Neexistuje žádná jednoduchá metoda, jak zacházet s negativními, jedovatými myšlenkami, se kterými se stále znovu identifikujeme: Pokaždé, když se přistihnete při nějaké negativní myšlence, která se týká vás nebo někoho jiného, zajděte si na čerstvý vzduch. Zatímco vydechujete, představujte si, jak pomocí laserového paprsku odstraňujete negativní myšlenkové formy, které se vytvořily ve vašem mozku.

Zpočátku to může být poněkud neobvyklé nebo těžké. S přibývajícími cviky se budete divit, jak často se přistihnete, že vytváříte pochybovačné, zlehčující a negativní myšlenky.  A bude stále snadnější „zhasínat“ tyto myšlenky již při jejich vzniku. Po nějakém čase pravidelného cvičení můžete podobné myšlenkové formy vnímat i u ostatních lidé. Místo abyste na ně reagovali, můžete se před nimi chránit stejným cvičením. A dříve nebo později v sobě objevíte vlastního vnitřního pozorovatele. To znamená, že se přestanete identifikovat se svými myšlenkami.

Je to vědění a zkušenost: Já nejsem myšlenka. Jsem kreativní inteligence toho, kdo tvoří myšlenky; nejsem vázán na čas a nemám formu.


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015