Nedostatek bílkovin vede k přednostnímu odbourávání svalů před tukem a to nechceme, chceme přece hubnout. Nedostatek vitamínů a minerálních látek oslabuje náš imunitní systém, vede k únavě, bolestem hlavy až depresím.

A co si počít, když ani úprava životního stylu snížením příjmu potravy a zvýšením pohybu nestačí? Pak je lépe využít speciálně připravených nízko energetických, nutričně vyvážených potravin, které při výrazném omezení energetického příjmu zajistí dostatečný příjem pro organizmus potřebných látek. Proto je vždy velmi důležité pečlivě vybírat vhodnou nízko energetickou stravu, tak aby Vám plně pokryla doporučené denní dávky všech životně důležitých látek. Takovou potravinu můžete použít jako několikadenní kúru k rychlému návratu k původní hmotnosti nebo jednorázově jako vhodnou výživu pro odlehčovací den.

RNDr. Ludmila Oliveriusová, CSc.poradce pro zdravou výživu

Na snížení tělesné hmotnosti bez nedostatku všech životně důležitých látek Vám nabízíme 

NOVOU REDITU – potravinu se sníženým množstvím energie ( dodávající 3610 kj denně) při zachování příjmu všech nutričně důležitých látek

 

HUBNĚTE POHODLNĚ – jednoporcové balení koktejlů, instantních polévek ,které jednoduše rozmícháte či rozmixujete do teplé nebo studené vody, proteinové tyčinky pro případ, kdy není čas připravovat koktejl,vláknina Psyllium pro lepší zasycení a zvýšení konzumace rozpustné vlákniny

HUBNĚTE S CHUTÍ – první dieta se zákuskem – vlákninovým bisquitem Knuspi. Vše s přesně definovaným množstvím energie a nutričních látek na jednu porci (uvedeno na obalu)

BALENÍ OBSAHUJE:

  • 5x dietní koktejl s příchutí nugátovou
  • 10x dietní koktejl s příchutí kakaovou
  • 10x dietní koktejl s příchutí malinovou
  • 1x rozpustná indická vláknina Psyllium
  • 2x Bisquit Knuspi s karobovou polevou

Při dodržení dietního režimu a jídelníčku ( uvedeno na obalu) vaše tělo dostane veškeré životně důležité látky ,jako jsou vitamíny, stopové prvky minerály a bílkoviny. Součástí koktejlů je tzv. MCT olej , který působí proti "energetické šetrnosti" organizmu a příznivě ovlivňuje spalování tuků. Při konzumaci Redity Vaše tělo čerpá energii ze svých tukových zásob a šetří svalovou hmotu. A tím hubnete právě tam, kde potřebujete. Zároveň se budete během diety cítit dobře a udržíte si dobrou kondici.

Upozornění před začátkem diety:

Při velké nadváze ,pokud chcete Reditu konzumovat jako jediný zdroj výživy delší dobu, doporučujeme Vám konzultovat její konzumaci se svým lékařem. Dieta je vhodná jako součást redukčního režimu při indexu tělesné hmotnosti (BMI) 25 a vyšším.

Redita není vhodná pro osoby s nesnášenlivostí laktózy, pro nemocné fenylketonutrií (obsahuje zdroj fenylalaninu), není vhodná pro diabetiky léčené inzulínem. Reditu nedoporučujeme u osob se závažným onemocněním srdce (bezprostředně po infarktu, u poruch srdečního rytmu), závažným onemocněním ledvin, jater, u vředové choroby žaludku a dvanáctníku, nevhodná je i pro osoby, které prodělaly v posledním půl roce mozkovou cévní příhodu.
Redita není vhodná jako jediný zdroj výživy pro děti, dospívající mládež, těhotné a kojící ženy a osoby s BMI nižším než 20.

Redita není vhodná pro děti do 18 let.

Při příliš rychlém poklesu hmotnosti konzultujte s lékařem.

Možno koupit v eshopu na adrese:  http://www.fitsport-jt.cz


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015