Já tomu „něco“ říkám hudba, píseň, kterou slýchali po dlouhé věky na druhé straně závěsu…na mé straně. Je to hrozný šok narodit se na tuto planetu v Lidském těle, mít najednou buněčnou strukturu, která vám byla opět darovaná. Je to šok pro systém, kterým je duše. Nejvíce zřejmou věcí je pocit, že jste najednou sami. Potom strávíte zbytek života hledáním chybějící části.

Někteří z vás objevili, možná v modlitebnách, jaký je to pocit klečet a vzývat božskou sílu…a cítit jak se přes vás přelévá. Je-li to i váš případ, tak tam prostě chcete jen tak sedět, viďte? Je to nádherné. Někteří z vás cítíte to stejné při meditaci. Je to krásné! Protože můžete sedět a být v kontaktu, aspoň na malou chvíli. Je to něco fyzického, co můžete udělat, abyste dosáhli spojení, které vám schází. V těchto krátkých okamžicích je všechno v pořádku. V těchto chvílích cítíte, že tvoříte čas, ve kterém se aspoň trošičku dotýkáte tváře Boha. A přitom slyšíte hudbu a všechno je v pořádku. Trávíte spoustu času snahou stvořit něco, co vám schází… schází od narození.

Lidstvo to tak dělalo vždy. Já vím čím to je, protože pro mě hudba nikdy nekončí. Já, jako Kryon, vám říkám, že si neumím představit být bez ní. Nebeské chóry, které zpívají ve světle na mé straně závoje, jsou tím, na co jsme všichni zvyklí, protože jsme věční a patříme sem. Také jste prožili věčnost na obou stranách jejím posloucháním, přesto dojde k úplnému přerušení, když dorazíte na Zemi. Lidské Bytosti musí být zklamané, že zmizela…že už tady není.

Takže se pustíme do dnešní výuky, a začněme tímto: na této planetě je nová energie a tato energie se snaží oživit části a oddíly vaší duševní energie, kterou nazýváme DNA. Je to část vašeho těla, která je jak ve třírozměrném tak i v multidimenzionálním světě, kde sídlí Vyšší Já. Tím, že probudíte energii těchto nových nástrojů, rovněž aktivujete sladění magnetické mřížky, upevnění Krystalické Mřížky, vibrační cyklus Gaie, které předpověděli Mayové… všechno toto je ve hře. Potom přimícháte energii Harmonické Konvergence. To všechno vám umožní začít proces, který je posvátnou maturitou, a tou je mistrovství.

Jsou to mistrovské nástroje – příspěvek k pochopení kvantového stavu, který je ve vás. V procesu tohoto odhalování začnou někteří z vás zase slyšet hudbu. To vám slibuji. Není to tak, že byste museli sedět a meditovat, abyste toho dosáhli, protože DNA, je-li aktivována, už takovou zůstane [zůstane změněná]. Vy ji nemůžete zapínat nebo vypínat. Je to složitá skládačka a já jsem vyzval svého partnera, aby byl dnes večer opatrný a postupoval pomalu, aby to bylo ukázáno důkladně, vysvětleno přesně a předáno s láskou.

To co následuje, bude přepsáno do knihy, takže toto jsou instrukce, které můj partner [Lee] slyší poprvé. Protože kniha o DNA se píše a toto je jedna z jejích kapitol, jde o praktickou část něčeho, co dříve bylo pouze teoretické… 12 vrstev DNA, jak se dělí, jaká jsou jejich jména, jaký je jejich účel. Ale je zde dokonce ještě něco navíc, a dnes večer jsem se rozhodl vám předat tuto informaci zde, na tomto skvělém místě [Riga Arena], na tomto místě s mnoha jazyky [Balt], na místě nedávno nabyté svobody. Existuje důvod, proč vám to tady teď odhalujeme, a část toho důvodu je, že to není žádná reklama! Jde o univerzální poselství pro celou rodinu a ta teď sedí přede mnou, naslouchá v mnoha jazycích [anglicky, lotyšsky, rusky, litevsky, estonsky], ale cítí pouze v jednom jazyce – univerzálním jazyce, jazyce lásky.
Výuka začíná…..

Ti, kteří navštěvují channelling jako je tento, jsou zvídaví, proto se ptají mého partnera: „Co je za tím vším o DNA? Proč Kryon pořád mluví o DNA? Proč nemluví o andělích, esoterice? Jak to, že nám neřekne, proč jsme tady? Místo toho chce mluvit jen o chemii.“ Jestliže patříte k takovýmto lidem, moji drazí, pořád jste ještě nepochopili velký důsledek toho, co je odhalováno: ve vaší buněčné struktuře jsou mistrovské nástroje a ty nejsou neviditelné. Jsou součástí buněčné struktury, kterou nyní zkoumá úplně odlišným způsobem věda. Duchovní tajemství jsou v DNA! Instrukce nastavené pro mistrovství jsou v DNA! Proto je esoterické studium vaší DNA studiem mistrovství, vnitřního Boha a dveřmi ke všemu co je.

Zdroj originálu: http://www.kryon.com/.
Do češtiny přeložila pro 
www.transformace.info Iva M. Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015