Zbavuji se veškerých zákazů mých rodičů.Miluji je,ale přerůstám je.Jejich negativní názory a pověry se mě netýkají.Nesvazují mne žádné předsudky společnosti,ve které žiji.Od této chvíle se na mě nevztahují žádná omezení.Ve své mysli mám naprostou svobodu.

   Nyní se dostáváme do nových oblastí svého vědomí.Jsem ochoten vytvořit si nové myšlenky o sobě a svém životě.Mé nové myšlenky se stanou novými zkušenostmi.Nyní vím,že jsem zajedno s Prosperující Silou Vesmíru, . Mohu se tedy rozvíjet mnoha způsoby. Všechny možnosti leží před mnou. Zasloužím si život, a to dobrý život. Zasloužím si lásku – s to dostatek lásky. Zasloužím si dobré zdraví. Zasloužím si pohodlný a plný život. Zasloužím si radost a štěstí. Zasloužím si svobodu. Zasloužím si být tím, čím chci být. Zasloužím si ještě mnohem víc. Zasloužím si vše dobré.

   Vesmír je více než ochoten dát průchod mým novým myšlenkám. Já přijímám tuto hojnost života s radostí, potěšením a vděčností. Protože si to zasloužím. Přijímám to. Vím, že je to pravda.

   Duševní rozcvička

Dnešní den je další báječný den na Zemi. Prožijeme ho v radosti. Nezáleží na tom, co jsme si o sobě mysleli dříve. Dnes je nový den. V tomto novém okamžiku začínáme vidět sami sebe v mnohem příznivějším světle. S kritizováním a odsuzováním je konec. Začínáme si více vážit sami sebe. Můj život závisí na mých myšlenkách, a tak myslím podle toho.

   Otevírají se mi brány lásky, lásky ke mně samému. Toto je cesta uzdravování. Zařídím si tento den tak, abych na něj mohl zítra s radostí vzpomínat. Dnes začíná naše cesta k uzdravení. Jsme zajedno se silou, která nás stvořila.

Jsem v bezpečí a v našem světě je vše v pořádku.

Iva Hédlová podle Louise L. Hay

Komentáře