Na tomto kmitočtu, je planetární vzestup Blízko. Jak jsem již řekl, v několika předchozí zprávách, Země vzestupuje. Tento proces, je nezvratný, a tak ti z vás, kteří jsou ve vibračním souladu s Ní, přejdou v jistém bodu tohoto procesu do nové Dimenze.
 

( úryvek z channelingu Meredith Murphy, přenos z Nové Země, 15.5.2010)

http://expectwonderful.typepad.com/messages/

Kromě toho zde bude vytvořeno energetického spojení, se schopností přímého sdílení energií  "nové" a "staré" Země, pro ty, kteří se probudili a pokračují v procesu za bod  obratu  Země, aby se tam přenesli také.

Toto okno nebude otevřeno pro dlouhou dobu – protože energetické požadavky k zajištění bezpečného přenosu jsou značné, toto okno zůstane otevřené na krátkou chvíli, ve snaze osvobodit ty, kteří jsou blízko, ale zatím ještě ne úplně sladěni s planetou v bodě jejího vzestupu. (Kolik času je " na krátkou chvíli ? ")

Oh deset nebo dvacet let … je to proměnlivé. Jak mnozí z vás, kteří vzestoupí, dorazí do Terra Nova (nová země / Nová země), hodně z podpůrných zdrojů energie pro Vzestup  již nebude přítomno na planetě, která bude sama o sobě existovat v paralelní dimenzi – nic nebude ztraceno.

Pouze ti, s čistým a silným vnitřním připojení ke všemu-co-je a přímou komunikaci s jejich ne-fyzickými průvodci, budou mít záměr a čistotu k dokončení procesu vzestupu. Avšak ani to, není jisté, … vše, co je jisté, je záměr udržet jej k dispozici otevřený tak dlouho, jak je to možné, ale jakmile se stane pro lidi téměř nemožné, provést tento přechod, připojení zmizí.

Probudíte se ve světě, který znáte, a přesto to bude magické a úplně přeměněné.

Je to požehnaný a úžasný moment a neunikne Vaší pozornosti! Ne, neucítíte to přicházet, a když dorazíte, všechno bude zvýšené, jasnější, a zejména záře, jas a způsob, jakým "věci" udivíte, nabere zcela nový zážitek ve Vaší fyzické podobě, jako schopnost vidět za jednotlivé inkarnace – do dimenzí duší ostatních lidí – rostlin, počasí, energie duše a mimočasové energie budou viditelné a dostupné, a tekutina, která je světlem proudícím mezi a všemi Vámi do jednoho sjednoceného kroužícího víru,  bude jednotlivě pocítěna a pochopena.

To bude základem pro mnoho slz, podávání si rukou, objímání, usmívání se, smích , plač, tanec a všechny ostatní formy radosti. Oslavy budou nakažlivé a budou se šířit.

 

Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015