Tajné tantrické pojednání upozorňuje na to, že horní ret je nejerotičtější částí ženy. Pojednání tuto citlivost vysvětlují existencí subtilního kanálu u žen, který spojuje horní patro, horní ret a klitoris a je některými pojednáními nazýván jako Spirální Kanál Moudrosti. Název byl odvozen podle tvaru dolního konce mušle. Mnohé texty zdůrazňují, že intenzivní a smyslné líbání horního rtu a orální milování vytváří na krátkou dobu speciální rezonanční cyklus, skrze který proudí subtilní energie.

Jak Kamasútra tak i Anagaranda popisují, jak při líbání horního rtu postupovat.
Virilní muž s kontrolou sexuálního potenciálu má stimulovat horní ret ženy lehčím kousáním a zároveň sáním, zatímco si ona hraje s jeho dolním rtem pomocí jazyka a lehkého kousání. Jestliže je toto hluboce smyslné kousání pozorně kontrolováno tak, aby vytvářelo rozkoš a ne utrpení, mohou se takovéto milenecké hrátky stát velmi stimulujícími pro oba milence.

Japonská tlaková masáž Šiatsu snažící se o probuzení určitých ohnisek, jenž odpovídají určité sféře energie z makrokosmu, pro vitalizaci, uvolnění a zkrášlení těla, spojuje pásmo horních rtů se sexuálními a trávicími oblastmi. Pozorná a systematická masáž může odstranit sexuální bloky, uvolnit sexuální energii a zvýšit
tak sexuální prožitky.

Pradávná indická tradice doporučuje používání směsi malé kvantity velice jemného zlatého prachu s trochou medu, která má být položena na jazyk a horní ret batolete ženského pohlaví, protože se předpokládá, že směs zajistí hojnost a také půvab a krásu. Texty indického lékařství (ajurvéda) také dokazují, že harmonickým způsobem spojené zlato a med stimuluje tvořivost.

Anangaranda říká:
"Když je žena velmi roztoužená, nechť vezme něžně dolní ret milence mezi zuby a jemně jej kouše a masíruje. V tu chvíli musí on provádět to samé s jejím horním rtem. Pokud takto postupují oba milenci, dosáhnou velmi vysokého sexuálního vzrušení a mimořádně tak zvýší svou sexuální energii."

Převzato z www.jogin.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 150 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
REKLAMA:
loading...

Komentáře