Nepřehlížejme jejich chyby, nemusí se nám to vyplatit. A kdo se může za tím „milujícím mužem“ skrývat?

Násilník: vždy budou existovat muži, kteří mají sklony k agresivnímu chování, většinou jsou to cholerici. Neumí se ovládat a vztek si vybíjejí na někom slabším = ženě! Zajímavé na nich je, že tato jejich vlastnost vůbec nesouvisí s inteligencí. Mohou to být i lékaři, profesoři, vysocí bankovní úředníci.
Jakmile vás ještě ve stavu zamilovanosti fyzicky napadne (facka), vycouvejte z toho vztahu co nejrychleji!!

Alkoholik: začíná to jedním nebo dvěma pivy denně v hospodě s kamarády. Ty jsou pak prokládány něčím tvrdším, pak ještě jeden před spaním a je tu závislák jak vyšitý!
Určitě nechcete chlapa, který je denním návštěvníkem hospod a když přijde domů, lehne a spí.To v tom lepším případě, někdy to kombinuje s fyzickým násilím.
Nevěřte, že kvůli vám přestane. I léčení chce moc silnou vůli!

Ženatý: někdy ani netušíme, že muž našeho srdce je již zadaný. Když to praskne, uslyšíme, že jeho manželství je jen formální kvůli dětem, ke své ženě nic necítí. Většina těchto mužů se nikdy ani rozvést nechce.Proč také? Mají již vše, ženu, auto, děti, byt, chatu, zkrátka pohodlíčko! Pokud to nevzdáte, po letech zjistíte, že vaše nejlepší léta jsou pryč, obětovala jste je člověku, který za to nestál.

Děvkař: snadno říká krásná slovíčka, bývá elegantní, je galantní. To nejhorší, co vás může potkat, je, že si ho vezmete. Ztratí o vás zájem a jde za jiným povyražením a vám zůstanou jen oči pro pláč!
Pokud jste si ho ještě nevzala, pozorujte, zda se otáčí za každou ženou, probodává ji smyslnými pohledy a flirtuje s ní. Rychle od něho pryč!!

Žárlivec: když jste se poznali, dělalo vám dobře, že vás chce mít jen pro sebe a běda, když se ve vaší blízkosti objeví jiný, byť neznámý muž! Zpočátku je to docela příjemné.
Ale při představě, že vás doslova hlídá, prohlíží vaše kapsy a záznamy, zakazuje jít na kávu s kamarádkami a dokonce vás sleduje, by vám měla naskočit husí kůže. Tak dámy pozor, první příznaky jsou nenápadné, důsledky hrozivé!!


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015