Cítíte se na konci letošní zimy jakoby bez energie a rádi byste ji načerpali během příjemně stráveného wellness víkendu? Přemluvte Vašeho partnera nebo se domluvte s Vaší dobrou kamarádkou a dopřejte si prodloužený víkend v pivních lázních. Velmi oblíbené jsou především ty v severočeských Litoměřicích.

Užijte si relaxaci v pivních lázních

Pivní lázně zaujímají populární místo mezi wellness zážitky. Užít si je může i ten, kdo nevyhledává tento alkoholický nápoj ke konzumaci. Pivní lázně jsou ideálním životabudičem po nekonečně dlouho trvající zimě. Tvrdí se, že prokazatelně zlepšují obranyschopnost těla a přispívají k regeneraci celého organismu. V rámci pivních lázní v Litoměřicích si budete moci vychutnat čtyřiceti minutovou koupel ve speciálním pivě. Dále si dopřejete dvaceti minutovou relaxaci doprovázenou příjemnou relaxační hudbou a patnácti minutovou masáž. Na závěr ochutnáte speciální piva. Pivní lázně jsou oblíbené mezi všemi věkovými kategoriemi, proto rozhodně neváhejte a ještě dnes si pořiďte na ně voucher zde www.firmanazazitky.cz.

Dejte Vaše tělo do pohody a domluvte si thajskou masáž

Jako znovustvoření si budete připadat také po absolvování thajské relaxační masáže. Thajská masáž si zakládá na znalostech energetických drah v těle. Vychází z toho, že často dochází k jejich zablokování, což může způsobit nejrůznější zdravotní komplikace. Během thajské masáže působí masérka silou na tlakové body, svaly a šlachy. Při masáži natahuje a ohýbá páteř a zbavuje lidské tělo napětí. Uvolníte také klouby. Thajská masáž přináší klientovi psychickou pohodu a uklidnění jeho těla.

Komentáře