Zeptala se očaře, zda je možné, aby mněla v oku parazity. Řekl, že to je možné jen v Africe.  Neučili se o toxokaře ?

°° Kauza: přivedli mi pětiletou holčičku, která začala šilhat, niko neví proč.

Narodila se zdravá. V době, kdy mi ji přivedli, ji zrovna dětská lékařka zbavovala nákazy roupy.Děti se na pískovišti často nakazí škrkavkami. Děvčátko mělo škrkavku dětskou na okulomotorickém nervu. Babička, která dítě přivedla, nechápala, co jí vysvětluji a dítě jsem už neviděla.

°° Jedné z klientek, co vidí vajíčka ve svém oku, jsem našla 7 druhů parazitů. 17 let se snaží marně přesvědčit lékaře, že  parazity má, aby jí pomohli. Ona o nich ví. Někdy se jí pod rukou břicho vlní a samovolně pohybuje. Se seznamem parazitů, které jsme našly, šla znovu k lékaři. Nenašel se ani  jediný.

°°  Jiná klientka mi děkovala, že konečně pochopila, co se s ní dělo v dětství : viděla pohybující se útvary ve svém oku a bála se to někomu říci, aby si o ní nemysleli, že je blázen.

°°  Kolegyně D. našla toxokaru v oku dospělé ženy, která začala nedávno bezdůvodně šilhat. Alespoň očaři by měli být proškoleni.

5. ARYTMIE, TACHYKARDIE, synkopa-vynechání tepu, bušení srdce, vysoký tlak.

Škrkavky, háďátka a motolice jsou nejčastějšími pachateli. Srdcaři mívají úzkosti.

6. AUTOIMUNITA.

Paraziti navozují autoimunitní procesy ve tkáni, ve které se vyskytují.

U  jakéhokoliv autoimunitního onemocnění se teď už přednostně dívám po parazitech.

Nikdy nejsem zklamaná.

7.  ASTMA .

Larvy při migraci málokdy vynechají plíce. Pokud čtete pozorně, neexistuje parazit, který by je minul. Plíce jsou vděčným námětem k detoxikaci, protože se daří odstraňovat letité ,,neléčitelné“ potíže. Plíce sice také často čistíme nadvakrát, ale úleva bývá už po prvním kole. Složitá vysvětlení, která občas čtu, že astma souvisí s karmou, nervy, nebo psychikou, mi dnes připadají legrační. U těžkých astmatiků je standardní zátěží Echinococcus multilocularis –  měchožil větvený. Viděla jsem na internetu  rentgenový snímek plic ukrajinského chlapce , trpícího silným kašlem.

Na snímku byly vidět bělavé okrouhlé flíčky. Lékař  to bravurně vyhodnotil jako nákazu echinokokem.Cysty odebíral chirurgicky. V plicích astmatiků, abych byla přesná, ale také kromě parazitů nacházím vrozené Mycobacterium tuberculosis,  Bordetellu pertussis , borrelii a další bakterie a viry.

8. RAKOVINA.

Dá se vyměřit souvislost  mezi parazity a nádorovým onemocněním.

MUDr. H. Clarková i američtí lékaři kladou rovnítko mezi rakovinu a metabolity parazitů.

Je to logické- parazit svými toxiny i mechanickým působením natolik poškodí tkáň, že ta se pak už neubrání onkologickým změnám. Možná změním názor, zatím vidím souvislost jen nepřímou. Snad je možné, že cysty tasemnic, především echinokoka, mohou být omylem považovány za nádor. V ojedinělých případech může echinokok dosáhnout i větších rozměrů. Klient-veterinář mi vyprávěl historku z Ukrajiny.,, Těhotná “ žena neporodila ani devátý, ani desátý měsíc. Jedenáctý měsíc jí vytáhli z břišní dutiny několikakilogramovou cystu Echinokoka granulosus. Lékaři našich východních  sousedů s  echinokokem  běžně počítají. Veterinář mi řekl, že se má za to, že echinokok potřebuje ke svému vývoji vyšší průměrné teploty a je to nákaza jižních krajů. /Mluvil o psech/.

Já  to ale nechápu : je to parazit a přechází z hostitele do hostitele, kde má vždy zajištěnu jeho tělesnou teplotu.

9. ŠTÍTNÁ  ŽLÁZA

Pokud sledujeme, kudy se larvy všech parazitů ubírají, je to hrtan a hltan. Snadno se zachytí  na této překážce a už se tam zabydlí. Rozběhne se tu autoimunitní proces.

Typické pro roztroušenou sklerózu. 

10. KUŽE-BOULIČKY POD KUŽÍ

Mohou být způsobeny :  Háďátky střevními, tasemnicemi velkými i malými, svalovcem stočeným, měchožilem zhoubným , psí nebo kočičí škrkavkou a roupy. Cysty parazitů jsou chráněny vícevrstevnými obaly a jsou velmi odolné. Citrónovitá pouzdra svalovců zvápenatí a jsou pak prakticky nezničitelná. Živá larva tu přežije až 30 let. I když se považuje nákaza svalovcem pomalu za smrtelné onemocnění,někteří  autoři se domnívají, že pokud je počet larev v těle nízký, pacient může být i bezpříznakový./ RNDr. Klimeš/

Bouličky pod kůží i jinde v těle mohou tvořit i  filárie.

11. ATOPICKÝ  EKZÉM

Jsem šťastná, že už jsem přišla na kloub hlavní příčině atopického ekzému. Odstraňování

virů, bakterií ,plísní a neživých zátěží nevedlo k cíli. Zlepšení byla tak mírná, že nestála za řeč, nebo byla přechodná. Kauza : mladá asi třicetiletá žena, od dětství ekzém. V mládí šilhala, pak se to samo upravilo. Dříve bývaly závratě, dnes vzácně. Ekzém zvládán přísným stravovacím režimem. Bušení srdce. Úzkosti. Nepřiměřená chuť k jídlu. Návaly a pocení.Paraziti ve všech orgánech, Ascaria, měchovci, háďátka, toxokara, roupi a tenkohlavec .Při testování jsem hledala souvislost mezi pojmem ,,atopický ekzém“ a parazity. Souvislost vyšla ke všem parazitům kromě roupa. Lék VERMOX používám při testování pro kontrolu. Reakce na něj byla silná a pozitivní. Od té doby se u všech ekzémů už rovnou soustředím na parazity. Z celé škály virů, bakterií a parazitů, které naměřím v celém těle,  paraziti  vyjdou k pojmu ,,ekzém“ VŽDY, a  mají také pokaždé početní převahu nad viry a bakteriemi. Hledám především škrkavky a háďátka.

12. KLOUBY  a PÁTEŘ

Jen zopakuji: parazité mohou být v kloubech, ale i kolem nich v kloubních váčcích, ale také i v kostní dřeni a v páteřním kanále. Toxiny parazitů zvyšují revmatoidní faktor. Ten, kdo má souběžně  s revmatickou artritidou i potíže psychické – deprese-, ten sleduje ,,přelévání“ problémů  z hlavy do kloubů a opačně zhruba ve tří až čtyřtýdenních intervalech. Může to mít souvislost s několikatýdenním parazitárním cyklem.

13. ÚNAVOVÝ  SYNDROM

Tady si nedělám ambice, že by parazitární toxin byl jediným spouštěčem tohoto složitého syndromu. Ale parazitární toxin určitě neblahým dílem přispívá k dané diagnóze.

14. MIGRÉNA

– totéž, parazit je jen dalším kamínkem do mozaiky možných příčin.

Migréna se spouští vždy, když se dá larva do pohybu. Tehdy máme také zvýšené bílé krvinky a zvýšenou teplotu. Proto mohu navázat další záhadnou diagnózou :

15. SUBFEBRILIE

Kolísavá  nebo stálá zvýšená teplota bez zjevné příčiny.

Neúměrné pocení. Tito lidé mají více druhů parazitů, a ve větším množství.

Teploty se zvedají vždy, když larvy migrují / MUDr. RNDr. F. Stejskal/

16. NESPAVOST

pomineme-li sociální a psychické faktory, paraziti přispívají k nočnímu neklidu, protože jsou aktivnější v noci.V případě roupů o jejich podílu na nespavosti nikdo nepochybuje. O parazitech se dále se dočtete, že jsou  aktivnější za úplňku, kdy je většina lidí citlivější k vnějším vlivům. Také kolem úplňku býváme nafouklí po jídle více než za novu. Nedivila bych se, kdyby byli v průběhu roku aktivnější na podzim a přispívali k depresím.

17. ALERGIE

nekonečné rýmy , vodnaté nebo hlenové, mohou být způsobeny neustálým bojem našeho imunitního systému s larvami i dospělci parazitů ve vedlejších nosních i čelních dutinách. Paraziti vyhledávají duté orgány a místa, která nejsou příliš promývána neustálým tokem krve nebo lymfy. V dutinách mají ideální podmínky.

Z dutin už je jen skok do oka, slzný kanálek je autostráda. Nejčastěji tu nacházím drobounká háďátka, ale i larvy škrkavek, měchovců a motolic. Toxin háďátek svědí nejen na kůži, ale i v oku a v  nosní sliznici. Vdechování pylových zrn mnoha bylin, které jsou  jinak třeba léčivé, vyrušuje parazity z  klidu, nutí je se pohybovat, hledat klidnější útočiště, nebo naopak je stimuluje k páření. Potravinová alergie se  dá vysvětlit ještě snadněji : určitý druh potraviny parazitům ,,chutná“ .Začínám sestavovat tabulku, kteří parazité vyžadují jaké potraviny. Například slinivková motolice si pochutná na cukru, medu , čokoládě, máku, rýži, pšenici, ale maso , sýry a vejce jí nejedou. Motolice jaterní a žlučová zase preferuje maso, sladkým a chlebem ji neuctíte. Jednostrannou dietou, dlouhodobým odepřením pochoutek našim podnájemníkům bychom zřejmě dosáhli jejich vyhubení přirozeným, ekologickým způsobem, potíž je však v tom, že máme každý několik druhů parazitů a nemohli bychom tedy jíst nic. Proto zřejmě zabírá Breussova dieta. Lidé při déletrvajících hladovkách uvádějí pocit projasnění v mozku, kam se už nedostanou parazitární toxiny. Ke zkoumání této souvislosti mne přiměla klientka, která mi popisovala, že čas od času má neudržitelné nutkání splácat všechno možné a střídat slané, sladké a kyselé chutě, nezřízeně se přejí a pak je na nějakou dobu klid. Klientka má oblé i ploché parazity.

18. SJ“OGRENUV  SYNDROM

Jedná se o vysychání slinných žláz. Syndrom je považován za AUTOIMUNITNÍ  onemocnění. Dává se do souvislosti s EBV. Tato teorie se zdála být logická,protože EBV se množí ve slinných žlázách, spouští autoimunitní pochody a je tak častý, že se většinou u těchto lidí najde. Jaké bylo ale mé překvapení, když jsem našla u dvou klientů ve slinných žlázách  pouze háďátka, po EBV ani památky.

19. TINITUS

Když  zjišťuji příčinu tinitu nebo nahluchlosti u svých klientů, pracně měřím veškeré  zátěže zvlášť na středním i vnitřním uchu a na ušních nervech. Tyto zátěže pak testuji k pojmu  ,,tinitus“ a ty, co se opakují na více místech nebo vyjdou k tinitu, považuji za prioritní. S železnou pravidelností  má početní převahu parazitární zátěž nad virovou a bakteriální. Čím vážnější případ, tím vážnější parazit, od motolic přes Hymenolepis k Echinococcus. Mám i klienta, kterému k pojmu ,,tinitus“ z celé sbírky vyšli POUZE parazité, žádný virus a bakterie. Přesto z virů a bakterií je častý Haemophillus /dětské opakované záněty ucha/, virus parotitidy /častý !!!/, Borrelie, Streptococcus pyogenes, Helicobacter, EBV,CMV a další.

Antihelmintika  kombinujeme s našimi preparáty. Od  DRENU nemůžeme očekávat, že parazita v orgánu zabije, ale vibrace léku natolik znepříjemní parazitovi pobyt, že ten se hledí vystěhovat. A pokud se stáhne do nižších pater, tam máme možnost ho zlikvidovat chemií.

Samostatná antihelmintika zas vyčistí JEN zažívací soustavu. Spokojíme-li se s prvotními úspěchy, potíže se časem vrací, protože larvy, které jsou momentálně ,,na cestách“ po těle, jednou opět doputují do tenkého střeva, dorostou a začnou se množit. Proto je nutné protiparazitární kůru OPAKOVAT. Lékaři, kteří nemají zkušenosti s parazity, a těch je většina, se domnívají, že stačí snad jen několik tablet, a úzkostlivě šetří s předpisováním léku za 40 Kč. Svému pacientovi pak uleví jen na několik dnů až týdnů a nevyženou mu ani roupy. A naopak, naše preparáty bez antihelmintik tyto nemoci sice jednoznačně zlepšují, ale velmi,velmi pomalu, a léčba má svůj strop.

Sdílet
Předchozí článekCESTA DOMŮ
Další článekBOJÍTE SE SMRTI ? – 2.

Komentáře