Úkolem andělské numerologie je vysvětlit, proč se nám v životě pravidelně objevují stejné kombinace číslic a čísel. Na rozdíl od jiných numerologických postupů nebudete muset nic počítat. Jestliže stále narážíte na ty samé číslice nebo čísla, nemůžete takovou shodu ignorovat.

Podle názoru numeroložky Dorin Verce je třeba výskyt stejných čísel pokládat za zprávu od anděla strážného. Má ho každý člověk. Často se anděl pokouší svému chráněnci něco důležitého naznačit. Může vám to pomoci dosáhnout cíle nebo se prostě dozvědět něco závažného. Způsoby sdělení si andělé nevybírají zrovna nejjednodušší, protože dávají přednost nenápadné pomoci.

Jestliže pravidelně zaznamenáte stejné číslo na hodinách, registračních značkách automobilů, účtech v obchodech a restauracích i jinde, měli byste se zamyslet. Jaké konkrétní poselství pro vás váš andělský ochránce má, se dozvíte z dole uvedeného klíče.

Nemusíte se předem lekat. Váš anděl strážný se tou nápadnou shodou výskytu stejných čísel a číslic snaží na ně upřít vaši pozornost. Něco vám jimi sděluje.

– 111 — měli byste pozorně kontrolovat své myšlenky a přemýšlet nad tím, co vlastně chcete. Představujte si, že právě teď Vesmír pořizuje fotografie vašeho přání, aby ho mohl materializovat. Pokud vám to právě teď a takhle nevyhovuje, musíte své myšlenky změnit. Mnoha lidem dělá kontrola vlastních myšlenek potíže, proto se můžete o pomoc obrátit ke svému andělu strážci. Pouze pozitivní naladění a přání vás přivedou k něčemu dobrému.


–  Jestliže stále narážíte na kombinaci čísel 222 nebo 2222, znamená to, že nápady, které jste nedávno zaseli, začínají někde v reálném světě klíčit. Potřebují však pravidelný přísun vláhy a výživy, proto se nepřestávejte zabývat záležitostmi, které jsou pro realizaci vašich plánů vhodné. Nepropaste možnost, kterou vám vyšší síly poskytují. Nezapomínejte pozitivně myslet, věnujte se vizualizaci a afirmacím.

–  333 — Ochránci lidstva vám mohou pomoci s jakýmkoli záměrem. Snažte se obracet se na ně neustále, zvláště pak, pokud se často setkáváte s uvedeným spojením číslic.

444 — váš anděl se rozhodl vám připomenout, že je nablízku a můžete počítat s jeho podporou. Ani v obtížné situaci nepropadejte zoufalství. Pamatujte, že vás strážce vás ani za nic neopustí.

– Pokud stále narážíte na spojení 555, pak to podle andělské numerologie znamená, že vás brzy čekají závažné změny a události. Není známo, zda budou pozitivní nebo negativní. Snažte se zachovat klid, vždyť ke kladným změnám vedou jen kladně orientované myšlenky.

– 666 — pro mnohé velmi zlověstná kombinace tří šestek signalizuje, že věnujete neúměrnou pozornost materiálním věcem. Váš anděl vám připomíná nutnost duchovního růstu. Budete-li věnovat nějaký čas také svojí duši a dosáhnete lepší harmonie mezi tělem a duchem, budou uspokojeny také vaše materiální nároky.

– 777 — andělé říkají, že vaše sny se naplňují. Jde o velmi příznivé spojení. Povedete-li si i nadále stejně, očekávejte jen dobré události. Vyšší síly vás shledaly hodnými skutečných zázraků. Brzy se o tom přesvědčíte.


888 — připravte se k uzavření nějaké zvláště důležité etapy své existence. Osmičky sdělují, že nastal čas sklízet a vychutnávat si plody svého úsilí. Navíc jde o číslo naděje sdělující, že zdaleka ne vše je ztraceno a je třeba jít dál. Snad budete muset opustit něco nepotřebného a s vděčností přijmout něco nového.

999 — Vyšší síly s vámi počítají a vyzývají vás pustit se neprodleně do práce na sobě samých i na světě okolo. Také devítky mohou znamenat ukončení závažné životní kapitoly. Někdy připomínají, že ne vše bylo náležitě uzavřen, že je třeba dokončit něco, co jste opustili, aby pak uvolněné místo mohly zaujmout nové dary vesmíru.

000 — připomínka Stvořitelovy lásky a také sdělení, že jste se vypořádali s úkolem důležitým pro vás i Vesmír jako celek. Nula připomíná kruh a může sdělovat, že nějaká situace ve vašem životě svůj kruh dokončila a brzy se uzavře.

Komentáře