Dodávka se většinou dostaví v podobě nějaké náhodné poznámky, díky které se dozvíš o nějaké zvláštní léčebné metodě, nebo v podobě nějakého přesvědčivého zážitku, který se na první pohled může jevit jako nepříjemný. Třeba se něco dozvíš o psychických příčinách své nemoci-co ti ve skutečnosti dělá těžkou hlavu a proč se myšlenky a city manifestují jako bolest hlavy. Až pochopíš důvod své nemoci a vzpomeneš si, co v životě skutečně chceš a začneš se starat o své já (to znamená-začneš hledat takový způsob života, v němž najdeš nejlepší způsob seberealizace), pak tě tvé tělo nemusí upozorňovat na to, že se zanedbáváš a nemoc zmizí.

Krémy a masti jsou vždy jen pouhou berličkou a potlačováním symptomů. Nicméně existují i léčebné metody (jako např. Bachova květová terapie), které rychleji osvětlí i psychické důvody. Třeba bys měl vstoupit na tuto cestu.

Nicméně tě musím i varovat: zbavit se prostřednictvím objednávky nemoci se možná neobejde beze stresu. Dodávkou by mohlo být uvědomění si příčin. Ale kdykoli si zase můžeš objednat další pomoc. Takže to nemůže být tak hrozné. Uvádím to jen proto, že jsem zatím nikdy nezažila pouhé zmizení nemoci bez jakéhokoliv přičinění postiženého. Pouze se mu dostane potřebných informací, co musí udělat.


Shrnutí objednávání

 1. objednávej jakkoliv a kdekoliv máš chuť. Chceš-li při tom uspořádat malý rituál, tak si něco vymysli-něco v co věříš nebo co se ti zdá zvlášť účinné. Příklad: napiš si svou objednávku a přečti ji v noci Universu z okna, balkonu, ze zahrady atp. nebo si raději objednáš v den, kdy máš skvělou náladu nebo kdy překypuješ důvěrou ve vlastní schopnosti nebo jen pocítíš potřebu. Úplněk je také vhodný, pokud ti vyhovuje.
   
 2. objednávku neopakuj. (Ale ještě pře dodáním můžeš svou objednávku zrušit). Když stejnou věc objednáš několikrát nebo v duchu opakovaně pošleš co nejvíce energie, vyjadřuješ tak své podezření, že Universum je neschopné universu je to jedno. Nanejvýš to bude považovat za velmi politováníhodné, protože dodávky dostáváš prostřednictvím inspirace. Prostřednictvím nějakého pocitu nebo nějaké narážky. Tak jsi po těch nejrůznějších cestách veden ve správnou dobu na správné místo, kde obdržíš svou dodávku. Nedočkavostí a křečovitým očekáváním blokuješ sám sebe, takže za tebou Universum stále musí běhat i s balíkem. Jenže ty se nikdy neobjevíš na místě dodávky, protože nejsi dost uvolněný.
   
 3. každou objednávku formuluj kladně! Slova jako "ne-" a "žádný" jsou nevhodná. Také jistě nezavoláš do Quelle a neřekneš: "Prosím já bych chtěl "žádný zelený ubrus" objednej si to, co si opravdu přeješ. Když se chceš zbavit nemoci, musíš si objednat zdraví postiženého místa. Oceň to, když se ti nějaká objednávka splní. Tak posiluješ důvěru ve svou schopnost objednávat. Když si nejsi jistý, jestli to nebyla náhoda, uznej aspoň možnost, že tu tvoje objednávka mohla kladně zapůsobit. Zvláště mazaní to pak dělají takto: "To je klidně možné, že se ta dodávka dostaví zcela náhodou právě v okamžiku, kdy ji očekávám. Taková náhoda! Ať to uděláš jakkoliv-hlavní věc, aby to vyšlo! Jak už jsem řekla: Buď v pohodě, bav se a všechno přijde samo.
   
 4. chceš-li celý svůj život změnit v tom pozitivní energie, napiš si seznam pocitů, které bys měl, kdyby ve tvém životě všechno odpovídalo tvým představám. Pak přemýšlej o tom, ve kterých bodech se od něj odchyluješ. Na růstá místa si polož lístky, které ti budou stále připomínat, do jaké míry se tvé myšlenky, city a slova odklánějí od tvé optimální představy. Nezapomeň: tvá slova, myšlenky a city utvářejí tvou realitu!
   
 5. když se při analýze svých slov, myšlenek a citů párkrát přistihneš při něčem nepříjemném, přestaneš se divit své současné realitě. A přesně v tom okamžiku se začneš probouzet. Pak už nemáš daleko k vědomému utváření a objednávání. Konec fáze hlubokého spánku! Jediný rozdíl mezi bdělým a spícím člověkem je ten, že bdělý utváří svou realitu vědomě, ten druhý nevědomě. Ale svou skutečnost si vytváří každý.
   
 6. "Poznej sám sebe", stálo nad Delfskou věštírnou. Když tuto myšlenku rozvineme, vznikne z toho: "Rozhodni, kdo a jaký chceš být!" Neboť v okamžiku, v němž něco poznám, se od toho odpoutávám. Mohu se rozhodnout pro něco nového. Také si mohu rozmyslet, jaký bych chtěl být člověk a jak bych chtěl žít.

Z knihy Objednáváme si z vesmíru od Barbel Mohr


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015