V posledních týdnech se nemluví o ničem jiném než o šířící se nákaze koronavirem. V České republice je vyhlášen nouzový stav, přičemž vláda zavřela většinu obchodů kromě potravin a lékáren, divadla, kina, sportoviště, ale i hospody či restaurace. Od pondělí navíc vláda uvalila celou zemi do karantény, takže platí omezení pohybu osob, aby se zastavilo šíření nemoci. Přemýšlíte, jak se zabavit během následujících dnů? Co takhle začít s velkým úklidem domácnosti. Určitě narazíte na nepotřebné věci, které můžete prodat přes internet, a tak my vám poradíme, jak na to.

Vezměte to od sklepa. Právě do sklepa člověk umisťuje nepotřebné věci, které mnohdy ani nikdy nevyužije. Proč by vám však měly zabírat místo, když za ně můžete dostat nějakou tu korunu? Potom jděte přes skříně a skončete na půdě.

Inzerce zdarma na Biginzerce.cz

Stále úklid odkládáte? Pusťte se konečně do toho, do čeho se vám dlouhá léta nechtělo. Pokud se vám nahromadilo oblečení, elektronika, ale i knihy, které jste neotevřeli už několik let, pak je nejvyšší čas se všeho přebytečného zbavit. Jestliže hledáte portál, kde se dají vkládat inzerce zdarma, potom se vám nabízí Biginzerce.cz.

Velkou výhodou je, že máte všechno rozdělené do přehledných kategorií, a tak potenciální kupci zamíří vždy přímo do sekce, o kterou se zajímají. Velice žádané je třeba oblečení, takže se snadno zbavíte i pro vás nezajímavých kousků ve vašem šatníku.

Bazar navštíví přes 200 tisíc lidí měsíčně

Co se návštěvnosti týče, tak je vskutku vysoká. Internetový bazar čítá na 200 tisíc návštěvníků každý měsíc, tudíž máte velkou šanci prodat své věci, ať už jsou to knihy, nebo nábytek. Vezměte do rukou telefon, všechno si nafoťte, vložte inzeráty, a pak jen čekejte, než se ozvou zájemci. S nimi se domluvíte na ceně i způsobu předání, ovšem to nechejte až po skončení karantény.

Jestliže prodáte elektro, oblečení, zahradní nástroje a další, vynahradíte si tak alespoň část ušlého výdělku. Současně se můžete dostat i do pozice kupujícího. Jelikož je obrovská sháňka po rouškách a respirátorech, zkuste na Biginzerce.cz vyhledat, jestli tyto ochranné pomůcky někdo neprodává. Biginzerce.cz slouží nejen pro prodej, ale i koupi.

Komentáře