Horoskopy na prosinec

horoskopy - beraniBerani

Předposlední měsíc tohoto roku byl pro vás jedním velkým dobrodružstvím. Museli jste se začít nově orientovat, a přestože vás tohle Berani baví, trochu se uzavíráte před dalšími nepředvídatelnými překážkami. V první třetině prosince dokážete díky praktickým schopnostem zvládnout úkoly, kterým se nelze vyhnout a ještě mít srdce na dlani. Druhá dekáda je úžasná pro vás i pro vaše okolí, dlouho na ni nezapomenete. Pro jistotu si vsaďte. Ve třetí dekádě se naopak vše zbrzdí. Vy ale najdete i zde příležitosti jak vyzískat něco pro sebe. Nezapomeňte odpočívat.


Býci

V listopadu jste prožili mnoho nového a obohacujícího a tak si sníte i o prosinci až v nereálných vizích. V první dekádě je vám na vaše bedra dost naloženo. Poprat se s tím musíte sami. Druhá dekáda je orientována na duševní i fyzickou aktivitu se zcela novým zaměřením. Tím si vybudujete pevnou půdu pod nohama a můžete dlouhodobě plánovat. Ve třetí třetině měsíce musíte projevit samostatnost a odpovědnost. Jestliže se dostanete do stavu strnulosti a uzavřenosti přijde někdo, kdo vám tu ochrannou skořápku rozbije.

horoskopy - blíženci

Blíženci

Měsíc listopad se finančně povedl, ale do prosince vcházíte osamoceni. Jakoby vedle vás nikdo nebyl, kdo by vám poradil nebo byl oporou. Dokonce se v první dekádě může okolí cítit dost mizerně a to vás naštěstí nenechá lhostejnými. Pomůžete nebo půjčíte peníze. Druhá dekáda je rozporuplná a také vy se uzavřete, včetně peněženky. Závěrem měsíce se můžete bavit, je vám nabídnuta náklonnost i přátelé jsou nablízku. Vy jste ale duchem jinde. Myslíte stále jenom na to, co z čeho nebo z koho se dá něco vytřískat.


Raci

Rozhodně a samostatně jste se minulý měsíc rozhodovali a tak tomu je i v prosinci. V první dekádě co vás nezahubí, to vás posílí. Máte možnost nahlédnout do své duše a i když vám vše není po chuti, ve druhé dekádě svůj jemnocit a přátelskost využijete pro blaho své i ostatních. Závěr měsíce můžete nazvat sportovním utkáním. Vy ale opět z těchto dnů vykřešete to nejlepší. Všechno je harmonické, vyrovnané a s pravou mírou.

horoskopy - lvi
Lvi

Máte pocit, že se toho v listopadu mohlo stát víc. Možná propadáte únavě a ochromení. V první dekádě prosince stále musíte samostatně rozhodovat a nakonec i rázně s něčím skoncovat. Ve druhé dekádě se nerozejdete s něčím nebo s někým jednoduše. Hlavně musíte jednat rychle. Až závěr měsíce je příjemný a každodenní úkoly vás zklidní. I přesto pomocnou ruku musíte hledat na konci své paže. Pozor na vlastní lstivost a zchytralost.


Panny

Listopad pro vás byl hravý. Nebrali jste vše až tak vážně, což chcete v prosinci napravit. První dekáda je pro vás úžasná. Dveře máte všude otevřené a štěstí vám sedí na ramenou. Ve druhé dekádě začnete mít neoprávněně špatné spaní. Neanalyzujte tolik. Ve třetí třetině měsíce jste plodní a to také nezůstane bez finančního ocenění. Náročné výzvy zvládnete, i když s pocitem maratónského běhu.

horoskopy - vahy
Váhy

To, co proběhlo během měsíce listopadu, bylo spravedlivé. Vy však máte pocit, že se nedělo vše normálně. Prosinec si ale hned v první dekádě užijete a také okolí je s vámi rádo. Druhá dekáda je pracovní, rutina se vám ale moc nelíbí a tak vycházíte vstříc jen sporadicky. Realita bývá většinou neočekávaně tvrdá. Vám ve třetí dekádě přináší štěstí, které je příjemné a zdárné. Nezapomínejte na trpělivost a pomalý růst.


Štíři

Ostrá výměna názorů v listopadu vás trochu pozastavila. Začátek prosince ale začíná odvážně a jistě narazíte na lidi, kteří vám pomohou opět rozhořet lásku i vášeň. Ve druhé dekádě můžete pocítit znechucení a nespokojenost ostatních a tak si začnete hrát na vlastním písečku. A až se ve třetí dekádě pro vás situace rázně ukončí, najdete si nový cíl i technologii k vaší další činnosti. To vám pomůže zajistit pevný základ vnitřní jistoty.

horoskopy - strelci
Střelci

Nakonec jste závěr listopadu prožili v objetí upřímné lásky. To očekáváte ruku v ruce i s finančními trvalými výsledky během prosince. První dekáda je o setkávání s příjemnými lidmi. Druhá dekáda je také více o vztazích. Je vám dáno láskyplné náklonnosti, vy se však s něčím do čeho jste vložili hodně nadějí i citu, musíte pustit. To sice okolí ve třetí dekádě také citově sejme, ale vy už zase přijmete nové impulsy k vytváření něčeho nového, vitálního. Očekávejte náhlé příznivé zprávy.


Kozorozi

V listopadu jste se podívali do své duše a připomněli se vám zážitky z dětství. První třetina prosince je úžasná. Jen láska a radost. Ve druhé dekádě musíte dokázat soběstačnost a samostatnost. Proto je ale nutné rychlé rozhodnutí, což je pro vás dost nepříjemné. Ve druhé dekádě nečekejte ani upřímnost ani náklonnost. To vás nijak nerozhodí, naopak posílí. Dojdete ke smírnému a rovnovážnému jednání. Silvestr se jistě povede.

horoskopy - vodnáři
Vodnáři

Možná jste sklidili v listopadu kritiku, na kterou jste ovšem nemohli mít odpověď. Do prosince ale vstupujete nažhaveni až nedočkavě. První dekáda je velmi pozitivní a může dojít i na přátelská posezení. I druhá dekáda nabízí příležitosti nejen nabídnout svou práci či dílo, ale i citově a intuitivně se projevit. Jen třetí dekáda je citům vzdálená. Můžete dojít k neporozumění v mentální oblasti nebo pro samotnou práci se nemáte čas uvolnit a pobavit. Jen na vás záleží, jak se Silvestr povede.


Ryby

Štěstí se vám v listopadu sice nevnucovalo, ale vy jste ho objevili. A tak v prosinci očekáváte jen radost. V celku se vám to splní. Hned v první dekádě přijde zpráva, která určitě překvapí, ale přiložíte ruku k dílu a vezmete ji pozitivně. I druhá dekáda se ubírá tím nejlepším směrem, především tvořivě. Přidáte k tomu ještě cit, intuici a dobrotu. Závěrečné dny roku si vytvoříte více sami pro sebe, přestože můžete být s blízkými. Spoléháte na své síly i rozum. O realitě také už něco víte.

 

Sdílet
Předchozí článekUŠNÍ SVÍČKY
Další článekTROJKLANÝ NERV

Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015