Přírodní antibiotikum napomáhá k usmrcení virů a bakterií, pomáhá téměř na všechny problémy a potíže. Očišťuje také organismus od hlenu.

Název koloidní stříbro znamená, že stříbro je v podobě mikročástic rozloženo v pevně stanovené koncentraci v roztoku. Velikost částic je od 0,015 do 0,001 nm (nanometrů, mikronů). Velikost virů je od 15 nm do 150 nm, velikost bakterií je od 350 do 1000 nm. Koloidní stříbro může proto pronikat k jádru patogenů a ničit je.

Pomáhá na: 

akné, artróza, svědění, gastritida, popáleniny, diabetes, kolitida, cystitida, ekzémy, žaludeční vředy, plíseň ve střevech, revmatizmus, zánět nosních dutin, dermatitidita, zápal plic, lupénka, infekční průjem, zánět rohovky, opar prostý, kožní plísně, zánět středního ucha, opar pásový, hyperplazie prostaty, zánět víček, zahlenění nosních dutin, chřipka, zánět slinivky atd.

Nejlépe konzumovat vnitřně ráno na lačno, nebo potírat. Nezapomeňte také užívat laktobacil, neboť KS vymlátí i "dobré" bakterie v tlustém střevě.

Koloidní stříbro možno objednat na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na mobilu: 737 151 84

Vlastníme certifikovaný přístroj na výrobu koloidního stříbra. Výsledky s koloidním stříbrem jsou vynikající!!!!!!! Na Vaše dotazy rádi odpovíme a domluvíme se na koncenteraci, která je pro Vás nejvhodnější. 


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015