Když máte podezření, a nebo dokonce přímo víte, že váš nějaký duch či démon obtěžuje, je vhodné použít tento univerzální vymítací rituál.

Postavte a vysvěťte kruh normálním způsobem, nebo jinak připravte své běžné rituální místo.
Na oltáři zapalte bílou očištěnou svíci (mohou na ní být vyryté runy Dagaz, Týr, Isa) se slovy: tvůj plamen spálí vše zlé. Kolem svíce by mělo být kolečko soli.
Pokud jste v kruhu sami, a nemůže to pro vás učinit nikdo jiný, pokropte se svěcenou vodou.
Postavte se snožmo ve východní části kruhu s rukama volně podél těla, s hlavou zlehka zakloněnou, dýchejte volně a pravidelně. Vyčistěte si mysl od myšlenek. S nádechem vzpažte pravou ruku a s výdechem veďte ruku dolů podél své osy, představujte si přitom paprsek bílého světla procházející dolů vaším tělem, shora nad vaší hlavou dolů pod vaše nohy.
Následně otočte hlavu doleva a upažte levou ruku, poté hlavu otočte doprava a upažte pravou, takže vaše tělo teď tvoří kříž.
Nadechněte, zadržte dech a vydechněte – zároveň si přestavujte paprsek bílého světla běžící vaším tělem zleva doprava. Potom s nádechem složte ruce na prsou křížem. Vydechněte a vizualizujte kříž bílého světla vystupující z vaší hrudi podél os které jste vytvořili. Měly byste se cítit přeplnění energií, zároveň klidní a připravení.
Pravou ruku načrtněte pentagram v prostoru před sebou. Začněte na jeho hrotu a pokračujte vlevo dolů, potom doprava nahoru, doleva nahoru, pak vpravo dolů a zpátky ke hrotu. Představte si pentagram zářící energií. Poté namiřte pravou rukou do jeho středu a pomalu intonujte hlásky I-A-O (lze nahradit mantrou ÓM) přitom je vepisujte do středu a představujte si, jak pentagram září jasněji a jasněji s přibývající energií. Otočte se a zopakujte celou proceduru na jihu, západu i severu.
Stoupněte si k oltáři a vyslovte toto.

Kolem mě planou posvátné pentagramy
Nad mou hlavou září nekonečné hvězdy
V mých prsou žhne hvězda jako projev dokonalé Síly
Duchové, kteří nejste vítáni
Démoni kteří šíříte bolest a zmar
Vraťte se odkud jste vzešli!
Zmizte a více se nevracejte!
Silou bez začátku a konce,
Z mé svobodné vůle a s požehnání Pána a Paní, (Boha, Ježíše Krista … – dle vaší víry)
Vás navždy zapuzuji!
Staň se má vůle!

Pak se postavte do středu kruhu rozkročení a s rozpaženýma nohama, vaše tělo teď tvoří pentagram. Nějakou chvíli, dokud se energie nerozptýlí, klidně dýchejte a zpočátku si ještě můžete představovat, jak vydechujete nebo vyzařujete bílé světlo… Tohle je poměrně mocný a účinný rituál, původně inspirovaný A. Crowleyem, který jsem z internetového zdroje přepracoval do neutrální a o něco jednodušší podoby.

© Eurik Podhorský

Sdílet
Předchozí článekMONGOLSKO 4.
Další článekAlzheimerova choroba

Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015