Rok 2017 bude plný předností kohouta, čímž je jeho všeobecné nadšení pro věc, vytrvalost a sebekontrola. Vztahy mezi lidmi budou ve znamení velké upřímnosti.

Budeme více projevovat naší vášeň, zejména pokud jde o práci, kde nebudeme váhat s vyhrnutím rukávů za účelem dosažení svých cílů. "Vždy budou vyšší, nové a nové", to je motto kohouta a bude inspirovat každého z nás. Statečnější než obvykle, neporazí nás obtíže, ani protivenství.

Nicméně, budeme muset udržet našeho ducha flexibilního, protože pod vlivem tohoto krále dvora, který je podle číňanů velmi konzervativní, riskujeme, že budeme neflexibilní a odmítaví měnit nápady pro životní strategie, i přesto, že mohou být nepřiměřené. Pokud jde o lásku, bude to rok intenzivní a plný vášně.

Budeme cítit touhu přemoci naše milované a být jimi přemoženi. Ti, kteří mají srdce volné, budou hledat štěstí u více partnerů, ale ti, kteří lásku již prožívají, zvolí loajalitu a důkazy velké něhy.

Jak oslavovat nástup roku 2017, aby jsme si udobřili kohouta?

Samozřejmě, že nástup nového roku je dobrý oslavovat s rodinou, příbuznými a blízkými přáteli.

Extravagantního kohouta potěšíme, pokud si na sebe vezmeme něco módního a stylového. Poněvadž barva Ohnivého kohouta v roce 2017 bude červená, tak bychom měli na sebe volit něco, co tomu odpovídá. Vhodné budou všechny odstíny červené, může být i černá či bílá barva a důraz by měl být kladen na zlato. Zvláštní pozornost by měla být věnována detailům a doplňkům: šperkům, účesu, make-upu, manikúře, atd. Co rozhodně rozzuří Kohouta, jsou věci ve stylu dravců, jež jsou jeho přímými nepříteli.

Jídlo na stole by mělo být převážně vegetariánské a v žádném případě by nemělo být na stole kuře, přece se nebudeme "hádat" s kohoutem na první schůzce. Dary lépe volit užitečné a funkční. Kohout zrovna nemá rád zbytečné útraty, takže všechny dary by neměly být přiliš drahé.

Krysa: horoskop 2017

Rok kohouta 2017 je pro Vás poměrně důležitým rokem. Ačkoli se věci mohou dít pomalu, až vás to povede k netrpělivosti, vaše úsilí vám přinese pěknou odměnu. V práci si nenechte ujít žádnou příležitost. Všechna vaše tvrdá práce bude oceněna kolegy i nadřízenými, předpovídá čínský horoskop 2017. Období na začátku léta a podzimu může být pro vás pozitivní.

Pokud hledáte práci, mohou se objevit nějaké opravdu dobré nabídky. S významným zlepšením v kariéře, budete vydělávat i lepší peníze. Může se stát, že budete s penězi trochu hýřit, utrácet za luxusní věci nebo domácí vybavení. Nicméně, raději se zaměřte na lepší hospodaření, abyste si mohli naplánovat nějaké výlety s rodinou.

Milujete své blízké a hodně pro vás znamenají. V těžkých časech, jim budete vždy na blízku. Když je budete potřebovat Vy, nebojte se na ně obrátit. Během celého roku budete mít poměrně hektický rozvrh, ale pokud si vše budete dobře plánovat, zbude vám čas i na vaše blízké. Tento rok kryse přineší mnoho společenských událostí a možnost setkat se s někým opravdu speciálním. Nejlepší období na setkávání s lidmi bude v létě. Zároveň je potřeba si rezervovat i nějaký čas pro sebe.

Naplánujte si něco, co vás zajímá; může to být nějaký koníček, nějaké dobrodružství, apod. Pro tento rok bude také důležité udržovat si určité stravovací návyky, dobrý životní styl a  zahrnout nějaké cvičení. Všeobecně tento rok bude pro vás velice důležitý. Přináší mnoho pracovních příležitostí, příjemné chvíle s rodinou, romantiku, nová přátelství a mnoho dalšího.

Buvol: horoskop 2017

Čínský Nový rok 2017 přináší převážně dobré změny do vašeho života. Podle předpovědí čínského roku Kohouta je doporučena i vám všeobecně dobrá organizace schopnost. V průběhu roku budete pociťovat, že věci se vyvíjí přesně tak, jak chcete. Všeho dosáhnete. V posledních letech v práci jste zažili už mnohé, úbytek v platu, nudné pracovní povinnosti či vedoucí pozici s velkým stresem.

Ale nyní nadešla doba, kdy dostanete přesně to, co chcete.  I přesto, že se Vám bude vést skvěle na současné pozici, neměli byste ignorovat další příležitosti. První polovina léta bude pro vás velice příznivá. I těsně před zimou to vypadá dobře. Na dobré příležitosti je třeba reagovat okamžitě, předpovídá čínský horoskop 2017. Během této doby se i vaše dovednosti velice zlepší.

Ve finančních záležitostech, musíte být opravdu opatrní. I přesto, že budete mít dobrý příjem, je třeba se vyhnout jakýmkoliv riskantním investicím. V případě, že je nějaká investice nezbytná, měl by být proveden předem řádný výzkum, který vás připraví na případné důsledky. Rodinné vztahy se tento rok upevní, nejenom, že Vy budete podporou pro své blízké, ale i oni vám podporu nabídnou. Budete si také užívat společenského života a nových přátelství, které vás donutí k určitým změnám v rozvrhu či životním stylu.

Láska a romantika bude s partnerem sílit a ti, kteří jsou volní, budou mít šanci setkat se s někým vyjímečným. Všeobecně Vám tento rok přináší mnoho pozitivního do vašeho života. Nicméně finanční stránka bude potřebovat větší pozornost.

Tygr: horoskop 2017

Pro tygry je Čínský rok 2017 poměrně významný. Získáte spoustu dobrých příležitostí ke zlepšení svého života po všech stránkách. Nicméně, budete muset udržet kontrolu nad svou myslí. Nedělejte rychlé závěry, důkladně o nich přemýšlejte. Co se týká práce, je třeba zaměřit se na své silné stránky, jelikož máte pár úžasných schopností.

Zkuste se ale naučit přizpůsobit se situaci; to vám nesmírně pomůže. Můžete očekávat několik významných změn v první polovině léta a začátkem zimy. Pokud se vám naskytne skvělá příležitost, nenechte si ji ujít. Pokud na vás čeká například nová pozice, snažte se na ní nacítit, zkuste se v této oblasti vzdělat, přiučte se novým věcem, adaptujte se a emoce nechte stranou.

Pokud jde o finance, Čínský rok kohouta vypadá slibně. Můžete přidat nějaké nové zdroje příjmů. Ale všechny tyto peníze by měly být využity správným způsobem. Snažte se šetřit. Tyto peníze Vám mohou v budoucnu splnit sen v podobě dovolené, apod.

Co se týká rodiny, budete poměrně zaneprázdnění. Náladovost vašich blízkých se vás nevyhne, ale zkuste být lepším posluchačem, vyřeší se tak automaticky mnoho věcí. Tento rok budete mít možnost i rozšířit svůj společenský okruh lidí. Avšak dávejte si pozor v některých situacích, kdy bude docházet k rozlišným názorům – raději hledejte takové odpovědi, které neurazí. Nikdy se s nikým neporovnávejte, všichni jsme odlišní.

Celkově lze říci, že rok 2017 má pro vás hodně schované, ale musíte se naučit taktního jednání, aby přinesl jen to pozitivní.

Zajíc: horoskop 2017

Dle čínského roku kohouta, na Vás čekají různé výzvy, ale konečný výsledek bude plodný. Stejně jako minulý rok, ani tento nebude příliš snadný. Ale vaše úsilí nyní se vyplatí na celý život. Pokud přijde na práci, budete se učit novým dovednostem a získáte tak značné zkušenosti. Vše, co se během této doby naučíte, dodá charisma vašemu životopisu.

Sice budete chtít pracovat nezávisle, bez zahrnutí ostatních, ale nebude to mít příliš pozitivní dopad. V případě, že se rozhodnete pracovat v týmu, získáte si respekt a vaše dovednosti se ještě více ukáží na povrch. Pokud plánujete změnu zaměstnání, pak první polovina léta vypadá dobře. Říjen, listopad, prosinec a leden 2017 budou příznivé. Co se týká financí, tak na cestě je spousta výdajů.

Je možné, že budete utrácet hodně na cestování. I když jste v oblasti financí pozorní, tento rok bude vyžadovat ještě více pozornosti. V případě, že budete provádět nějaké investice, udělejte pořádný výzkum, dejte na rady, a buďte opatrný s papírováním. Při tom všem vás to bude bavit a vzdělávat. Někteří z vás budou mít chuť trávit čas nad zvelebováním svého domova, předpovídá rok 2017.

Často se budete obracet na svou rodinu pro podporu. V případě jakýkoliv stresů se neváhejte na ně obrátit a věc prodiskutovat, ale své negativní reakce si nechte na jindy. Doporučujeme, abyste si naplánovali nějaký společný čas v kruhu blízkých.  

V tomto roce se váš společenský život bude vyvíjet dobře, ale pozor na rozhovory s některými lidmi. Vyhýbejte se hádkám a snažte se situaci vždy nějakým způsobem usměrnit. Celkově lze říci, že tento rok má několik plodných období. Pokud z nich vytěžíte, co nejvíce, výsledky budou velice příznivé.

Drak: horoskop 2017

Čínský rok kohouta přináší drakům pár úžasných příležitostí. V kariéře dojde k neočekávanému zlepšení. Je to období, kdy si budete zdokonalovat své schopnosti. V průběhu roku, budete čelit i pracovním problémům, ale vše se vždy vyřeší. Neminou Vás i výzvy týkající se pracovních pozic. V první polovině léta i počátkem zimy očekávejte příznivé období ve všech oblastech.

Snažte se udržovat a vytvářet nové kontakty, pomůže Vám to. Vzhledem k příznivé kariéře bude příznivá i Vaše finanční stránka, ale zkuste se o peníze starat lepším způsobem a šetřete na smysluplné věci. Je možné, že se budete věnovat cestování a proto i na cestách mějte svůj rozpočet pod kontrolou. Věnujte se osobním zájmům a plnění svých snů.

Budete mít dostatek příležitostí i ve společenském životě, snažte se z něj vytěžit to nejlepší. V případě, že jste bez partnera, je možné, že Vám do cesty někdo vkročí. Tento rok bude pro Vás poměrně aktivní, a tak nezačínejte mnoho projektů bez toho, abyste si je předem dobře naplánovali. Myslete prakticky, důsledně vše naplánujte a pak konejte. Všeobecně tento rok má hodně co nabídnout, a tak se snažte vytěžit z něj co nejvíce.

Had: horoskop 2017

Hadi, rok kohouta je pro Vás velice důležitý. Už proto, že jste schopní lidé, toto období je příznivé k využití všeho co znáte. Co se týká osobního života, vypadá to nadměrně skvěle.

V práci, většina z vás se zaměří na zlepšení své současné situace. Významným způsobem Vás budou podporovat i Vaši známí. Dostanete nabídky, které zvýší Vaší pracovní pozici. Někteří z vás budou uvažovat o změně organizace kvůli lepším vyhlídkám, v případě, že aktuální stav nebude nic zajímavého nabízet.

Nejpříznivější období bude jaro až konec podzimu. Všechno Vaše úsilí v kariéře posílí vaši důvěryhodnost a pověst. Finančně, můžete získat více finančních prostředků prostřednictvím pozice na volné noze, nebo něco takového. Se zvýšením financí, můžete také zvýšit své výdaje. Bez ohledu na to, co děláte, jen dávejte pozor na svůj rozpočet. Při vyšších investicích bude užitečné lepší plánování. Vyhněte se rizikovým investicím. Přínosem pro Vás bude, pokud se začnete věnovat svým koníčkům, které posilují Vaše schopnosti a talent.

Pokud jde o rodinu, budete si užívat společných chvílí. Je možné, že budete na chvíli zastupovat úhlavní roli a tak buďte připraven. Vaši blízcí mohou přicházet s opravdu dobrými návrhy na vaše problémy, naslouchejte. Při jakémkoliv nedorozumění, zahajte konverzaci Vy, jinak přijdete o důležité rozhovory s Vašimi blízkými, který Vás mohou obohatit.

Společenský život bude vyžadovat pozornost. I přesto, že budete chtít zůstat v izolaci, společnost Vám může otevřít nové dveře. Celkově lze říci, že tento rok bude pro Vás skvělý.

Kůň: horoskop 2017

Rok kohouta přináší koním pár opravdu dobrých příležitostí. Nicméně, bude zapotřebí jistého úsilí k dosažení vytyčených cílů. Je dobré pracovat samostatně, ale týmovou prací dosáhnete mnohem lepších výsledků. Pokud jde o kariéru, většina z vás se zaměří na stávající věci, které má v rukou a zlepšení svých dovedností.

V případě, že dostanete opravdu dobrou příležitost někde jinde, popřemýšlejte o tom. Všechno vám dá nějakou zkušenost a přinese dlouhodobý úspěch. Nejpříznivější období bude léto a začátek zimy. Pokud narazíte na možnost přiučit se něco nového, tak i přesto, že o tom něco už víte, neváhejte to zkusit, budete z toho těžit. Pokud jde o vaše finance, je nutná zvýšená opatrnost. Budete potřebovat řádné finanční plánování, abyste udrželi své finanční prostředky oddělené mezi výdaji a úsporami. Promýšlejte každou investici.

Tento rok je zároveň velice pozitivní pro plánování výletů. Muže se vám dostat nějakého dobrodružství a zároveň zaslouženého volna. Nebudete čelit nudě, jelikož víte jak využít volného času. Letos vaše volnočasové aktivity mohou být pro Vás velmi prospěšné. Totéž platí i pro rodinný život. Budete hrát významnou roli týkající se rodinného štěstí.

Také budete pro všechny velkou oporou. Tato podpora jim pomůže natolik, že si sami ani nedovedete představit. Navíc, pokud obdržíte radu, neignorujte jí, mohla by být pro Vás důležitá. Společenský život bude mít pozitivní vliv na váš život.  

I když budete dávat přednost izolaci, kvůli špatným zkušenostem z minulosti, zkuste znovu jít do společnosti. Sdílejte své zájmy ve společnosti přátel, věci ve vašem životě se změní. Vcelku má tento rok co nabídnout, ale jen tvrdá práce Vám bude opravdu vynášet.

Koza: horoskop 2017

Rok kohouta je pro Vás dobrý, ale může přinášet i pár hektických chvil. Pokud chcete vytěžit z tohoto období co nejvíce, pracujte tvrdě a nenechávejte nic na zítra, udělejte to hned! V kariéře, někteří z vás budou přemýšlet nad změnou nebo růstem. Vyskytne-li se nějaká dobrá příležitost, nenechte si ji ujít.

V případě, že budete mít možnost naučit se něco, snažte se to učit co nejlépe, jelikož zdokonalení vašich dovedností Vám v budoucnu velice pomůže. Věnujte se zároveň svým zájmům, abyste se vyhnuli nudě. Naskytne-li se příležitost cestovat, neváhejte a cestujte. Při všech těchto příležitostech si dávejte pozor na svou finanční situaci, jelikož náklady v průběhu celého roku nebudou nízké.

Vaše společenská povaha bude vaše vztahy ještě více utužovat, což pro Vás bude přínosem v dalším časovém horizontu. Doma budete mít příjemný, avšak zaneprázdněný čas a tak prioritizování činností bude nápomocné.

V osobním životě mohou nastat menší nedohody, ale pamatujte, že diskuze s dávkou trpělivosti může vše vyřešit. Budete si užívat více společenského života. Příznivým obdobím pro vás bude konec jara, polovina léta a podzim. Se vší podporou bude tento rok pro Vás úspěšný.

Opice: horoskop 2017

Tento rok přináší opici dostatek zajímavých událostí. Ovšem bez žádného úsilí se nic nestane. Čím více toho sami umožníte, tím více možností se otevře. Práce bude většinu opic bavit a bude se snažit o zlepšení svých vyhlídek v současné organizaci. Pokud plánujete změnu, rok Kohouta bude nabízet pár úžasných příležitostí.

Nejlepší čas na práci je začátek a konec léta a podzim. Co se týká financí, zůstaňte pozorní. Dle čínského horoskopu pro rok 2017 můžete zažít časy, kdy budete mít hluboko do kapsy, pokud nebudete opatrní. Snažte se vyhnout rizikovým investicím. Při jakýkoliv investicích se snažte udržet své jestřábí oko otevřené. Doma bude příjemně, nicméně, rozdíly v názorech mezi členy rodiny mohou způsobit menší rozpory, které vyřeší jen Vámi iniciovaná diskuze.

Tento rok je ideální pro cestování s Vašimi blízkými. Nezanedbejte takové chvíle, budou životu prospěšné. Pokud se chcete udržet aktivní, zaměřte svou energii tímto směrem a hned se Vám naskytnou příležitosti zúčastnit se nějaké společenské události, apod. Pokud jste zamilovaní, bude to pro Vás rok lásky. Svobodní naopak najdou své druhé půlky. Co se týká zdraví, buďte opatrní. Dávejte pozor na to, co jíte. Cvičte. Celý rok bude mít neustále něco v nabídce a tak neváhejte a vyberete si zábavu.

Kohout: horoskop 2017

Kohouti, tento rok je samozřejmě pro Vás významný. Budete se cítit, že máte nad situací větší kontrolu. Také u Vás bude docházet k zásadní životním posunům. Aby bylo možné pokročit k novému obnovenému životu, budete muset opustit staré věci z Vaší minulosti. V kariéře budete mít rostoucí úspěch.

Od konce jara do začátku zimy budete v práci prožívat skvělé časy. Stejně tak se to týká i financí. Můžete se rozhodnout i pro extra práci či práci na volné noze, pro vylepšení Vaší finanční situace. Nicméně, dávejte pozor na své výdaje. I přesto, že nad situací budete mít kontrolu, je vždy dobré zůstat pozorný. Nezapomeňte se věnovat svým koníčkům.

Odvede Vás to od pocitů nudy a budete se cítit šťastní. Váš rodinný život bude poměrně zajímavý. Budete tím, kdo rodinu stmelí, ukazuje rok 2017. Pokud budete kdykoliv potřebovat pomoc, neváhejte se rodiny zeptat. Vyrovnávání energií dávat-brát zároveň vyrovná a upevní Vaše vztahy. Váš společenský život bude záviset jen na Vás. Pokud se mu chcete věnovat, začněte na začátku léta a koncem léta až do počátku podzimu.

Nová přátelství jsou jenom na Vás, stejně tak i možnost potkat toho pravého/ou. Je možné, že potkáte tento rok i svou životní lásku. Všeobecně na Vás čeká dobře vyhlížející rok. Rok kohouta může pro Vás být jeden z těch nejlepších.

Pes: horoskop 2017

Letošní rok je pro psa jízdou na horské dráze. Podle čínské astrologie, budete v roce 2017 čelit mnoha vzestupům a pádům. Ale nevzdávejte se a nebuďte smutní, že procházíte nelehkým obdobím, jelikož duha se objevuje pouze po silném dešti. Měli byste se naučit jednat s lidmi s opatrností. Nepřetahujte se v práci.

Mějte radost z malých věcí a pokuste se pracovat s nadšením.  Zkusit i jinou, související práci Vás může obohatit. Podle čínského horoskopu vypadá tento rok pozitivně co se týká zaměstnání. Nicméně změny přivádí sebou i jisté výzvy. A tak cokoliv, co v tomto ohledu podniknete, Vám v budoucnu bude nápomocné. 

Konec jara, prostředek léta až podzim budete zažívat zajímavé momenty. 

Tento rok je vhodný i pro započetí nějakého nového koníčku. Většina z vás má ráda muziku, a tak je nejvhodnější období nějak to rozvětvit. Ve financích byste měli být opatrní. Doma buďte ke své rodině otevření, nicméně počítejte s rozdílnými názory. Rodinný život bude poměrně živý, ale vždy naplněn radostí. 

O společenský život máte většinou postaráno a tak to bude i tento rok. Dávejte si však pozor na to, co komu říkáte, abyste se nechtěně nedostali do nepříjemné situace. I přesto, že tento rok bude trochu náročný, vytěžíte z něj opravdu hodně.

 

Prase: horoskop 2017

Tento rok je pro vás docela pozitivní. Obzvláště pak v lásce a romantice. Ti, kteří jsou osamocení, budou mít možnost se spárovat. Je možné, že potkáte i svou opravdovou lásku. Manželské páry budou mít příležitost k většímu sblížení-porozumění si, což pomůže dalším společným plánům. Může dojít i ke změnám v rodinné situaci. Tento rok přináší i bohatý společenský život a bude po vás poptávka. Získáte i nové přátelé. V práci půjde také vše skvěle. Je možný i pracovní postup, předpovídá čínský horoskop 2017. Mít dobré kontakty a reputaci Vám hodně pomůže. Větší sebereflexe a práce na sobě může obzvlášť pomoci. Tento rok je poměrně významný a plodný, vytěžte z něj to nejlepší. Dovede Vás to i k lepší finanční situaci. Ovšem nezvyšujte své náklady. Dostatek peněz není nikdy. Vše si dobře plánujte. Využijte svých talentů, dovedností ku prospěchu svému. K Vašemu úspěchu Vám dopomůže i rodina. Tento rok má mnoho důvodů proč Vás obšťastnit a tak ho považujte za jeden z nejlepších.

Komentáře