Věřte, že vaše psychické výkyvy jsou naprosto v pořádku, protože při jejich zvládnutí postupujete a navyšujete si svoji vibraci. Tedy vibraci vašeho vědomí a následně i tělesnou.

„Jistě jste zaznamenali v poslední době mnoho turbulencí na emocionální rovině. Mnozí z vás se aktivně přidali a jejich psychika se rozvibrovala tak, že nemají momentálně jednoduchou situaci. Věřte, že vaše psychické výkyvy jsou naprosto v pořádku, protože při jejich zvládnutí postupujete a navyšujete si svoji vibraci. Tedy vibraci vašeho vědomí a následně i tělesnou.

To co se děje na společenské rovině je též v pořádku, protože posun k vyšším vibracím vyžaduje konfrontaci na různých úrovních a v případě, že se teď nebude nic dít, tak kam byste se chtěli posouvat?

 

Podstatná informace pro vás je ta, že není třeba chodit do ulic a následovat davy. To za vás obstarají ti, kteří si to předsevzali, jako svůj úkol a většinou jde o nevědomé jedince. Po určité době zjistíte, že se situace vyvinula určitým způsobem bez ohledu na to, zda jste šli s davem, či nikoliv. Daleko podstatnější je, abyste si uvědomovali sami sebe a pracovali na vzestupu svého vědomí. A v tomto ohledu jste každý sám na vlastní palubě.

 

Nebojte se ničeho, protože teď už se vše ubírá k lepšímu. Možná to tak z vaší perspektivy nevypadá, ale je to tak. Nebojte se válečného konfliktu, ten vás nezasáhne, spíš očekávejte občanské nepokoje v západní Evropě, Spojených státech a Spojeném království.

 

Skutečnost, že v následujících patnácti letech se sníží populace na planetě o dvě třetiny by pro vás měla být klíčová, protože nové vibrace již nedovolí nízkému vědomí pokračovat, a proto bude mnoho obyvatel planety odcházet z tohoto světa. Ani tohoto se však obávat nemusíte, protože smrt ve skutečnosti neexistuje a jediné, co má ve vás strach ze smrti je vaše ego.

 

Pracujte na sobě, snažte se propojit s vlastní podstatou, tvořte, pomáhejte si navzájem, ale nezapomínejte, že jste tu každý sám za sebe a to by měla být priorita. Nikoliv v tom slova smyslu, že vám budou ostatní bytosti lhostejné, to ne, ale v tom smyslu, že nejprve musíte pomoct sobě, abyste byli schopni pomáhat celému světu. Jinak to zkrátka nefunguje.

Mnoho štěstí!

 

Přátelé,

dobrý večer. Dnes se trochu potýkám s nějakou virosou a celý den mi chodí informace jako blázen, tak jsem si jednu zapsal a zde ji máte ještě za čerstva.

Přeji hezký večer.

Prosím o sdílení

Jirka Lexa

Více čtení z kvantového pole naleznete na: www.jirilexa.cz

 

Zdroj: www.informaceodjinud.estranky.cz


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015