Objednávky z vesmíru jsou totiž možností, jak dosáhnout svých přání. Díky Universu si můžete přivolat vysněného muže, získat žádoucí zaměstnání nebo nový byt. To vše si můžete objednat z vesmíru, víte-li jak na to. V následujících přispěvcích se o tom dozvíte.

Jak si vlastně objednat?
Velmi jednoduše. Prostě řekněte si cokoliv chcete: "Vesmíre, chci poznat muže mých snů, musí umět tai-chi, být senzitivní, milý, být vysoce postavený." Co v objednávce bude, záleží jen a jen na vás. Je vhodné si ji i napsat, abyste si pak mohli zkontrolovat, jestli byla dodaná v pořádku. Můžete si také určit datum, ke kterému má dojít. Po objednání je velmi důležité se uvolnit a nechat prostě věci, ať se dějí sami. Věřte tomu, že vám přijde to, co jste si objednali, protože vašimi negativními očekáváními můžete blokovat dodávku vašeho "vesmírného balíčku".  

1. Dávej si pozor, co si přeješ a objednáváš-mohl bys to totiž neprodleně dostat. Protože jinak si jednoho dne přestaneš být jistý, jestli jsou pro tebe všechny ta objednané věci vůbec vhodné. Rozhodně neuškodí se trochu zastavit a zaposlouchat se do hloubky duše. Jednomu příteli, kterého mám zvlášť ráda, vždycky smíchem padá sluchátko z ruky, když mu vyprávím o svých úspěších při objednávání. Říká na to: "Koho chce bůh potrestat, tomu splní všechna přání." Ale toto pořekadlo je samozřejmě zcela zastaralé. Trestání totálně vyšlo z módy. Naopak i rychle dodané objednávky, které už nepotřebuji jsou, jsou velmi užitečné. Protože kdo ví, jak dlouho bych jinak potřebovala, abych zjistila, že už ji nechci. Léta letoucí bych se mohla zbytečně honit za nějakou chimérou. Tak se rychle dostanu k poznání, co si v životě vlastně přeju. Ale kdo jde do hloubky a přemýšlí o tom, ten si ušetří ledajakou zbytečnou objednávku.  

2. Nemusíš používat žádnou speciální dýchací techniku nebo být v tranzu, abys mohl naprogramovat své podvědomí. Ani nemusíš předčítat seznamy objednávek ve stoji na hlavě v hypnóze. Jednoduše si musíš říct, myslet a cítit s bezelstností dítěte, co chceš a ono to přijde.  

ALE: toho, čeho se tajně obáváš, přijde jako první. Tvé podvědomí ani Universum nerozumí formulaci: "Nechci to, či ono." Nebo: "Doufám, že se nestane to, či ono." Škrtnout ze slova "žádný" a "ne" a začne se uskutečňovat obraz toho, co jsi měl v hlavě.

VŠECHNO, CO NECHCEŠ, ALE MÁŠ VE SVÝCH PŘEDSTAVÁCH, PŘINEJMENŠÍM BLOKUJE TVÁ PRAVÁ PŘÁNÍ.  

"Napřed tu musí být víra, pak přijde důvěra a nakonec následuje vesmírný důkaz. Projevuje se prostřednictvím tvé víry. To je duchovní zákon vesmíru."

Jednoho dne budeš vědět (=důvěřivá víra bez pochybností), že všechno, co si přeješ a potřebuješ, stejně přijde. Když se zdá, že něco nevychází, tak to může znamenat jen jediné-buď na tebe čeká něco lepšího nebo má ta věc nějaký háček, který zatím nemůžeš vidět. Budeš vědět, že to nejlepší přijde a sice brzy.

Na začátku vlastně ani nepotřebuješ správně věřit. STAČÍ OCHOTA PŘIPUSTIT, ŽE BY TO BYLO MOŽNÉ. Z hloubky tvé duše se ti dostane pomoci, protože příroda má zájem o to, aby byl člověk šťastný. Šťastní lidé si jí váží a zacházejí s ní rozumně.

Z knihy Objednáváme si z vesmíru od Barbel Mohr

Sdílet
Předchozí článekASPERGERŮV SYNDROM ( AUTISMUS )
Další článekSAUNA