Jarda Dušek je pro mě osobnost, která je velice zajímavá a pro někoho jistě kontroverzní. Mně na něm ohromně baví jeho cesta, kterou se dal, jeho proměna za poslední roky a fantastická představení a rozhovory, které dávají nejen návod jak žít lépe a radostněji, ale jak více souznít s přírodou a znovu se k ní přiblížit, jak vydolovat ze sebe to, co jsme už dávno zapomněli a jak se na světě a ke světu chovat.

Jak se chovat k sobě navzájem a jak si nekazit život typickými negativními lidskými vlastnotmi více a více prohlubovanými stresem a dnešním životním tempem. Jsem vděčná YouTube, ža dává možnost podělit se s lidmi o jeho představení, rozhovory a vystoupení a že je tak všem blíž.

Uvádím jedno z nejposlednějších vystoupení, staré pouze několik týdnů, kde se věnuje tak zásadním věcem jako je sexualita a v této oblasti dává nahlédnout z mnoha pohledů tam, kam se jen málokdo z nás odváží.

 

Posuďte sami. Hezké pokoukání a zážitek vám přeje vaše Iva Hédlová

https://www.youtube.com/watch?v=hf7qcSgNiOw


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015