Jméno vhodné pro Ryby a Vodnáře. Tam nenadělá tolik problémů. V Býku, Lvu a Raku pije a poroučí. Rád se předvádí ve všech znameních. Vládne Měsíc, Saturn a Neptun.

BOŘEK – toto jméno bude pracovat vždy ve stínu někoho. Citlivé, smyslné, toužící po harmonii a rodině. Vládne mu Venuše, většinou obrácená. Ve Štíru záletné, v Rybách a Beranu přemýšlivé a inteligentní. Nedoporučuji v Kozorohu a Vodnáři. Žení se později, protože si chce vychutnat život v celé jeho kráse. V pozadí stojí Měsíc a Merkur , což znamená adaptabilitu.

BOŘIVOJ – vibrace oblíbenosti, smyslu pro umění a dobrou pohodu. Bavič, trochu experimentátor života. Osobnost v každém případě. V životní pouti najde své cíle za pomoci dobrých přátel, hlavně žen. Vládne mu Slunce a většinou vlídný Saturn a Mars.

BOŽENA – krásné české jméno, plné invence a pokory. Nepřináší moc štěstí. Vládne mu Neptun, pomalá planeta. I přes letitou tradici toto jméno nedoporučuji. Z vnitřního přetlaku je u Boženy možný umělecký směr, ale je to jen velmi řídké. Do života zasahuje Měsíc a Saturn.

BRIGITA – invence získaná spíše životními zkušenostmi, než aby byla vrozená. Jméno vhodné pro trpělivou a mravenčí práci, tam je osvědčena preciznost. Doporučuji vždy trpělivost. Ovlivnění Marsem a Neptunem, z čehož vzniká vnitřní kontroverze. Nucená obětavost. Moc toto jméno nedávejte.

 

Iva Hédlová z knihy Jméno je váš osud Camily Karolinss

Komentáře