Ivo SchovanecKladený důraz na vitalitu a zdravý způsob života je v dnešní době opravdu silný. Ve vyšších kruzích i v podnikání je důležité, aby se vaše tělo i mysl cítilo svěže a především v kondici. V tomto případě nezáleží ani tak na věku, jako na odhodlání se sebou něco udělat.

Pokud se do formování postavy vrhnete na vlastní pěst, přejeme vám mnoho úspěchů. Začínající cvičenci si moc dobře neuvědomují, že v těchto vodách je důležité brát ohledy na celou řadu nepostradatelných aspektů od vyváženého stravování až po optimální tréninkový plán.

Právě z těchto důvodů je vhodné, aby vám pomohl kvalitní osobní trenér, který dokáže s přihlédnutím na vaší postavu a možnosti vytvořit ideální sestavu i jídelníček. Pokroky tak budou hmatatelnější v kratším časovém horizontu.

Trenér sebeobrany

Říkáte, že nehledáte přímo tréninkové plány, ale přece jen máte zájem o specifické dovednostní umění pro svou vlastní bezpečnost? Kriminalita a hrozba přepadení, kdy je nutné odvrátit útok je každým rokem silnější. Kvalitní trenér sebeobrany vás krok po kroku provede od základní výuky až po pokročilé chvaty k lepší připravenosti.

Sebeobrana ctí známé zákony nevyužívání naučených věcí pro útok, ale pouze pro případy, kdy situace nedovoluje opustit místo bez fyzického kontaktu. Naučte se bránit sebe i svou rodinu. Sebeobrana P.S.D. je založena na tradičním filipínském bojovém umění a technikách. Jedná se o staletími prověřenou bojovou techniku, jejíž kouzlo nikdy nevyprchá.

Trenér kickboxu

Kickbox je skvělým a mimořádně populárním dynamickým sportem vhodným pro všechny zájemce o intenzivnější pohybovou aktivitu. Pravidelné cvičení kickboxu přináší celkové posílení svalového aparátu.

Stejně tak si vylepšíte koordinaci těla a celkově upevníte kondici organismu. Trenér kickboxu slouží jako skvělý pilíř pro zdokonalení techniky, ať už cvičíte pro radost nebo se připravujete na závody. Vznik tohoto dnes celosvětově rozšířeného sportu je datován na 60. léta minulého století.

Využijte této možnosti a kontaktujte profesionálního trenéra s mnohaletými zkušenostmi, podrobnosti na stránkách www.ivoschovanec.cz.