stevia… a proč jsou tolik zdůrazňovány její výborné účinky (zdravá alternativa cukru, žádné kalorie, dobré účinky na trávení, pleť, zuby, odnaučování kouření – cigareta po stévii prý vyvolá nevolnost), zatímco jsou zamlčovány její vedlejší nepříznivé účinky (neprojeví se vždy a u každého: snížení tlaku, závratě, strnulost, nevolnost, plynatost, mírné svalové bolesti, otoky, neplodnost, rakovina)? (I když, jako u všeho, v případě umírněného požívání samozřejmě nikomu nic nehrozí …) 

Spousta hubnoucích žen, biovyznavačů a zastánců přírodní léčby si stévii kvůli této reklamě pořídí. (I když se domnívám, že většina lidí ji kupuje spíše někomu jako "zdravý dárek", protože neznám nikoho, komu by chutnala a chtěl s ní sladit místo čehokoliv, protože chuť má hnusnější než umělá sladidla a cukr vůbec nepřipomíná…) Reklama na zdraví je mocná. Dokonce i Kofola se chtěla podbízet zdravíchtivým zákazníkům tím, že své pití sladí zdravou stévii … ovšem současně s aspartamem (;-)))

stevia

Zájmu lidí o zdravou a organickou stravu samozřejmě využívají i elity/NWO ke svým zájmům, a v tomto případě jde o zájem depopulace. Stévie je totiž mimo jiné i prostředek snižující plodnost, a jak ukazují následující řádky, ti, kteří se "vědecky" zabývají kontrolou porodnosti, ho berou zcela vážně… Před pár dny vyšel na activistpost tento článek o stévii:

Sladidlo stévie bylo oslavováno jako prostředek proti plodnosti ke snížení populacehttp://www.activistpost.com/2015/05/stevia-hailed-as-anti-fertility-agent.html
Saturday, May 23, 2015

Překlad a doplnění: Orgonet. 

"Jestliže jste si mysleli, že tolik propagovaná stévie, označovaná jako přirozená alternativa k cukru a umělým sladidlům jako je aspartam apod. má příliš dobré vlastnosti, než aby to bylo možné, tak jste měli pravdu. Podívejte se do téhle učebnice Populace, zdroje, životní prostředí, napsané v r. 1970. Napsali ji Paul a Anna Ehrlichovi. Je to předchůdce knihy Ecoscience, kterou vydali Ehrlichovi o 7 let později s Johnem P. Holdrenem, Obamovým rádcem pro vědu, zastáncem depopulace… Když někdo použije jméno známé osobnosti jako je Holdren, pak je to proto, aby dodal váhu svým myšlenkám …

Kniha obhajuje všechny možné hrůzy k depopulaci toho, co nazývají přelidněný svět, od přidávání sterilizačních prostředků do vody a jídla až po injekci viru způsobujícího neplodnost, a když chcete mít děti, musíte požádat o vakcínu protilátek… úplná noční můra.

Bylo dost šokující najít v ní pasáž, kde autoři se vší vážností probírají využití rostliny stevia rebaudiana – toho „sladkého lístku“, který je dnes tolik oslavován jako skvělá, zdravá alternativa cukru s mnoha dalšími příznivými účinky – jako prostředku proti plodnosti. Jak se ukazuje, stévie byla k tomuto účelu tradičně užívána domorodými Indiány v Paraguayi. Ženy, které nechtěly mít děti, pily denně pohár odvaru ze stévie. Vědecké studie ukázaly, že krysy, kterým byla podávána stévie, měly obrovský pokles plodnosti … o 57 – 79% oproti kontrolním skupinám, kterým nebyla podávána. Tyto metody by mohly být dnes dosti efektivní a nápomocné naléhavé potřebě kontroly porodnosti, zejména v rozvojových zemích."

stevia text

stevia text

(Video anglicky obsahuje tytéž informace jako výše uvedený článek.)

https://youtu.be/_Y_ubswux58

Takže, věřím, že když působení stévie na snížení fertility berou vážně lidé, kterým skutečně jde o depopulaci světa, pak to má určitě opodstatnění.

Pokud chcete právě zplodit potomka (muži i ženy), radím pro jistotu pravidelné požívání zdravé stévie vynechat (:-)))

Jim Stone k tomu říká:
"Myslím, že vzhledem k tomu, že kontrola populace je jedním ze základních kamenů dominance elity, elita zcela jistě potřebovala získat prostředek, který přirozeně kontroluje porodnost, označila ho za sladidlo, a pak přesvědčila milióny žen, které chtějí být hubené, aby jej požívaly místo cukru, čímž je zajištěno, že zůstanou bezdětné, a takto jako v úle bude zajištěno, že tyto bezdětné bezpohlavní včely dělnice budou sloužit královně … ale to je jen takový názor.“


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015