Panna

PANNA – VELKÝ HOROSKOP NA ROK 2012 OD ZNÁMÉ KARTÁŘKY A ASTROLOŽKY DAGMAR KLUDSKÉ

Máte-li možnost změnit zaměstnání, rozhodujte se rychle, nebo vám příležitost uteče. Pokud máte nemovitost a chcete ji prodat, nebo naopak zamýšlíte nějakou koupit, máte naději v první polovině roku. Vše řešte za přítomnosti advokáta a notáře. Panny narozené mezi 24. 8. a 11. 9. odloží přirozený ostych a podlehnou touze zviditelnit se. Přihlásí se do různých konkurzů a soutěží a zabodují. Disciplinovaní jedinci udělají velký skok a položí základy úspěšné budoucnosti. Rodinné i milostné vztahy vycházejí vcelku dobře. Budou sice existovat oblasti, v nichž může dojít k potížím, ale všechno se změní nejpozději koncem října. Panny narozené mezi 12. a 23. 9. milují aktivní společenský život a navzdory neposednosti touží po romantické lásce. Lze očekávat řešení jak starých problémů, tak vznik nových, které budou muset řešit. Často se bude jednat o prověření kvality. Nezadané Panny mají od května do října velkou naději na perspektivní seznámení za předpokladu, že nebudou sedět doma a vyjdou do ulic.

Panna

PANNA A KARIÉRA
Práce je pro Pannu smyslem života. Je spolehlivá, přesná, na nic nezapomene, ba udělá i něco navíc. Je ráda, když si toho všimnete a její iniciativu pochválíte. Dařit by se mělo všem, kdo pracují ve zdravotnictví, školství, na úřadech, ve sdělovacích prostředcích, v pohostinství a také programátorům, účetním, recepčním, kosmetičkám, kadeřnicím a umělcům. Prvních pět měsíce se bude s největší pravděpodobností vyvíjet bez závažnějších změn. Nejspíš od června do září nejedna Panna zaznamená postup v kariéře. Některé se rozhodnou změnit práci, dokonce i svou profesi. Rozhodně by žádná Panna neměla nic ponechat náhodě a velkorysá by měla být jen výjimečně a vůči těm, kteří si to zaslouží. Zvláště na pozoru by se měla mít před románky na pracovišti. Slídivá očka jsou všude a závistiví kolegové rovněž. Pozor na kritičnost – k sobě i okolí.

PANNA A PENÍZE
Druhá polovina roku Pannám přinese vytouženou finanční stabilitu bez prudkých výkyvů a ztrát. A také jim někdo vrátí dluh, nebo naopak Panny někomu dluh splatí, což těmto zrozencům báječně uvolní ruce. V práci se vám bude dařit, pracujete-li v týmu, od června očekávejte příznivý obrat. Finanční odměna vás nemine. Na případný přísun financí je nutné reagovat umírněností, zvláště v rodinách s malými dětmi. Poněkud horší situace může nastat v říjnu a listopadu, kdy se budete muset vypořádat s nějakou větší investicí. Koncem roku, zejména o vánočních svátcích, se pak vše obrátí k lepšímu.

PANNA A LÁSKA
V lásce Panna hledá spíš kvalitu než kvantitu. Řadí se k citlivým a spořádaným bytostem. Má osobitý půvab, je komunikativní, dokáže být roztomilou společnicí a snaží se o sobě vytvořit co nejlepší mínění. Touží po čistém vztahu, po hlubokých citech. Panna se dokáže milovat něžně i vášnivě. Je romantická a současně také praktická. Ve svém výběru partnera je opatrná, ale zároveň náročná. Přitahují ji zajímavé osobnosti, nejprve zahoří silnou láskou, později se utvrdí v tom, že se mýlila a vztah ukončí. Snad také proto některé Panny zůstávají osamělé. Letos by však žádná Panna neměla trpět samotou a mizivou podporou přátel, naopak bude to rok velkých objevů. Nejvíce se bude dařit Pannám narozeným mezi 12. a 23. 9. Dokážete se chovat trochu rozverněji, popustíte uzdu své bohaté fantazii a z počátečního flirtu může vzejít víc než přátelství. Panny narozené mezi 2. a 11. 9. by si měly dát pozor zvlášť na zadané partnery, mohl by z toho koukat pěkný malér. Panny narozené mezi 24. 8. a 1. 9. mají největší šanci potkat vysněného partnera. Lze očekávat romantické chvíle, ale bohužel i rozpad idylických vztahů.

Nejvhodnější partner Panny: Býk, Rak, Štír, Kozoroh
Neutrální partner Panny: Beran, Blíženci, Lev, Váhy, jiná Panna
Konfliktní partner Panny: Střelec,Vodnář, Ryby

PANNA A ZDRAVÍ
Panny bývají přes všechnu pracovitost a šikovnost velmi choulostivé. Občas se stávají hypochondry, všechny nemoci se na ně hodí, soustavně se pozorují a sledují takřka každé píchnutí. Trpí na nachlazení, migrény, zažívacími potížemi, chorobami ledvin, sleziny, slepého střeva a bolestmi páteře. Mnohé jsou velmi vybíravé, hned tak něco nejedí, milují pikantní jídla a sladkosti. Rovněž trpí různými vyrážkami, mají hebkou a jemnou pokožku, citlivě reagují na teplotní změny. Pro Panny je velmi důležitá aktivita, která by měla sloužit k posílení psychiky a působit proti stresu. Neméně důležitá je dietní zrnitá strava (pročistí střeva), dary moře, ovoce, zelenina a dodržování pitného režimu.

NEPŘEPÍNEJTE SVÉ SÍLY v lednu, únoru, říjnu a listopadu. Tyto krizové měsíce přinášejí únavu z přepracovanosti, nervozitu, ale i nepochopení zejména mezi partnery. Namísto sporů a hádek využijte tento času k vylepšení svého image a k posílení fyzické kondice. Navštivte salon krásy, třeba i plastického chirurga, cvičte, tančete, bavte se – zdokonalujte nejen svůj zjev, ale i postavu. Veškeré pozitivní změny vítejte s otevřenou náručí. Nelamte si hlavu s něčím, co nemůžete změnit. Čas pracuje pro vás.

PANNA A PSYCHIKA
Panna je narozená ve znamení upřímnosti. Je to inteligentní, všestranná a barvitá osobnost a všechno vykonává s pečlivostí. I když odpočívá, honí se jí hlavou myšlenky, jak a co udělat. Je spolehlivá, přesná, ale i když se snaží sebevíc, občas jí může něco uniknout. Poukážete-li na to, velmi ji to zraní. Některé výtky si bere k srdci víc, než je zdrávo. Stejně rychle, jako se dokáže urazit, vám bez požádání pomůže. Nejhorší je, když ztratí svůj cíl, což většinou bývá po různých životních ztrátách a zklamáních. Je přecitlivělá, melancholická, často si dává zbytečnou vinu i za to, co nemusí být pravda. Pro Pannu je důležitá víra, věřit v něco ušlechtilého, ale hlavně v sebe.

PANNA A SPORT
Panny jsou většinou velmi zaměstnané, takže na sport a na protažení těla jim často nezbude vůbec čas. A to je chyba. Cvičení a vlastně jakýkoli pohyb udělá dobře každému člověku. Pokud si dobře rozloží práci a zorganizuje čas, vyšetří minimálně dvě hodiny týdně, kdy může navštíví třeba posilovnu a cítit se po tělesné aktivitě skvěle. Rovněž plavání, aerobik, tanec, turistika, cyklistika, míčové sporty a kolečkové brusle Pannám svědčí. Také jim prospívá práce na zahradě, sázení rostlin, plení záhonů a hrabání listí. Velmi rády cestují a jezdí na výlety.

PANNA A ROSLINY PLUS BYLINNÉ ČAJE
Pomněnka, šeřík, lilie, luční kvítí, hrušeň, lípa, břečťan.

Březový čaj pomáhá při nachlazení, akutním zánětu močového měchýře, zvyšuje produkci moči a pomáhá při lehčích infekcích močových cest. Březový nálev posiluje vlasy a působí proti jejich maštění a tvorbě lupů. Lipový čaj se používá jako prevence proti nachlazení, zahlenění dýchacích cest a při ledvinových potížích. Lipový odvar snižuje horečku a používá se při chřipkových onemocněních. Zároveň posiluje nervovou soustavu.

PANNA A BARVY
Panna miluje všechno, co září čistotou. Upřednostňuje bílou barvu, příjemná je rovněž medová, citronově žlutá, svěží zelená, světle modrá, starorůžová, okrová a světle hnědá. Velice si potrpí na to, aby šaty, kabát a všechny doplňky spolu barevně ladily.

PANNA A VŮNĚ
Osoba narozená v Panně si potrpí na vůni čistoty. Šalvěj či skořice v orientálních tyčinkách provoní příjemnou vůní obývací pokoj i ložnici. Nenáročné Panny milují zejména přírodní vůně, třeba čerstvě natrhaný šeřík, luční květiny, vůni obilí, pšenice, pokosenou trávu a vůni sena.

PANNA A KAMENY
Diamant působí univerzálně při všech nemocech. Posiluje zrak a odstraňuje jedovaté látky z těla. Pomáhá při duševním růstu a při překonávání těžkostí. Měsíční kámen harmonizuje citovou oblast. Jaspisy stejně jako Panny vy-povídají o nezištnosti, skromnosti a obětavosti.

RADA PRO VŠECHNY PANNY
Nenabírejte si více povinností, než na jaké stačíte. Nenechte se vytočit občasným nezdarem. Nerozebírejte detaily, nepropadejte se do nekonečna. Nevracejte se k minulosti, žijte přítomností s ohledem na budoucnost. Starou lásku se nebojte nahradit novou. Pozitivně myslete a pozitivně konejte. Pomáhejte potřebným, chytrákům se naučte říkat ne. Snažte se každý den prožít v lásce, radujte se z drobností a zapomeňte na kritiku.

VÍTE, ŽE…

… se Panna řadí k citlivým, upřímným a spořádaným bytostem?
Víte, že je všestranná, svědomitá, pilná a značně přizpůsobivá?
Víte, že nesnáší neupřímnost, nepořádek, hrubé lidi a sebemenší spory?
Víte, že dokáže být roztomilou a vtipnou společnicí?
Víte, že veškeré pocity a vjemy si většinou nechává pro sebe?
Víte, že dokáže rozebrat a uvést na pravou míru sebezapeklitější případy?

Přišlo e-mailem od M.H.

Komentáře