Je spousta lidí, kteří shánějí konopný výtažek – Fénixové slzy (FS) a nevědí co od nich očekávat. Jelikož už je delší dobu užívám, napíšu sem svoje osobní zkušenosti. Snad někomu tím pomůžu.

1) FS není kouzelná pilulka, kterou si nemocný vezme a vše je vyhráno. Není to tak jednoduché jak se, dle mého názoru, mnohdy píše na různých webech. Většinou je to zbožné přání pisatele bez jakýchkoli osobních zkušeností.

Rakovina (většina lidí shání FS kvůli této nemoci) nevznikla v organismu přes noc, ale vyvíjí se několik let. Nádor nenarostl náhodou. Má jasnou příčinu vzniku a tou příčinou je špatný životní styl. Pokud chceme zvítězit na rakovinou, musíme tento špatný životní styl změnit. To je klíč k uzdravení. Nestačí si vzít zázračnou (považuji FS za zázračný, nikoli
kouzelný) „pilulku“, ale je potřeba nejdříve odstranit příčinu nemoci.

Když pominu nervozitu, neodpuštění, rozvody, deprese, strach atd., které mají přímý vliv na náš zdravotní stav, tak
největším ničitelem našeho zdraví a původcem všech nemocí je NAŠE STRAVA!!!

2) Lékař není bůh v bílém plášti .
Při vší úctě k lékařům (zachránili mi život) apeluji všem. Nenechte rozhodovat za sebe někoho jiného. Vezměte zodpovědnost za své zdraví do vlastních rukou. Jen vy sami víte co vám schází nejlíp. Lékař může být vaším nejlepším rádcem, ale ne soudcem!

Velmi rád bych zde podotkl, že každý lékař slibovat na svojí čest, že bude chránit zdraví pacienta, ALE. Je doba taková,
že někteří, ZDŮRAZŇUJÍ, NĚKTEŘÍ lékaři chrání zdraví své peněženky a tučné konta farmaceutických firem.

3) Není pravdou, jak si mnozí myslí, že chemoterapie je neúčinná. V mnohých akutních případech, kdy rakovina rozbujela natolik, že na přírodní léčbu je pozdě, je chemoterapie jedinou u nás dostupnou léčebnou metodou, kdy lékaři pacienta doslova „seberou hrobníkovi z lopaty“. ALE! Je vědecky, tedy ne laicky, ale vědecky dokázané, že první série chemoterapie je mnohdy účinná, avšak každá další série je nejenom neúčinná, ale způsobuje masivní metastáze. Myslíte, že toto váš onkolog neví? Mýlíte se, je to vzdělaný člověk, ví to moc dobře. Jen vám lže. A proč vám lže? Protože musí!!! Takový je u nás zákon! Studií ohledně škodlivosti opakované chemoterapie publikoval Dr. Peter Nelson v nejunavenějším medicínském periodiku „Nature Medicine“. Nejedná se o žádné tajemství, ale o vědecky známou záležitost.

Tady bych vám mohl vypsat případy, kdy onkologové doslova zavraždili pacienty jen proto, že nasadili chemo a radio terapií v době kdy se pacientovi pomocí FS natolik polepšilo, že „mohl“ absolvovat další sérií chemoterapie. Nechápu jak můžou klidně spát.

Co můžu udělat když uslyším nad sebou ortel – rakovina

1) Změňte okamžitě vaše stravovací návyky. Začněte se stravovat VITARIÁNSKÝ!!!

Vitariánský, znamená živou, nebo taky raw stravou. Živou na enzymy. Nechci se tady rozepisovat co to znamená. Je o této stravě spousta vynikajících knížek. Jsou volně dostupná v češtině na webech. Stačí do vyhledávače zadat: „Dr. Morse Zázračná detoxikace. Syrova strava pro regeneraci“, nebo Norma W. Walker – „Omládněte“, nebo „12 kroků k syrové stravě od Viktorie Butenko“.

Na YouTube je spousta návodů a svědectví o této stravě. Hledejte, studujte, piďte se za pravdou. Začněte bojovat. Bez boje není vítězství!

Začněte hned. Nemluvte, že to nejde. Jde to. Určitě to jde. Budete zdraví, lépe se budete cítit, budete mít spoustu energie. Nemoci jako rýma, chřipka, cukrovka atd, budou pro vás minulosti.

Vím, váš lékař vám to nedoporučuje a má pravdu. Kdyby všichni lidé byli vitariání, lékaři by zkrachovali. Snad jen chirurgové by měli občas práci při úrazech, víc nic.

Nevěříte mi? Zkuste to alespoň půl roku a sami se přesvědčíte. Já jsem taky pochyboval, až mě k tomu dohnala nemoc. Dnes vím, že jen živá strava je člověku prospěšná!

Největší propagátor konopného výtažku Rick Simpson ve svém filmu „Útěk před lékem“ zdůrazňuje , že je třeba krom brání FS „změnit stravovací návyky.“ Změňte je!

2) Sežeňte si kvalitní konopný výtěžek a neplaťte za něj horentní sumy. Někteří prodejci zneužívají vaší zoufalé situace a vydírají vás. Zjistěte si, jestli FS byly vyrobený z indoru, nebo z přirozeného venkovního prostředí. Indorové pěstování je zaměřené jen na získávání co nejvyšší THC. Léčebné konopí by mělo obsahovat víc CBD složky než THC.
Zásadně kupujte výtažek z venkovního pěstování.

3) Zaměřte se na očistu tlustého střeva. Pokud jste konzumovali celý život vařenou stravu, vaše střeva potřebují vyčistit. Nejrychlejší metodou je hydrocolon – střevní sprcha. Zadejte si do Google „hydrocolon terapie“ a vaše město. S největší pravděpodobností se vám objeví adresy nejbližších pracovišť. Pokud vám to váš zdravotní stav dovolí, zajděte si vyčisti střevo a to několikrát za sebou. Pokud přejdete na živou stravu, vaše tělo se začne detoxikovat. Největší část nečistot vyloučíme stolicí. Pokud budete mít tlusté střevo zanesené, toxiny se budou zpětně dostávat do těla, tím
se vaše zotavení velmi znesnadní.

Ještě pár slov k samotnému braní FS. Uvědomte si, že v jednom gramu výtažku je „vměstnána“ jedna celá (dle velikosti) a někdy více rostlin konopí. Kdybyste tuto dávku vzali najednou, s největší pravděpodobnosti byste skončili v
nemocnici v hlubokém bezvědomí. Buďte proto velmi opatrní zvlášť na začátku léčby, než si tělo zvykne na účinky výtažku. Proto doporučují brát malou dávku co tři hodiny klidně i v noci pokud se probudíte. Dávky můžete klidně vynechat, kdykoli je potřeba. Pokud berete ještě nějaké farmaka počítejte, že FS zvyšuje jejich účinek.

Co můžete očekávat? (píši jen to, co mám ověřené)

FS léčí nespavost, stabilizuje hormonální rovnováhu, zvyšuje chuť k jídlu, způsobuje mírné hubnutí, léčí roztroušenou sklerózu, regeneruje mozek u degenerativních onemocnění – různé mozkové příhody, Alzheimer atd. Účinně léčí rakovinu a její metastáze včetně r. slinivky. Velmi pomáhá utišit bolest. Vynikající je na léčbu popálenin a ostatních zranění.

ZDŮRAZŇUJI: Přírodní léčba FS nemá žádné trvalé vedlejší účinky, ale neléčí „přes noc“. Léčba rakoviny může trvat půl roku i déle. U léčby degenerativní nemoci je třeba brát malou dávku trvale! Pokud máte dotazy, pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Rád pomůžu i se sháněním FS

Zdroj: přišlo emailem

Komentáře