SEDM VRSTEV AURICKÝCH TĚL

 

Citlivost na barvy je u jednotlivých lidí různá, podle toho, jak jsou citliví a jak je citlivá jejich aura. Ženy mají obvykle mnohem citlivější aury než muži, tedy bývají mnohem více vybíravější, co se týká barev okolí. Barva může citlivou osobu velmi ovlivnit. Když pak nosí barvy, které silně nesednou jejich auře, onemocní. Efekt barev na okamžitou náladu je dobře znám. Barvy zdí bývají třeba v nemocnicích velmi promyšleně vybrány tak, aby uklidnily rozrušené pacienty a vrátily je do klidu. Měkké, pastelové odstíny růžové a modré jsou pro jejich uklidňující efekt výborné a také jsou často využívány.

Oblečení: Nikdy nemůžete dosáhnout čistého pohledu na auru, dokud bude subjekt oblečený. Aurické barvy oblečení interferují s původní aurou a mění tím přirozený tok energie v těle. Například modrá košile zaplaví nositelovu auru žlutou, čímž ji zcela změní. (zde mi něco není jasné, tedy jestliže interferuji aurické barvy, proč je k uklidnění používána zelená a ne její aurická barva, tedy červená?)

Nemoce: Nemoce se v auře projevují mnoha různými způsoby, mnohdy týdny či měsíce před onemocněním. Infekce ucha se například projeví rostoucím stínem okolo ucha a strany hlavy. To je ovšem možné vidět již několik týdnů před začátkem nemoci. Stín začne jako světle šedá čmouha, která se postupně rozšiřuje a tmavne. Někdy se promění v špinavě zelený flek velikosti ruky. Když infekce zesílí, změní se ve skvrnu s červenými a oranžovými fleky. Stín v auře je prvním znamením JAKÉHOKOLI blížícího se zdravotního problému. Špinavě zelená s červenými a oranžovými skvrnami je častá při infekci.

Blíže smrti: Aura začne, roztahujíc a stahujíc se, pulsovat. Někdy zaplňuje celou místnost, stávajíc se více vzduchem, nežli aurou, jindy se zase smrskne na sotva viditelný opar. Stává se čím dál bledší, a stříbro a běloba v ní je častější a častější. V těchto dnech se i prudce zvýší aktivita jednotlivých čaker, energetické tělo se připravuje na konečné oddělení od fyzického těla. V některých chvílích se z čaker vyvalí fontána pastelových barev, vyvěrající a padající zpět do těla.Vetšina center začne generovat mnohem více a mnohem kvalitnější energie, což zcela nezvratně značí blízkost konečného oddělení ducha od těla – smrt. V určité chvíli před fyzickou smrtí se stává aura téměř neviditelnou, zbude z ní velmi mdlá, velmi bledá vrstvička na povrchu kůže. To je zbytková éterická látka, držící na fyzickém těle. Sice zde existuje velmi silná aktivita energetického těla, je však zcela mimo meze vidění aury. Aura se nyní přenáší do mnohem vyššího stupně bytí do jiné dimenze. Na to, abyste mohli i dále pozorovat chování aury, je potřeba jasnozření. Přímo v momentě smrti, jestliže se budete bedlivě dívat, uvidíte velmi bledou, nezřetelnou mlhu, která se vypařuje z těla a rychle se rozplývá. To duch opustil tělo. Ta mlha je pak zbytková energie, držící na těle ducha, který odchází. Přesné časování jednotlivých změn v auře hodně závisí na typu nemoci, stejně jako na síle umírajícího člověka. Tyto vlivy pak silně ovlivňují rychlost smrtelných přeměn. Někdy to vše proběhne velmi krátce, během několika hodin, jindy během dnů, týdnů či měsíců.

Duchovní energie: Kolem umírající osoby je v jejich posledních dnech vždy mnoho duchovní energie a aktivity. Množství této energie přitom silně záleží (jak to alespoň vypadá) na jejich víře, stejně jako na morálním, spirituálním a psychickém vývoji. Nejsilněji te toto cítit – tedy velká aktivita duchovní energie – okolo umírajících dětí. Zdá se, že děti jsou daleko duchovnější, nežli by jim dospělý člověk přiznal. Dospíváním pak svoji spiritualitu ztrácí, stejně jako většinu paranormálních schopností.

Proč většina lidí při vidění aury selhává? Nejčastějším důvodem, proč většina lidí při viděni aury selhává je prostě v jejich přístupu. Lidská aura NENÍ pro začátečníka dobrým cvičištěm. Proto se obvykle stává něco jako toto: Váš dobrovolník sedí a čeká, velmi dlouho, zatímco vy se snažíte zachytit jeho auru. Snažíte se relaxovat, koncentrovat, osvojit si různé techniky, všechno najednou. Podvědomě se začínáte starat o to, co si o vás váš subjekt myslí. Nudí se? Je nervozní? Myslí si, že se vám to nepovede? Že jste hlupák?Teto způsob uvažování zaručeně způsobí, že neuvidíte nic, rozhodí vám to vaše uvolnění.