Rakovina

Rakovinu podporuje : vitamíny A, B12, D2, sluneční záření, sůl, včelí produkty, živočišné produkty, mléko a mléčné výrobky, mořské řasy, aminokyseliny, není dobré se předávkovat jódem, železem, ale i ostatní vitamíny a minerály doporučuji jíst omezeně a jen po dobu nutnou k regeneraci organismu. Rovněž není dobré dýchat kysličník uhličitý, který vydechujeme (stejně jako některé zejména tropické rostliny), proto by nemocný měl spát sám nebo ve větrané místnosti.

Moje teorie o vzniku a léčení rakoviny
Mám z praxe vyzkoušeno a ověřeno, že existuje skupina lidí, kteří i když jsou podle mé teorie „zablokováni“ pro přijímání vitamínů, minerálů, energií, jsou schopni přijímat obranné látky proti rakovině, což je zejména vitamín C, vitamín B3, rutin a zejména koenzym Q10. Ti rakovinu nedostali, přestože jsem v jejich organismu zjistil rakovinové viry, těžké kovy, díky jejichž spojení podle mé teorie rakovina vzniká. Rakovinové viry lze přijmout od zvířat, lidí, jsou podle mé teorie přenosné.
Jako první u nemocných rakovinou zjišťuji příčinu vzniku rakoviny. Jsem přesvědčen, že dokud se neodstraní příčina, nedá se důsledek odstranit s trvalým efektem.
Dále si každý sám pomocí jedné až čtyř akupresur (které jsem sám objevil – viz příloha) „uvede“ tělo do původního stavu, čímž organismus začne přijímat energii, vitamíny, minerály, byliny, (ale i léky) s větší účinností a docílí se tak větší obranyschopnosti organismu.
Na to, že je u nemocných organismus „neviditelně zablokován“ pro příjem vitamínů, minerálů, energií, jsem přišel hned na začátku své činnosti v oblasti zdraví. Otázka, kterou jsem si u nemocného dal, zněla : Kolik má nemocný životní energie – odpověď byla – 50%. Druhá otázka zněla : Na kolik procent je nemocný schopen energii přijímat – odpověď byla – na 50%. Nyní jsem začal mít vize, že má onen nemocný, u kterého jsem diagnózu prováděl, „zablokovanou“ levou stranu těla, začal jsem mít vize, jak energie do organismu proudí a tok energií v organismu jsem viděl i barevně. Časem se ukázalo, že většina praváků má oslabenu levou stranu těla a leváci pravou stranu těla. Potom jsem zjistil, že existuje skupina lidí, kteří nejsou ani praváci ani leváci. Ti mají oslabenu většinou pravou stranu těla jako leváci, ale nemusí to být pravidlem. Tato skupina lidí mnohdy ani neví, zda jsou praváky či leváky, protože u nich záleží na předcích, kteří je začínají ovlivňovat přitom, když začínají držet tužku v ruce. Jsou totiž většinou schopni se naučit psát levou i pravou, mají „šikovné obě ruce“.
Při mých vizích o toku energií organismem jsem zjistil, že existují orgány, které nebyly zásobeny energií stejně jako určitá část těla, zejména párové orgány. Orgány bez energie, vitamínů, minerálů jsem začal považovat za „oslabené“, stejně jako u praváků levou a u leváků pravou stranu těla. „Oslabené“ orgány při „zablokování“ organismu přestanou přijímat energii, posléze vitamíny a minerály, nejdříve vzniká dysfunkce těchto orgánů, která nelze lékařskými metodami diagnostikovat, později nastává v těchto orgánech nemoc pro jejich neobranyschopnost.
U mnoha nemocných rakovinou jsem objevil jako příčinu amalgamové plomby. Nejenom, že se u starých plomb uvolňovala rtuť, ale horší je (i u nových amalgamových plomb, někdy i můstků), že jsou trvalým zdrojem stejnosměrného proudu. Podle mé teorie vedou energetické dráhy například do tlustého střeva z těchto zubů : dole – 6.7.8., nahoře – 7.8. Do žláz : nahoře – 4.5.6., dole – 5.6., do CNS : nahoře – 4.5., PNS : nahoře – 6.7., dole – 5.6. atd. Je známo, že následkem úrazu stejnosměrným proudem může dojít ke vzniku rakoviny i 10 let po úrazu stejnosměrným elektrickým proudem. Přišel jsem na to, že amalgamová plomba se slinami v ústech „vyrábí“ stejnosměrný proud, je to jakýsi trvalý akumulátorový článek v ústech. Proudy jsou sice malé, ale trvalého charakteru. Podle mé teorie jsou všechny zuby spojeny energetickými drahami se všemi orgány. Pokud stejnosměrný proud je veden do obranyschopného orgánu plného energie, vitamínů, minerálů, moc se nemusí dít, ale pokud se organismus „zablokuje“, potom oslabený orgán není schopen odolávat účinkům stejnosměrného proudu, který „vyrábí“ plomba se slinami v ústech trvale.
Pokud není rovnováha příjmu energií, orgány nepřijmou podle mé teorie dostatek vitamínů a minerálů. V krvi může být diagnostikován dostatek vitamínů a minerálů, ale nemusí tyto látky být v oslabených orgánech, proto rozbor krve nemusí být objektivní.
Další můj poznatek je ten, že nejsme ze stravy schopni přijímat zejména dostatek jodu, rutinu, B3, C, někdo koenzymu Q10 a vápníku. Proto doporučuji zejména tyto užívat denně do vyléčení. Rutin většinou přijímáme v kombinaci s vitamínem C, pro určitou skupinu je nutné přidat k rutinu a vitamínu C ještě česnek a hloh. Ideální doba konzumace rutinu a koenzymu Q10 je mezi 11. až 13. hodinou.
Rakovinové viry jsou podle mé teorie přenosné. Z praxe znám klienty, kteří „rakovinu přenesli“ na svého psa (podle mne mají psi ze zvířat největší léčitelské schopnosti) nebo na partnera. Znám několik žen, kterým zemřelo na rakovinu více partnerů (i tři), zatímco sama žena rakovinu nedostala. Tato žena podle mne byla a je nosičem viru, který přenáší. Z praxe víme, že pokud jeden z partnerů zemřel na rakovinu, určité procento pozůstalých partnerů zemřelo po kratší či delší době také na rakovinu. Tyto poznatky potvrzují moji teorii o vzniku rakoviny také „přenesením“ viru z člověka na člověka, z člověka na zvíře a věřím přenosu i ze zvířete na člověka. Tím, že rakovinou nemocný partner zemřel, pozůstalý zažil stres, díky kterému se jeho organismus „zablokoval“ pro přijímání vitamínů, minerálů, energií. Tím přestal být organismus pozůstalého obranyschopný proti rakovinovým virům a vznikla rakovina i u pozůstalého.
Rakovinotvorné látky má podle mne v těle 85 % populace, protože se s nimi setkáváme ve všech podobách ve stravě, ve vzduchu, ve vodě, v chemických látkách, které si do bytu přineseme či je nosíme na sobě. Nelze tomu zabránit. Mnoho lidí má v sobě dostatek obranných látek, díky kterým jejich organismus dokáže s viry (i HIV) a rakovinou bojovat. Ke vzniku rakoviny musí být určité podmínky a věřím na tři negativní vlivy, které když se „sejdou“, poruší se v těle rovnováha obranného mechanismu a ten podlehne. Negativních vlivů je mnoho, například nahromadění rakovinotvorných látek nad únosnou mez (viz kapitola „Čistění trávicí soustavy“, což doporučuji minimálně 1x ročně), kouření, pokud ve větší míře konzumujeme potraviny, ve kterých rakovinotvorné látky jsou, (protože všude okolo nás je chemických prvků a těžkých kovů mnoho, i v některých potravinách jako vepřové maso, hovězí maso, nezralá rajčata, zelené papriky, sója, špenát, potraviny rostoucí v zemi, umělá sladidla, smažené potraviny, konzervované potraviny a uzeniny (konzervační prostředky), produkty nižších hub – aflotoxiny, které mají podobu plísní a jsou zejména na dlouho skladovaných burských oříšcích, mohou být i na ovocných šťávách, živočišné tuky, mléčné výrobky atd., některé léky ( např.Brufen), chemické postřiky, freony a různé spreje na hubení hmyzu, některé vonné spreje, vonné tyčinky, tablety proti molům, výfukové plyny z aut, prášky na praní (proto je doporučuji skladovat uzavřené a ve větraných komorách)), žijeme-li v elektromagnetickém poli (citlivějším lidem stačí být do 45cm od elektrické šňůry či lampičky u nočního stolku, u počítače, rozhlasového přijímače, mobilního telefonu, u televizních, rozhlasových vysílačů, vysílačů mobilních telefonů atd.), ionizující záření, infračervené záření, ultrafialové záření, radon či jiné škodlivé záření, azbest – v panelových domech, silné geopatogenní zóny (od č. 6 viz tabulka), ředidla, čistící prostředky, benzín, nafta, některá lepidla, trvalé mechanické dráždění atd., žijeme-li trvale ve stresu či zažijeme-li velký stres (autohavárie, úmrtí v rodině, rozvod, povodeň, válka, operace, svatba, Vánoce, výpověď v práci, krach firmy, potrat, podvede-li nás někdo atd.).
V dysfunkčních orgánech a v jedné straně těla dříve či později vznikne nemoc, nejdříve vznikají cysty, kameny, později rakovina. Je nutné vyčistit organismus od karcinogenních látek (ne hladovkou). Po celkovém „odblokování“ organismu je užívání léků, vitamínů, minerálů i ostatních látek účinnější.
Doporučuji určité směsi bylin na „vyčistění“ organismu od rakovinových virů a těžkých kovů a ostatních cizorodých látek : zlatobýl, šalvěj, jmelí bílé, mydlice, paprika, rdesno – hadí kořen, ostropestřec mariánský, aloe, třešeň, třezalka, heřmánek, kopřiva, blín černý atd. Některé byliny jsou účinnější syrové, jiné sušené, některé v homeopatické formě, jiné je nutné užívat jenom v homeopatické formě (například blín černý). Užívání homeopatik je nutné konzultovat předem s lékařem. Některé byliny doporučuji užívat syrové či sušené, protože tepelnou úpravou se zničí důležité látky. Z výše uvedených bylin individuálně sestavuji kombinace.
Užívání bylin : zlatobýl, šalvěj, rakytník – doporučuji čaje připravené spařováním vodou o max. teplotě 70°C v množství 1/3 l denně v časech užívání mezi 9. až 11. hodinou, k tomu blín černý nebo jmelí bílé (jenom jedno z toho), ve formě homeopatické (CH 9, 6 granulí v 11.30 hodin).
Při této „léčbě“, která byla průběžně kontrolována, dochází minimálně ke korekturám v užívání. K výše popsaným kombinacím doporučuji užívání : vitamínu C – 1000mg (i více) denně, koenzym Q10 – 15 mg denně, vitamín B3 – 35mg (i více) denně, někdy rutin v kombinaci rutin, hloh, jmelí bílé, česnek.
Podmínkou pro to, aby nemocný organismus přijímal výše popsané a energie, bylo nutné před započetím „léčby“ provést mnou objevené výše popsané akupresury č. 1,2,3, případně 4., pokud je zablokována dráha zubu, případně bylo nutné i odblokování páteře. Protože podle mé teorie se nemocný organismus „zablokovává“, je nutné korigovat akupresury průběžně, minimálně 1x za měsíc a nemocným klientům jsem doporučoval akupresuru č. 1 provádět preventivně 1x týdně cca 15 minut. Dále jsem doporučoval výměnu amalgamových plomb (případně i kovových můstků) za pryskyřičné, které netvoří v ústech se slinami „akumulátor“, (který trvale „vyrábí“ stejnosměrný proud a který také může být příčinou vzniku rakoviny). Jsou dobré pravidelné masáže páteře a hlavně cvičení na páteř, posilování zádového svalstva, dále je dobré provádět dýchací cvičení, aspoň 3x týdně, minimálně 10-15 minut. Pohybem se podpoří činnost trávicí soustavy a tím „čistění“ organismu.
Součástí „léčby“ je změna stravy (minimálně na 6 – 12 měsíců)
– viz jídelníček pro třetí stravovací skupinu, potom psychická cvičení – viz AKT- Jak se zbavit problémů. Někdy byla nutná i změna prostředí, pokud jsem zjistil silné geopatogenní zóny v bytě či plísně, formaldehyd, některá lepidla, některé obkladové materiály, molitan, některé čistící prostředky (a jiné škodlivé látky), azbest (u panelových bytů), radon, které mnohdy přispěly ke vzniku rakoviny.
Jsem přesvědčen, že každé těžké nemoci předchází somatická příčina, která se dá odhalit předem např. při Rodinných konstelacích, touto metodou se dají příčiny odhalit a zrušit jejich negativní vlivy. Proto absolvování Rodinných konstelací doporučuji jako součást řešení všech problémů, nejenom zdravotních.
Ostatní vitamíny a minerály jsem doporučoval užívat v omezeném množství, určité – zejména ty, co podle mého názoru podporují rakovinu, jsem nedoporučoval užívat – je to zejména vitamín A, B12, D, sůl, mořská řasa a výrobky z ní, včelí produkty, mléčné výrobky atd., někdy enzymy, které zase někdy bylo vhodné omezenou dobu – cca 2 měsíce – užívat pro posílení organismu, ale až tak za dva měsíce po započetí léčby. Množství vitamínu C, B3, rutinu a koenzymu Q10 lze po poradě s lékařem zvyšovat mnohonásobně.
Důležitý je čas užívání bylin i homeopatik. Podle mého názoru bylo nutné užívání v časech takových, aby se určená látka dostala do určitého orgánu v čase, kdy byl nemocný orgán činný. Našel jsem intuitivně i čas, který je nutný na „dopravu“ tělem do určitého orgánu. Například podle mé teorie žlázy „pracují“ nejvíce okolo 16.00, ale například jodu trvá, než se do žláz dopraví, 19 – 20 hodin, proto doporučuji užívání jodu mezi 21. až 22. hodinou. Některé látky se podle mé teorie dostanou do určitých orgánů za 10 minut, nejdelší doba je právě pro jod oněch 20 hodin. Buňky, srdce, CNS, PNS atd. jsou nejaktivnější podle mé teorie v poledne, proto jsem doporučuji čas užívání většinou okolo 12.00 hodin.
Homeopatika jsou podle mne málo účinná, cca na 40%. I přesto se zvýšil po užívání konkrétních bylin a homeopatik počet vyléčených. Užívání homeopatik jsem doporučoval uložením pod jazyk z víčka obalu, jak je běžné. Ostatní byliny a minerály dohromady tvoří směs, která ničí rakovinové viry a podporuje jejich „odplavení“ z organismu a současně chrání ostatní zdravé buňky.
Podle mých zkušeností se vyléčili nemocní zejména rakovinou kostí, žláz, tlustého střeva, dýchacího ústrojí, a to i v pokročilém stadiu s metastázemi v organismu. Naopak špatné zkušenosti mám s léčením rakoviny jater a slinivky.
Neznám byliny, ani jsem se nikdy bylinami nezabýval, mé pokusy byly intuitivní a praxí se potvrzovala účinnost a správnost. Byl jsem opatrný a příliš neexperimentoval, jen jsem vyhodnocoval poznatky klientů jiných léčitelů a lékařů, takže jsem si ověřil u několika klientů moje podezření, že užívání mořské řasy (kterou léčitelé i některé firmy vyrábějící potravinové doplňky doporučují nemocným rakovinou) podpořilo rakovinu.
Podle mé teorie snese rakovinová buňka teplotu od -15°C do 65°C, takže by šla zničit jak podchlazením, tak přehřátím.
Co se týká bylin vhodných pro zničení rakovinových virů (ale i například EB – viru nemocných syndromem chronické únavy), ustálil se doporučovaný sortiment na tato : rakytník, šalvěj, zlatobýl, blín, jmelí.
Lidské tělo je malá „elektrárna“ (proto si myslím, že by například i rakovina šla léčit stejnosměrným proudem, který by se zaváděl energetickými drahami do postižených orgánů) i chemická továrna, proto se léčí chemickými léky.
Zde jenom stručně popíši poznatky, za jakých podmínek patrně ke vzniku rakoviny podle mých poznatků NEDOJDE. Testuji velké množství klientů a vypozoroval jsem to, že i když mnozí měli velké množství karcinogenních látek, žili ve stresu, v nevhodném prostředí, rakovinu nedostali, zatímco jiní měli mnohem méně karcinogenních látek včetně ostatních negativních vlivů a rakovinu dostali. Rozdíl byl v jednom – ti, co rakovinu nedostali, měli v celém organismu určité minimální množství vitamínu B3 (asi 50% ze 100% možných ) a maximální množství minerálu – KOENZYM Q10 (100%!) při optimálním množství některých dalších důležitých vitamínů a minerálů – vitamín C, minimum je asi 70%, rutinu cca 60%.
Důležité je vědět, že když jsme z výše popsaných důvodů „psychicky zablokováni“ vůči přijímání energií, vitamínů a minerálů (nebo když určité z nich nejíme ve správný čas), tak i pokud bychom vitamíny a minerály jedli, nedostanou se do našeho těla do maximální úrovně, ale do úrovně, do které jsme schopní je přijímat, tj. do úrovně, do které jsme „otevření“. Stejně tak pro „psychicky zablokovaný“ organismus nejsou účinné léky či jsou méně účinné. Proto tvrdím, že 80% nemocných konzumuje zbytečně chemické léky, protože kdyby se organismus „odblokoval“, z 80% by se lidé vyléčili jen doplněním energií, vitamínů, minerálů či bylin. Když jsem učinil tento objev, uvědomil jsem si, jak těžká bude léčba nejenom rakoviny, protože aby se dostal lék do správného místa v těle, nejdříve musí být cesta organismem pro lék (stejně jako je tomu u vitamínů a minerálů) „průchodná“ (viz akupresury na odblokování), ale navíc je nutné jej podat do těla v tom čase, aby včetně „zpoždění na cestě“ dorazil do správného místa ve správný čas. Když se nedostanou určité vitamíny, minerály a některé ostatní látky do našich orgánů ve správnou dobu, orgány tyto látky nepřijmou nebo ne dostatečně účinně, a ty pak projdou do trávicí soustavy bez užitku.

Co je to rakovina z odborného hlediska
.

Rakovina vzniká tak, že se dělení buněk vymkne kontrole. Rakovinové buňky vznikají, když dojde k mutacím genů v normálních buňkách. Jestliže mutace postihne gen, který reguluje dělení, začnou se takto postižené buňky nekontrolovaně množit, což je první stádium přeměny normální buňky v rakovinovou. Když se v těchto buňkách objeví další mutace, dochází ke změně tvaru nebo funkce buněk. Potom se mohou odpoutat od ostatních buněk a začít se pohybovat, přes okolní buňky nebo krevními či lymfatickými cévami se dostanou do celého těla, takže mohou vznikat jiné nádory na jiných místech. Dosud bylo v DNA zmapováno cca 200 míst spojených s rakovinou. RAS byl prvním genem, který zrychluje dělení buněk. Posledními výzkumy bylo zjištěno, že u lidské rakoviny je častá anormalita genu P53. Gen P53 má sloužit jako ochrana buňky (pomocí bílkoviny P53), aby se nestala rakovinovou tím, že vytváří spolupracující bílkoviny. Tím brání tomu, aby se normální buňka zvrhla v rakovinovou. Pokud tento gen zmutuje (což je asi u poloviny obyvatelstva), jsou lidé s takovým mutovaným genem náchylní ke vzniku rakoviny. Mutace genu P53 se dědí (5 – 10% lidí) , ale mutace mohou vyvolat i některé chemikálie, ultrafialové záření atd.
Vědci při pokusech vstříkli rakovinové buňky do krevního oběhu a domnívali se, že buňky zahynou. Zjistilo se, že rakovinné buňky se v tepně shlukly a zablokovaly krevní oběh. Časem se přilepily na stěny tepny a roztáhly do šířky. Poté z nich vyrašila jakási tykadla, která stěnou prostoupila do okolní tkáně, začaly nasávat krev. 80% z nich odcestovalo a uchytilo se na jiném místě v organismu. Tím se dokázalo, že ten, kdo má rakovinu, má rakovinové buňky všude. Asi 1 z tisíce těchto buněk vyroste a začne se rozmnožovat. Některé vyrostou do malých nádorů, které obsahují 4 – 16 buněk. Ty mohou mnoho let dřímat. Pak ale mohou i metastazovat. Proto vědci uvažují o jedné možnosti terapie tím, že dřímající rakovinové buňky udrží ve spánku.
Nádor se skládá z vlastní tkáně nádoru a vazivově cévní kostry. Buněčná kostra hraje úlohu při buněčném dělení. Nádory jsou společenstvím buněk, které mají jedno či více jader a žijí svým vlastním vnitřním časem a nedbají na potřeby organismu. Krevní cestou se nádorové buňky (buňky růstové frakce se dělí geometrickou řadou – každá na dvě) dostávají nejčastěji do kostí, plic, jater, žaludku, dvanácterníku, mozku. Čím je nádor více prokrven, tím více roste. Nádor vzniká díky ONKOGENU (gen malignity), který může být do jádra buňky (do její DNA) zanesen zvenčí virem nebo může být v buňce už přítomen. Nemusí se však nikdy aktivně projevit. Spouštěči nádorového bujení jsou tzv. iniciátory. Podle mé teorie se musí sejít v organismu tři negativní aspekty ke vzniku rakoviny a iniciátorem je vždy ten třetí, poslední.
Zhoubný nádor vzniká v etapách :

Impuls ke genetické změně dá iniciátor. Promotory nejsou samy schopny vyvolat změnu, ale umocňují vliv iniciátorů a zesilují jejich vliv, čímž tvoří další genetické změny. Progresory se uplatňují při pronikání nádoru do okolí a při tvorbě metastáz.
Organismus buňkám zajišťuje optimální prostředí prostřednictvím
:
Centrálního nervového systému
Hormonálního systému
Imunitního systému.
Nádorové buňky vznikají v organismu každého člověka (všeho živého), ale jsou ve zdravém organismu s dostatečným množstvím vitamínů, minerálů, energie a ostatních důležitých látek imunitní obranou likvidovány.
U rakoviny se lékaři snaží zničit rakovinovou buňku – její jádro (kterých může být i více) či její kostru, protože vyživuje nádor a zničením kostry nádoru se zastavuje buněčné dělení. Rakovinové buňky bují v případě, když geny odpovědné za stavbu těla se při vzniku nových buněk začnou chybně a nekontrolovatelně dělit. Druhů tumorů (i druhů rakovin) je mnoho a proto patrně nebude stačit jeden univerzální lék. Proces vzniku rakovinové buňky má čtyři části. Vědci jsou přesvědčeni, že když se jim podaří zastavit jednu z těchto základních částí, podaří se jim rakovinové bujení zastavit.
Zkouší se také různé metody, jedna spočívá ve vyhladovění nádoru k smrti tím, že se přeruší přívod krve do místa s nádorem (toto přerušení způsobí nově vyvinutý lék označený jako PNP470). Výsledky ukazují, že je účinný při léčení pevných tuhých nádorů. Tento lék však zabrání jen růstu a šíření (metastáze) nádoru, ne jeho vyléčení.
V poslední době se vkládá velká naděje do genové terapie, která je účinnější u lidí s mutací genů P53 a hlavně u včasné diagnostiky. Nový přístroj na diagnostiku se jmenuje DNA ČIP.
Vědcům (snad v Norsku) se podařilo spojit rostlinný toxin s monoklonální protilátkou. Protilátka vyhledá rakovinovou buňku a toxin ji zabije. Výhodou specifických rakovinných cytostatik je to, že zabijí pouze rakovinové buňky. Vědecký tým, který na novém léku pracuje, předpokládá, že lék bude vhodný i pro potlačování odmítavé reakce organismu při transplantacích, možná i HIV. Při zkouškách tohoto nového léku nedošlo k žádným komplikacím ani vedlejším účinkům.
Za současných podmínek je z lékařského hlediska nejjistější rakovinovou buňku vyoperovat, pro jistotu i s okolní tkání, což se ví, že není ideální. Současné léky jsou více či méně účinné, chemoterapií či ozářením se zničí i okolní zdravá tkáň.
V Česku se objevuje nejčastěji rakovina tlustého střeva a konečníku, hlavním příznakem je chudokrevnost. V pořadí další typ rakoviny je rakovina prsu a plic. Čeští vědci zkouší nový lék pod označením LA-12. Příznivě na lidský organismus působí mražené potraviny. Dnes již nikdo nepopírá, že stres, alkohol, obezita, tučná strava, nadměrné slunění, polypy, jsou faktory, které rakovinu podporují.
Podle mého názoru je ničení kostry nádorové buňky účinné jen na 70%, ale ničení jádra buňky by bylo účinné na 100% .
Jsem přesvědčen, že pokud se nemocný nezbaví rakovinových virů, jsou v organismu podmínky k tomu, aby docházelo k recidivě. Proto považuji za důležité, i po případné operaci, rakovinových virů organismus zbavit. Viry považuji za příčinu vzniku rakoviny (mimo rakovin vzniklých úrazem el. proudem, z chemických látek, radonu, elektromagnetickým polem, atd.).
Mám vyzkoušenou směs bylin na podporu organismu a hlavně na „vyčistění“ organismu od rakovinových virů a těžkých kovů. Tato směs je vhodná jako prevence proti onemocnění rakovinou :
heřmánek, třezalka, blín černý, rakytník
(může být i směs ), čas užívání – 10.00 až 12.00, doba užívání – 12 týdnů, případně po přestávce opakovat. Byliny snesou teplotu vody pouze 70°C, proto nespařovat vařící vodou. Doporučuji pít 1/3 litru denně cca 12 týdnů, potom preventivně 14 dní jednou ročně.
K tomuto užívat:
Koenzym Q10
– 15 až 30mg (denně)
B3 –
(35 – 60 mg denně) – v 8.00 a 14.00,
vitamín C
– (1000 – 1500 mg denně) – v 8.00, ve 12.00, v 18.00,
rutin
– 3mg, užívat společně s vitamínem C ve 12.00.
Po skončení užívání výše uvedeného pauza cca 3 až 4 týdny, potom doporučuji užívat směsi na zbavení se cizorodých látek zejména z tlustého střeva:
Kopřiva, heřmánek, třezalka
– ráno od 7.00 až 9.00, na lačno 1/3 litru denně, po dobu 10 dní až 6 týdnů, doba užívání delší než tři týdny vyžaduje přestávky v užívání po deseti dnech 5 dní.
Teploty vody při louhování některých bylin :
Heřmánek 45°C, kopřiva 55 °C, třezalka 65 °C, blín černý 20°C, rakytník 70°C, šalvěj 65°C, zlatobýl 75°C, jmelí bílé 45°C.

U všech případů rakoviny i ostatních těžších nemocí doporučuji zjistit příčinu. Není to nikdy jeden důvod, podle mé teorie jsou vždy minimálně tři a jedním z nich může být somatická příčina. Dokud se na ně nepřijde, a neodstraní se a hrozí recidiva.
Z rodinných konstelací se ukazuje, že vyšší stádium nemoci sebou nese psychický problém, díky kterému mají nemocní porušen pud sebezáchovy. To se ukazuje jako největší problém, protože na vědomé úrovni se nemocní chtějí uzdravit, ale na nevědomé, která „nás ovládá“ – NE. Nelze se vyléčit, když nechceme. U všech těžších nemocí doporučuji rodinné konstelace, protože u nemocných se ukáže základní problém, který je příčinou a dá se touto terapií tento problém napravit. Viz ukázky z knihy O životě a smrti v kapitole „Příběhy z poradny“.

Autor: Stanislav Brázda


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015