Díváte se poslední dobou do zrcadla a zjišťujete, že vám vlasy přestávají růst? Že se zpomalilo tempo jejich růstu a samotná hustota výrazně klesá? Nejvyšší čas růst stimulovat. Jestliže nevíte, jak na to, dáme vám několik tipů na to, co pomůže.

Zkuste vlasové aktivátory

Jedná se o speciální produkty, které mají jediný cíl. Stimulovat pokožku hlavy a tím zajistit, že vlasy začnou výrazněji růst. Tedy že začnou růst opět tak rychle, jako tomu bylo v minulosti. Právě potřeba urychlení růstu vlasů je ten nejdůležitější krok, který je nutné realizovat. A jakými způsoby dané aktivátory fungují? Jde o kombinaci několika osvědčených metod:

·        Výživa pokožky hlavy

·        Stimulace pokožky hlavy

·        Působení na vlasové kořínky

Vyměňte vlasy za nové

Důvodem zpomalení růstu vlasů je třeba i dědičnost, kterou bohužel neoblafnete. V takovém případě může být stimulace růstu celkem obtížná. Proto je dobré začít přemýšlet nad postupem jiným, který růst opět obnoví. Je to transplantace vlasů. Tedy jednoduše výměna vašich vlasů za jiné. Jedná se o náročnější lékařský zákrok, který má však vysokou úspěšnost. Pokud klasické metody selhávají, může být právě tato pomocí, která zafunguje. Nepatří ale mezi nejlevnější. S tím byste měli počítat.

Masírujte svou hlavu

Podpořit růst je možné stimulací vlasové pokožky. Jak na to? Jednoduše pomůže třeba to, že ji budete pravidelně masírovat. Díky tomu dojde k výraznějšímu prokrvování. A to vede k čemu? Samozřejmě k situaci, že se vlivem rychleji proudící krve dostanou potřebné živiny tam, kam mají. Tedy ke kořínkům vašich vlasů. Ty dostanou, co potřebují a tak mohou opět nastartovat růst.

Jezte zdravě

 

Růst vlasů můžete nastartovat a podpořit i tím, že se naučíte správně jíst. Vyřaďte ze svého jídelníčku všechno, co je takzvaně nezdravé. Místo toho do něho zařaďte hlavně ovoce a také zeleninu. Tedy potraviny, které jsou obecně bohaté na různé vitamíny, minerály a jiné látky, které také mohou pomoci ve chvíli, kdy vlasy přestávají růst.

Komentáře