Co to pro nás znamená. Začíná se otevírat jedna etapa, která nám přináší jisté možnosti a informace.

V současné chvíli jsem a nejen já měla možnost zaznamenat několik zásadních změn zejména při postupu testování standardními metodami.

Začíná se z hlediska energetického významu stírat rozdíl mezi Ano a Ne. Možná i ti z vás, kteří používají různé druhy testování (kineziologický test, automatickou kresbu, kyvadlo, sílu myšlenky, rady Stvořitele…) si mohli všimnout rozporuplných informací. Mně osobně se již několik dní projevuje „nemožnost“ tímto způsobem testovat. Většinou na všechno i obráceně vychází pouze jedna odpověď. V některých situacích byla energie tak hustá, že se testovat nedalo vůbec nebo snaha testovat pozbývala smyslu.

Otevřela se ale jiná možnost. Naladění se na pocit a řídit se výhradně silou vlastního pocitu. V poradně jsem měla za poslední týden několikrát možnost se s klientem (bez běžného testování) dobrat během chvilky stejné odpovědi a oba jsme ji řekli ve stejnou dobu, jenom pouhým naladěním a procítěním dané věci. Vždy byla odpověď správná. Objevila se ale ještě jedna věc. Osoby, které jsou v reálném světě náchylnější na zpochybňování si málo věřily. Respektive nemohly uvěřit, že by to mohlo být tak snadné a pravdivé. Chvíli trvalo, než tento nový způsob přijaly. Je to opravdu možné a velice jednoduché.

Nelekejte se, že byste to náhodou nezvládli. Tuto schopnost a možnost máme naprosto všichni. Jenom ji někdo používáme méně, někdo více. Stačí, když si sednete do klidu a zeptáte se, co je pro mne, situaci v danou chvíli nejlepší a dál se necháte vést pocitem. Ze začátku se mohou objevit rozporuplné pocity. Naše staré modely mají ještě silný vliv. Ale nenechte se tím odradit a trénujte a trénujte. Věřte mi, bude se vám to v nejbližší době hodit.

Po tomto zjištění a naladění se na současné dění, začaly k této situaci přicházet další informace.

V průběhu dne 28. 10. 2011 se otevřel proces, brána pro vkládání informací k vytváření naší budoucnosti. Tato brána bude ještě nějakou dobu otevřená, ale ne dlouho. Následujících 5 dní (cca do 2. 11.) bude energie nejsilnější, pak bude pomalu klesat a začátkem prosince 2011 se uzavře.

Všichni máme jedinečnou možnost „vymodelovat si budoucnost“. Nemluvím teď o zákonu přitažlivosti. Ti co ho znají, mohou jeho zákonitosti použít. Nejde teď o to, soustředit se na červené auto, velký dům, spoustu peněz… ale hlavně na pocity a emoce. Ty budou následně určovat kvalitu našeho života.

Jak s tím pracovat?

Sedněte si sami do klidu. Myslete na budoucnost. Postupně se nalaďte na pozitivní situace, obrazy a dovolte si je procítit. Možná to ze začátku nepůjde lehce, ale neztrácejte naději. Dá se to natrénovat. Nový věk a energie spojená s ním, bude hlavně o emoční prožitkové rovině. Nebojte se být štěstím bez sebe, a roztančit kolem sebe celý svět, těšit se na něco jako malé dítě. Zkuste se podívat na svět očima malého šťastného dítěte.

Možná, že někteří z vás se nacházejí v nelehké, neradostné, životní situaci, přišli o své blízké, milované mazlíčky, práci, vztahy, peníze, firmy…. A příjemné pocity jsou to poslední, na co teď dosáhnout. Umím si to představit, také jsem teď zažila několik ztrát. Pomohlo mi naladit se zpětně na dobu, situaci, moment, kdy mi bylo dobře a cítila jsem se šťastně. I tento chvilkový moment je dostačující, aby si srdce vzpomnělo a do budoucna se to promítlo. Byla by opravdu škoda, kvůli současné ztrátě, žít ve smutku celý zbytek života. Pokud můžu doporučit, nepodceňujte tento moment, je opravdu jedinečný.

Ráno 29. 10. se objevila ještě jedna kvalita. Otevřela se možnost přestoupit ze staré energie do nové a přitom nechat nefunkční a zatěžující modely, se kterými se již dlouho potýkáme ve staré energii. Nebudu teď popisovat celý proces, jak se to stalo, bylo by to dlouhé, ale poskytnu vám možnost, jak to udělat ve zkrácené verzi.

Proces jsem, s dovolením Nové energie, trochu přizpůsobila současnému myšlení. Již jsem ho vyzkoušela na sobě, manželovi, dětech a klientce (Alenko děkuji), ve všech případech byl funkční.

Opět si sedněte nebo stoupněte sami do klidu. Nalaďte se na nějaké problematické místo, strachy, omezující modely, negativní pocity… prociťte je, ať víte, s jakou energií se loučíte a máte zpětnou vazbu, jestli jste ji odevzdali celou. Pak si představte dva břehy spojené jedním mostem. Jeden břeh je Stará energie na něm stojíte, druhý břeh je Nová energie, tam se chcete dostat. „Negativní energii“ poděkujte, za to, že s vámi byla. I když to teď nemusíte vidět, byla s vámi, aby vás chránila. Potom vykročte směrem k druhému břehu. Mohou se objevit různé důvody, proč nejde vykročit. Strach, úzkost, výčitky, panika, bolest, nerozvážnost, hlas, který říká – to je blbost…, všechno jsou to naše ochranné mechanismy, které se nás snaží udržet v „jistotách“, které nám nabízí Stará energie a ve kterých jsme byli vychováni. Vytrvejte a jděte dál. Kdybyste se báli jít dál sami, vyšlete myšlenku ke světlonošům, průvodcům, ať vám s přechodem pomůžou. Přijdou, jsou tu od toho. Na druhý břeh se dostanete bezpečně, nic tam nehrozí, já už tam byla. Okamžitě zmizela únava, dostavil se příliv nové energie a práce šla jak po másle. Pokud se po přechodu negativní energie opět objeví, proces zopakujte, může mít více vrstev. Počet přechodů přes most není ničím omezený ani doporučený. Udělejte to kdykoli, kdy budete mít pocit, že máte něco „odložit“.

A co děti? Hodně malé děti jsou v té energii poměrně snadno a sami. Měla jsem možnost to vidět. Někteří můžete u svých dětí pozorovat zvláštní jevy: roztržitost, nesoustředěnost, zvýšenou drzost, mumlání pod fousy, nesouvislé výkřiky, které nedávají smysl, pláč, křik, držení za sukně…. I děti cítí, že se něco děje a procesem proplouvají, jak umí. Mějte s nimi trpělivost a buďte shovívavý, ať mohou procesem projít co nejjemněji.

Pro starší děti jsem vytvořila říkanku. Do slov jsem vložila i výše popsaný obraz s břehy a mostem. Takže neuslyší jenom vaše slova, ale v duši uvidí i obraz.

Pokud ji budete chtít u svých dětí použít, vezměte je za obě ruce, jako když se chcete točit, podívejte se jim do očí, přesvědčte se, že vás vnímají a do očí jim řekněte: Strejda našel cestu, teta udělala most, a ty po něm můžeš, běhat tam a zpět“. Víc děti nebudou potřebovat vědět. Pokud je jich duše nastavená na přechod, zařídí si zbytek sami.

Pokud z výše uvedeného nic neuděláte, nic moc se nestane. Jenom budete dál fungovat se starými modely v Novém světě. Je to asi jako kdybyste jezdili ve starém embéčku, a najednou jste uviděli Superb. V Superbu můžete jezdit, když si vezmete jeho klíčky. Když si je nevezmete, budete dál jezdit v embéčku, jen se budete muset přizpůsobit řidičům, kteří budou jezdit v Superbu.

I intenzita a kvalita energie pro přechod je omezená. Využijte ji, dokud je nejhustší.

Teď nejde o nic jiného než o vás a kvalitu vašeho života. Teď jste malíři, kteří stojí před bílým plátnem a záleží jen na každém malíři, jaké jeho plátno bude.

Přeji vám, ať vykouzlíte to nejkrásnější plátno pro vás a váš život. Já věřím, že bude stát za to.

Platnost informací v tomto textu je omezena do 28. prosince 2011.

S láskou, Romana

 

Zasláno emailem od Jana Slovana Šimonová

Komentáře