žena

Pro mnoho lidi jsou pigmentové skvrny na pokožce velkým problémem, protože jim kazí vzhled a tím i snižují jejich sebevědomí. Objevit se mohou na obličeji, ramenou, nohou, rukou či jiných částech těla. Nepříjemností je, že časem se mohou dále zvětšovat.

Na trhu existuje velké množství pleťových vod a krémů, které slibují zbavení se těchto skvrn. Většinou jsou však neúčinné, drahé a obsahují množství škodlivých chemikálií, které mohou problémy s pokožkou ještě zhoršit.
Na druhou stranu, existuje řada přírodních, bezpečných a poměrně účinných způsobů k jejich odstranění. A jeden z takových receptů, který doporučuje známý dermatolog Dr. Daugh Willen, vám prozradíme v našem dnešním článku.
Jak Daugh Willen tvrdí, uvedený recept již pomohl stovkám jeho pacientů.

Na jeho přípravu budete potřebovat pouze 2 základní suroviny:
1 cibuli
2 čajové lžičky jablečného octa

Postup:
1) Vezměte jednu čerstvou, středně velkou cibuli, oloupejte ji, překrojte na poloviny a pak na pár menších kousků (nemusí být zcela najemno)
2) Vložte nakrájenou cibuli do mixéru a rozmixujte.
3) Nyní do toho přidejte jablečný ocet a znovu dobře rozmixujte.
4) Hotovo, váš přípravek na pigmentové skvrny je připraven k použití!

Aplikace
Aplikace je vskutku jednoduchá. Vezměte si vatové chomáčky nebo bavlněné tampónky a vyrobenou směs si natírejte na pigmentové skvrny. Nechte působit alespoň 10 minut, pak si pokožku omyjte.
Tento postup opakujte každý den během následujících 7 dní. Po jejich uplynutí budete výsledkem skutečně mile překvapeni.
Avšak pro dosažení nejlepších výsledků se doporučuje v kúře pokračovat celý měsíc.

Jak recept funguje
Čerstvá cibule léčí několik kožních zdravotních problémů a předchází poškození pokožky díky obsahu více druhů antioxidantů.
Na druhou stranu, jablečný ocet má vysoký podíl hydroxylových kyselin, které dobře odstraňují odumřelé buňky a podporují zdraví vaší pokožky.

 

Zdroj: www.prirodajelek.cz


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015