Tato charakteristika je dokonale vystihuje!

Období 21.3 do 20.dubna patří Beranům, kteří jsou komplikované osobnosti. Když se s nimi, ale naučíte fungovat, váš život bude velmi pestrý!

Začneme záviděníhodnou vlastností – Berani jsou nenapravitelní optimisté! Dokáží najít něco pozitivního v každé situaci a díky tomu mají mnoho přátel. Další skvělou vlastností lidí tohoto znamení je, že skvěle dokáží udržet tajemství. Řídí se jednoduchým pravidlem: Chovej se k jiným tak, jak chceš, aby se chovali oni k tobě.

Zmíněná vlastnost je důkazem jejich citlivosti a věrnosti. Navazují silná pouta a starají se o své blízké. Také mají skvělou paměť a staré křivdy vám sice prominou, ale nikdy nezapomenou a budou si od vás udržovat odstup.

„Nezávislost“ je jeho druhé jméno. Rodina a přátelé musí být velmi pozorní, aby dokázali vycítit, že Beran potřebuje pomoc – sám o ni totiž nikdy nepožádá. Také se nebojí dlouhých cest a velkých změn. Toto znamení je také mimořádně upřímné. Beran se nebojí říct, co si myslí, i když se to někomu nemusí líbit. Každý, kdo má ve svém okolí Berana, si může být jistý, že ho v žádném případě nebude pomlouvat za zády. Beran říká věci vždy přímo do očí.

K penězům mají Berani zvláštní přístup – šetří na sobě, nemají však problém utratit spoustu peněz na dárky pro jejich rodinu a kamarády! Větší radost jim udělá, když někoho obdarují, než když jsou sami obdarováni. Když si od vás nějakou částku půjčí, vrátí vám ji v dohodnutém termínu a s milým dárkem navíc. Berani jsou někdy až chorobně spořiví.

Lidé tohoto znamení jsou velmi ambiciózní, což se někdy negativně odráží na jejich zdraví. Bývají temperamentní a výbušní – hněv se, ale rychle ztratí a s odhodláním kráčejí dál navzdory neúspěchu.
Jejich tvrdá práce, ctižádost, přesnost a organizovanost z nich dělá ideálního zaměstnance, i když jim někdy dělá problém poslechnout na slovo své nadřízené … jejich tvrdohlavost není mýtus!

Berani jsou energičtí a nevyzpytatelní, což se skvěle uplatní u sportu. Cvičení jim pomůže se odreagovat a dodá jim pozitivní energii. Také rádi cestují, vše ale musí být podle jejich představ a nikdy je nepřesvědčíte o opaku.
Také je snadné odhadnout jejich emoce – jsou jako otevřená kniha, stačí je nějakou dobu pozorovat. Jejich reakce se pak dají snadno předvídat!

 

Zdroj: www.electropiknik.cz

 

Komentáře