopnost dodržovat denní program. Hezčí zařízení bytu nebo místa, kde člověk bydlí. Lepší zevnějšek, větší péče o něj, člověk lépe vypadá v působí lépe na druhé. Co z uvedeného je pro vás nejdůležitější?

Co se zlepší v práci nebo ve škole
Člověk spíš najde dobrou práci a má lepší šanci si ji udržet. Větší bezpečnost práce. Odpadá skrývání, lhaní, vynahrazování, omlouvání a výmluvy. Pozice vůči nadřízeným, spolupracovníkům, spolužákům nebo učitelům se zlepšuje. Pracovní výkon roste. Pracovní vztahy se lepší. Větší pravidelnost a spolehlivost. Prémie, osobní hodnocení, lepší známky ve školy nebo lepší studijní výsledky. Postupně se zvyšuje sebedůvěra v práci nebo ve škole. Lepší soustředění. Výdělek se postupně zvyšuje. Dlouhodobé vyhlídky v práci se zlepšují. Co z uvedeného je pro vás nejdůležitější?


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015