Blíží se výročí Vaší svatby a rádi byste si jej užili s Vaší drahou polovičkou někde v hezkém prostředí během wellness víkendu?

Wellnes pobyty pro dva i pro celou rodinu

Tipy na wellness pro dva můžete hledat prostřednictvím internetového zábavního portálu Firmy na zážitky. Romantické chvíle Vašeho významného dne si můžete připomenout v komfortně zařízeném ubytování a přitom se těšit z pozornosti jeden druhému. Během wellness víkendu pro dva se budete moci nechat hýčkat a rozmazlovat nejen Vaším partnerem, ale také hostiteli. Jako v pohádce si budete připadat o wellness víkendovém pobytu pro dvana zámku ale i na horách. Tento typ víkendu dává možnost odpoutat se od každodenních starostí a přitom se věnovat sami sobě. Wellness víkend si můžete užít také v doprovodu Vašich dětí, nadšeni jistě budou z rodinného vstupu do Aquapalace Praha.

Kam na zážitkový pobyt?

Velmi oblíbené jsou také zážitkové víkendové pobyty. Díky nim se můžete ocitnout na neobvyklém místě a rozšířit své zážitky o netradiční momenty. Snad každého muže nadchne víkendem v pivovaru Černý orel. Ubytovaní budete v pokojích čtyřhvězdičkového hotelu nebo tříhvězdičkového penzionu, jehož historie sahá až do období 15. století. Během tohoto víkendu skvěle zregenerujete své tělo i mysl. Šéfkuchař pro Vás připraví degustační menu tamějších specialit. Láká je také exkurze do minipivovaru, který byl portálem IDNES.cz zařazen mezi deset nejlepších minipivovarů v Čechách. Více informací o tomto zážitkovém pobytu si můžete přečíst zde www.firmanazazitky.cz/zazitkove-pobyty/. Kouzelné chvíle můžete zažít také během pobytu na plachetnici, relaxaci v římských lázních pro dva, dvoudenním kurzu snowkitingu s ubytováním nebo romantickém pobytu na zámku Mcely. Nabídka je samozřejmě mnohem pestřejší, proto věříme, že si vybere i ten nejnáročnější klient.

Komentáře