KREVNÍ SKUPINA 0
Pokud mají oba partneři skupinu 0, značný věkový rozdíl je nezbytný pro rodinné štěstí a lásku. Pokud je vám tedy dvacet a máte krevní skupinu nula stejně, jako vaše padesátiletá láska, zvony štěstí vám již bijí ;o)

KREVNÍ SKUPINA A
Jestliže mají oba partneři skupinu A, pak je to jako ráj, či peklo.. Buď vztah funguje za všech okolností nebo nefunguje vůbec.

KREVNÍ SKUPINA B
V případě, že muž i žena mají shodně skupinu B může se vztah vydařit, pokud je z obou stran dostatek tolerance, oba mají stejné zájmy a zábavu.

KREVNÍ SKUPINA 0 a A
Manželství, kde má muž skupinu 0 a žena A, je šťastné…ovšem pozor na zevšednění! Žena muži s láskou dává první poslední a muž??? Ten za to svoji ženu bezmezně miluje ;o)

KREVNÍ SKUPINA AB
Manželství muže 0 s manželkou skupiny AB bychom mohli považovat za ideální, ona hledá jistotu a klidný život, což jí její činorodý a dokonalý manžel může poskytnout. On zase má rád manželku jen sám pro sebe, takže pokud oba najdou dostatek společných zájmů, mohou trávit čas spolu a oběma to bude dělat radost.

Muž s krevní skupinou B
Je snílek, bláhový snílek, který potřebuje ke svému štěstí obdiv. Perfektně se k němu hodí žena, s krevní skupinou 0. Otázkou ovšem zůstává, jak dlouho ona žena vydrží život s blázínkem, pro kterého je realita cizím pojmem..

Muž s krevní skupinou A
Pokud mu v náručí spočine žena se skupinou 0, nic nebrání jejich šťastnému životu. Ovšem ani žena se skupinou B se nemusí bát, že by jejich vztah nefungoval. Sem tam to zajiskří, ale vážnější problémy se jim vyhnou..

Muž s krevní skupinou AB
Pozor na krevní skupiny, zde vás žádné štěstí nečeká!!! Naopak pokud se jeho láskou stane žena se skupinou A, láska jako trám je nadosah.

Zda vztahy podle krevních skupin fungují skutečně na 100%, Nioneta.cz nezjistila…ale na každém šprochu…však to znáte ;o) Pro jistotu vám však radíme, abyste tento článek braly s humorem a nadsázkou. Rozhodně neběžte hned za právníkem s žádostí o rozvod, jestliže vy máte skupina A a partner skupinu B ;o)

Zdroj: Internetový časopis pro ženy – www.nioneta.cz

Komentáře