Znamená to pro nás jediné: Pustit se do těžkého a dlouhého boje s kaloriemi! Do boje, kdy otázka Kdo z koho nad námi visí jak Damoklův meč…

Ale nebojte se, Nioneta.cz je s vámi a poradí, jakou zbraň v tomto zdlouhavém boji zvolit, s jakým útokem budeme mít k vítězství blíže!

Připravené? Tak jdeme na to!

Rozhlédněte se, nepotřeboval by váš byt uklidit? Ano? Pak směle do toho! Nejenže budete mít z úklidu dobrý pocit, ale během hodiny spálíte až 230 kalorií!(1 kal = 4,2 kJ)

Venku už není zrovna příjemné počasí, pravda… Takže s jízdou na kole si budeme muset počkat až na jaro, ale co třeba vyzkoušet takový rotoped? Za hodinku klidné jízdy máte spáleno dalších 225 kalorií! A to za trošku té námahy stojí, co říkáte?

A věřte, nebo ne, i při nakupování se hubne!!! /Ovšem pozor, nemyslíme tím nakupování sladkostí, či jiných dobrot, po kterých se přibírá raz dva! /. Za hodinku, kdy procházíte supermarketem a vybíráte dietní jídla, spálíte až 219 kalorií! Prima hubnutí, co říkáte?

A nyní trošičku přitvrdíme! Máte ve svém okolí nějaký pěkný kopeček? Nebo kopec? Tak hurá na výlet! Výstup na pěkný vrcholek vám spálí téměř 450 kalorií!

Náš tip: Po kopci není ve vašem okolí ani vidu ani slechu??? Pak šupem na schody!

Troufáte si na běh? Pokud ano, pak vězte, že za hodinku běhu zničíte až 700 kalorií! To je krásné číslo, že?

Ale ani plavání není špatné. Při volném tempu spálíme během 60 minut kolem 400 kalorií!

Pokud vás ani jedna výše uvedená nabídka nezaujala, pak vsaďte na příjemnou vycházku! Vyjděte si ven, vyjděte si do přírody a vězte, že během hodinky máte spáleno až 300 kalorií!

Myslete však na jedno: ve chvíli, kdy večer usednete k televizi a zakousnete se do prvního, z deseti připravených chlebíčků, nebo se vrhnete na čerstvou maxi pizzu, je vám vaše denní aktivita na nic!

Hubnutí není jen o pohybu, ale i o zdravé životosprávě. A zde, bohužel, už ne každý má tak silnou vůli, aby odolal například uzenému s bramborovou kaší… ;o)


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015