Pokud jste měli pocity nejistoty nebo možná i neobvyklý nedostatek důvěry nebo dokonce pocit odpojení, vězte že to vše bylo možné, protože jste úspěšně opouštěli kousky sebe a to ty, které již nebudete potřebovat ve vyšších oblastech.

Tento důležitý posun nebyl vyloženě pouze pro nás. Jsme-li lightworkers, býváme vždy napojení a zažíváme spojení s celkem. Tak to prostě je a nemůže být ani jinak. (a proto ani nemusíme úmyslně aktivovat tuto mřížku, která je vždy v dokonalé pozici… Všechno, co může, je vždy a stále v božské harmonii.)

Tato dokončovací fáze se může také projevovat jako silná touha po tom, abychom jednoduše nic nedělali alespoň na chvíli… nebo možná abychom si vzali velmi potřebnou dovolenou a zanechali za sebou všechny povinnosti. Jestliže jste se cítili, jako byste se brouzdali skrze tekoucí písek při pokusech zrovna něco dělat a přitom se vám zrovna vůbec nechtělo, nebo jste cítili velký odpor k vašim starým povinnostem a cestám či jste se cítili vyčerpaní nebo mrzutí – tak jste nejspíš zažívali tento poslední aktivní vzestup.

Vesmír po nás chtěl, abychom se alespoň na chvíli jen „slunili“. Vesmír po nás chtěl, abychom se hýčkali. Vesmír po nás chtěl, abychom žili „volný den". Vesmír po nás chtěl, abychom jen – byli.

Starý svět se nerozpadne, pokud se nerozpadne v nás. Tak je to dáno. Potřebujeme být nyní opravdu sami sebou vždy alespoň krátký čas.

Tyto city a touhy souvisí s vyššími oblastmi. Ve vyšších oblastech, jsme označováni jako "odcházející". Jestli jste nedávno hledali způsob, jak si odpočinout, měli jste pro to dobrý důvod. Co je důležité pro „odcházející" ?

Prostě nechtít být někde v jistém čase. Nemít žádné programy. Mít vše, co potřebujeme, snadno a bez námahy. Nemít žádné zatěžující povinnosti. Mít úplnou a celkovou svobodu. Dělat to, co bychom chtěli dělat úplně každý moment úplně každého dne. Chtít žít v tom, co nám přináší pocit naplnění a takto trávit co nejvíce času – v tvořivosti nebo ve službě druhým. Žít a cítit kolem sebe milované bytosti – a prostě milovat se navzájem.

A toto se snažíme uskutečnit zde a právě teď. Postoupili jsme o další příčku do vyšších oblastí. JE to nová realita velkolepého míru a spokojenosti, spolu s novou jednotou pomoci sobě navzájem, ve které jsme spojeni našimi podobnými ZÁJMY a přáními.

Vyčistili jsme si cestu pro další aktivní skok a brzy k nám přijde i odměna. Houpačkový proces stoupání pokračuje …

Ano, přece můžeme na chvíli nechat všeho být. Můžeme si udělat pauzu od tohoto světa. A dělat to, co nás uvede v soulad, ve kterém se všechny naše potřeby kouzelně setkají. Toto je prostor, který si musíme vytvořit. Vzdorování současnému prostoru zajisté způsobuje nepohodlí. Nechávejme průběh tomu, co nás přinese nazpátek do vyšších oblastí. A jednoduše – buďme.

Tento nový prostor krásy, míru, jednoty a duchovní extáze tu ve skutečnosti JE. My jen potřebujeme dovolit sami sobě být v tomto prostoru. Můžeme klepat a nahlížet do něho prostřednictvím našich úmyslů a ponecháváním průběhu hmotné iluzi kolem nás. Jen se soustřeďte a dívejte se. Hledejte ho. Podívejte se na něj. Opusťte jeden svět a vstupte do druhého. Najděte ho ve spojení s milovanou bytostí nebo možná ve spojení s vaším čtyřnohým společníkem a spojte se v jedno. Podívejte se na něj v přírodních krásách. Uslyšíte ho v melodii krásné písně. Ucítíte v květinové zahradě. Ucítíte ho vašimi prsty při pohlazení velkoleposti stvoření.

Zastavte se na chvíli a odpočiňte si. Znovu se nadechněte a vystupte na další příčku našeho evolučního žebříku. Vesmír chce, abyste to udělali. Vesmír Vám Říká – že toto je cesta, kterou máte jít. Byl nám darován nádherný zážitek „slunění se“ a stav „bytí“. Stáváme se vskutku krásnými bytostmi. Ano, byli jsme odměněni a děkujeme za to.

Kde se nalézá vaše místo v nebi? Kde chcete bydlet? Jak vypadá vaše realita? Čemu dovolíte vstoupit do vašeho prostoru? Co vytváříte?

Vaše Karen

translation 2007 by Sanny
Překlad energetického zpravodaje Energy Alert od Karen Bishop z 11.7.2007
(Další překlady viz www.aktualni-energie.estranky.cz/ )

Komentáře