Věštění a zvířata

Zabývám se věštěním a alternativními způsoby diagnostiky lidí, zvířat, rostlin, ale i staveb, pozemků, atd. Ověřil jsem si v praxi, že někdy je možné alternativních způsobů využít jako jediné možnosti jak pomoci živým organismům, které sami nesdělí, co jim chybí. V knize Jak se dožít 140 let jsem popsal svojí teorii o vzniku nemoci a jsem přesvědčen, že podobný proces probíhá u každého živého organismu.

Stručně je to asi tak, že při jednorázovém stresu (autohavárie, požár, povodně, válka, úmrtí v rodině, svatba, atd.) či postupném trvalém stresu se organismus, který je podle mne ze dvou polovin – pravá + levá „zablokuje“ pro přijímání energií, vitaminů, minerálů. Stane se tak, že při stresu má živý organismus neúměrně velkou spotřebu energií, vitaminů, minerálů a dalších látek. Z pudu sebezáchovy se organismus svými obrannými mechanismy „zablokuje“ pro vydání „poslední kapky“ energie, vitaminů a minerálů, aby nedošlo k úmrtí. Kdo tuto „klapku“ z porušeného pudu sebezáchovy neuzavře, zemře. Tím vysvětluji úmrtí při stresu.

V praxi tuto teorii ověřuji již 10 let a přesvědčil jsem se, že tím, že se organismus při stresu „zablokuje“ pro vydání energií, současně je i „zablokován“ pro příjem energií, vitaminů, minerálů a biologicky účinných látek. Zdravý organismus dokáže nějakou dobu žít i takto „zablokován“, ale po čase (tři až deset let) se začínají objevovat příznaky nemocí, posléze nemoc, protože „zablokovaný“ organismus není obranyschopný a odolný proti nemocím a nákazám. Vitaminy a minerály i když je v takovém stavu užíváme prochází bez užitku trávicí soustavou. soustavou. Našel jsem způsob „odblokování, který mám popsán na svých www.brazda-s.cz stránkách pod kapitolou AKUPRESURY .

Mám mnoho příkladů z praxe, některé popíši

Zavolal mi chovatel koní, že ze čtyř hříbat dvě nepřežily, zbylá dvě jsou malátná a hrozí, že také nepřežijí. Zjistil jsem, že v místě, kam byla hříbata umístěna po porodu byla silná geopatogenní zóna. Zdravý kůň by v tomto místě přežil, ale právě narozená hříbata ne. Po přemístění zbylých dvou hříbat se jejich zdravotní stav rychle zlepšil.

Další problém byl s koněm, který byl nadějným šampiónem a najednou jeho výkony byly špatné. Majitel koně se ptal zda kůň není nemocen, či co je příčinou. Svými alternativními metodami jsem zjistil, že kůň se pro něj nepřiměřeným tréninkem, který kůň psychicky nezvládl „zablokoval“ stejně jako člověk. Našel jsem na jeho těle dva akupresurní body (v horní části předních nohou), kterými majitel koně v určitém přesném čase „odblokoval“, doplnil do stravy chybějící vitaminy a minerály a po dvou měsících kůň opět podával plný výkon, jen bylo nutné onoho koně nepřetěžovat při tréninku, bylo nutné vyměnit i žokeje, který koně trénoval.

Další zkušenosti mám rovněž zajímavé. Mnoho domácích zvířat „vzalo na sebe“ NEMOC PÁNA, VĚTŠINOU ŠLO O RAKOVINU. Byli to hlavně psi, na druhém místě kočky. Je nutné si uvědomit, že stejně tak může pán na sebe vzít nemoc zvířete. I v těchto případech jsem našel u psů a koček z nemocí „zablokovaných“ akupresurní body, po jejichž odblokování a rychle začal zdravotní stav domácích mazlíčků zlepšovat.U těchto zvířat jsou akupresurní body na hřbetě předních tlapek, akupresury u zvířat je nutné provádět ve 12.00 zimního času a u plně zablokovaných zvířat je to na každé tlapce cca 15-20 minut držet palcem.

Dost zdravotních problémů jsem zjistil při přenosu bakteriální infekce ze zvířat na lidi- chlamydie. Tato bakteriální infekce je přenosná ze zvířat na lidi, z lidí na lidi. Tato infekce je zjistitelná z krve speciálním vyšetřením pouze na tuto bakterii. Z opeřenců je možné chlamydie získat při onemocnění opeřenců ornitózou či u exotického ptactva psikatózou (tzv. papouščí nemoc). První příznaky jsou podobné chřipkové nákaze, nejčastěji dochází k postižení plic, ale i jiných orgánů, např. záněty spojivek, močových cest, ledvin, pohlavních orgánů, kloubů a postupně se přenáší do celého těla. U lidí se přenáší tato infekce pohlavně.

Další zvláštní metoda odhalení toho, co nejsme schopni vidět a pojmenovat jsou tzv. Rodinné konstelace. Jedná se o psychodrama, kdy skupina lidí, která se sejde řeší problém jednoho z nich. Postavím členy skupiny do rolí rodiny a celého rodinného systému stejně jako jsou herci v divadle. Celá skupina se uvede do nižší hladiny vědomí a aniž si to kdo uvědomuje, vcítí se do role toho, koho problém se řeší. Je to už známá věc, ale méně známé je to, co jsem vyzkoušel. Že jde člověka postavit do role domu, květiny, stromu, zvířete, státu, města, vesnice, jazyka, atd. Tak si každý majitel nejenom domácího zvířete může zjistit, jaký náhled má zvíře na svého pána, své okolí, stravu, příbytek, atd.


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015