Každý máme svého anděla strážného, který nás ochraňuje a který, když ho o to požádáme, nám umí pomoci s konkrétním problémem. Ale nejlepší na pomoc s financemi jsou andělé Sabrael nebo Uriel.

Jak na to? Zapalte zelenou, či bílou svíčku a požádejte:

Prosím anděla …. zda by byl ochotný mi pomoci s finančním problémem. Hledám milujícího pomocníka k vytvoření míru a prosperity ve svém životě. Pak si na papír napište konkrétní přání (jestli napíšete, že chcete více peněz, je velmi pravděpodobné, že na ulici najdete třeba 100 Kč. Andělé jsou rádi, když mluvíte konkrétně, pak vám můžou v dané oblasti více pomoci.) Papír noste při sobě a až se přání splní, spalte jej a popel vyfoukněte do větru. Hlavně nezapomeňte poděkovat.

Pokud chcete pracovat se svým andělem strážným, je třeba ho oslovit:

Anděle strážný můj, vyslanče hvězd,

pod tvojí ochranou nechám se vést,

přijď ještě dnes, stůj při mně teď,

cestu mou osvětluj, chraň mě a veď.

Můžete si svého anděla pojmenovat, koupit si sošku, která ho bude představovat, napsat mu dopis nebo si s ním prostě začít povídat. Jestli budete chtít oslovit konkrétního anděla nebo svého anděla strážného, to záleží na vás. Při práci s anděly mějte vždy na paměti:

Anděle voláme (nepovoláváme, nerozkazujeme a neovládáme).

Pracujeme vždy jen pro pozitivní cíle (andělé nebudou dělat žádné lumpárny).

Buďte při obřadu tvořiví a nápadití – mají to rádi.

Chcete-li nemusíte anděla oslovovat jménem, oni si to sami roztřídí podle přání.

Nezapomeňte andělské síle poděkovat.

Žádná kniha, rozhovor, televize ani film vás nemohou přesvědčit o existenci andělů. Musíte sami udělat první krok k tomu, aby jste je pozvali do svého života, aby jste uznali jejich přítomnost a zakusili jejich nádherné dary a pomoc. Přeji vám hodně nových andělských kamarádů a hravých setkání s nimi.

Vaše Hanka