Tady máte jednu roztomilou modlitbičku, která je variací modlitby, kterou se učí katolické děti:

„Anděli strážný můj, vyslanče hvězd,
pod tvojí ochranou nechám se vést.
Přijď ještě dnes, stůj při mně teď,
cestu mou osvětluj, chraň mě a veď.“

Dopisem: posaďte se a napište svému andělovi strážnému dopis. Vysvětlete, proč byste se s ním nebo s ní chtěli zkontaktovat. Nijak se neostýchjte. Kromě anděla si tento dopis  nikdo nikdy nepřečte. Otevřete se. Napište ho tak, jako kdyby jste se chtěli svěřit svému nejlepšímu příteli. Až skončíte, položte dopis na oltář a spalte ho. Popel rozházejte do větru. Váš anděl strážný se brzy ozve.

Básní nebo jiným uměním: jedním z nejkrásnějších způsobů komunikace s andělem strážným je prostřednictvím vašich vrozených talentů. Týká se to všeho, v čem jste dobří – kreslení, malování, šití, poezie, psaní atd.

Prostě začněte mluvit: cítíte se smutni…osamělí?….promluvte se svým andělem strážným. Jste nadšení….šťastní?…andělé strážní si rádi poslechnou ty úžasné věci, které se vám v životě přihodily. Chtějí slyšet, jaký pokrok jste udělali. Budou naslouchat i vašim vážným myšlenkám. Co je to božství? jaké je mé místo ve vesmíru? Jaké je mé poslání? Mám jen jednoho nebo několik? Začnete-li s anděly hovořit, andělé se s vámi budou také spojovat. Možná se vám dostane vhledu, hlásek v hlavě vám bude moudře odpovídat na otázky, budou se vám objevovat představy různých věcí atd.

Použito: Andělé – Společníci v magii – SILVER RAVEN WOLF

Komentáře