Grilování patří v naší republice k jedné z nejoblíbenějších aktivit. A není divu! Pohoda, klid, přátelé a dobré jídlo. Přesně takto si spousta z nás představuje svůj ideální den. Avšak nebylo by to to pravé grilování, kdybychom při něm neměli to správné náčiní a pomůcky. Dnes se spolu podíváme hned na tři kousky. A to na grilovací rošt, kleště a obracečku.

Chystáte se na grilování se svojí rodinou či přáteli? V tom případě kromě dobrého jídla a pití oceníte také kvalitní grilovací náčiní. My jsme se dnes podívali na zoubek hned třem pomůckám, mezi kterými najdeme náčiní PRIVILEGE. Co je na pomůckách tak výjimečného?

Grilovací obracečka PRIVILEGE

Grilovací obracečka vám usnadní každé grilování ve chvílích, kdy se rozhodnete své přátele potěšit dobrými burgery, kuřetem, ale i pořádným steakem. O dlouhou životnost této obracečky se stará kvalitní nerezová ocel, díky které vám vaše obracečka bude sloužit dlouhá léta. Proti ušpinění obracečky kdykoliv ji někam položíte se starají důmyslné opěrky, díky nimž nepřijde plocha obracečky do stylu s podkladem. Na této obraceččce oceňujeme zejména její rukojeť z vysoce odolného dřeva, jakým gumovník brazilský bez pochyby je. Dále pak nerezové provedení, očko na zavěšení obracečky, ale i záruka, která je na dlouhé 3 roky. A to je spousta grilování.

Grilovací kleště PRIVILEGE

Nyní přichází na řadu další velmi důležitý nástroj, bez kterého si neumíme představit každé grilování. A tím jsou grilovací kleště. Tak jako u obracečky, i kleště mají opěrky, díky kterým nepřijde část kleští, která přichází do styku s masem, do styku s ušpiněným povrchem. Rukojeť kleští je vyrobena z kvalitního dřeva zvaného gumovník brazilský, i zde hraje velkou roli i nerezová ocel, díky níž se nestane, že by vám kleště zrezivěly. Tak jako u obracečky, i zde oceňujeme 3 roky dlouhou záruku. Nemluvě o důmyslném zámku na kleštích, díky němuž se kleště dají skladovat mnohem úsporněji.

Grilovací rošt PRIVILEGE

Užijte si pořádně propečené burgery, ale i dokonale šťavnaté steaky. Jak? S grilovacím roštem PRIVIlEGE. Tento rošt se skládá ze dvou vrstev, mezi něž umístíte to, co zrovna chcete grilovat. Díky tomu vám odpadá případná potřeba dalších grilovacích pomůcek. Když chcete obracet potravinu, otočíte rovnou celý rošt. Což podle nás šetři spousta času i prostoru v kuchyni. Poté, co se maso ugriluje, stačí rošt rozevřít a servírovat můžete rovnou z něj. Před čištěním jej můžete rozložit na dvě části, takže i čištění bude hračka. I zde oceňujeme tříletou záruku a rukojeť z gumovníku brazilského.

Jak můžete vidět, produkty PRIVILEGE jsou pro vaše grilování tím pravým. Ať už jste zastáncem snadného grilování, kdy si vystačíte s chytrým roštem, nebo si chcete obohatit svoji sbírku náčiní o kleště či obracečku, jsou pro vás tyto produkty tím pravým.

Komentáře