Módní přehlídka světového módního návrháře kubánského původu, Osmany Laffity v Paříži, přitáhla zcela nečekaně i hvězdu francouzského šansonu, Mireille Mathieu. Velice drobná a svým vzrůstem malá zpěvačka známých šansonů a nástupkyně nesmrtelné Edith Piaff, přihlížela přehlídce s velkou grácií a mírným nadšením u několika modelů.

Její elegantní černý kalhotový kostým ještě více podtrhoval osobnost zpěvačky, stejně tak jako několik vysokých bodygardů, v jejichž středu působila malinká osůbka ještě více křehce a přesto majestátně. Velice ochotně se nechávala fotografovat, poskytovala rozhovory a v závěru před odchodem rozdávala podpisy do skvěle provedené přehlídkové knihy Taizy. Nic nezůstala své pověsti dlužná, bohužel nám nezazpívala.

Druhou velkou hvězdou světového formátu byla, původem Češka, Ivana Trumpová, americká miliardářka. Blondýnka, jejíž perfektní nalíčení zahalovalo věk do neproniknutelné mlhy, se chovala velice profesionálně a její úsměvy byly secvičenou škálou pro potřeby fotografů. Jelikož přijela dlouho před zahájením přehlídky a musela čekat na naši první dámu, rozdávala rozhovory na požádání, byla velice milá a vstřícná a dlouhý čas čekání trávila i dlouhými chvílemi osamocení ve ztemnělém sále.

Její postavička šestnáctileté dívky byla oblečena v nápadný černý kalhotový kostým od tvůrce přehlídky a všechny překvapila svou drobností. Na fotografiích ani v šotech zdaleka tak útle nevypadá. Jejím nejlepším prostředkem na uchování pěkné postavy, podle jejích slov, je výrazný oblouk kolem dveří své kuchyně a vůbec všeho, co s vařením souvisí. Stravuje se převážně venku v restauracích a jí pouze zdravé a málo kalorické věci. Samozřejmě pracuje na své postavě posilováním a pohybem.

Ani naše tehdejší první dáma, Dagmar Havlová, se nenechala zahanbit. Vypadala báječně. Její dívčí postava, milá tvář bez vrásek i milý a přirozený úsměv. Chování hodné první dámy České republiky. Oblečená také v šatech od Osmany Laffity. Černých, jednoduchých a slušivých. Nejsou zdaleka první ani poslední od tohoto módního návrháře. Zúčastnila se i After party, kde poskytovala přítomným novinářům rozhovory s úsměvem a se sklenkou šampaňského v ruce.


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015