Sexuální polohyNěco Vás bolí? Vyzkoušejte některou ze sexuálních poloh. Pro většinu z nás je při bolestech hlavy, zubů a jiných nesnázích nejlepším pomocníkem nějaký lék. Ale proč do sebe dávat chemii, když se můžete vyléčit zdravějším a příjemnějším způsobem…

Sexuální poloha na bolest hlavy a kocovinu
Sexuální poloha proti bolesti hlavy a kocovině je trošičku složitější, ale zaručeně pomáhá. Lehněte si na záda a propněte nohy ke stropu. Ještě lepšího účinku dosáhnete, když je roztáhnete do tvaru V. Při této sexuální poloze do Vás přítel pronikne tak, že promasíruje energetické dráhy napojené na játra a ledviny. Ty rozhýbou metabolismus a bolest hlavy či kocovina je pryč.

Sexuální poloha na nespavost a stres
Při klasické neboli misionářské poloze zasahuje penis nejcitlivější body spojené se srdcem a plícemi. Poté se Vám postupně do krevního oběhu začnou uvolňovat T – lymfocyty a zbavíte se tak nespavosti a rozpustíte stres.

Sexuální poloha na dny před nebo po menstruaci
Při sexuální poloze na koníčkovi si můžete sama určit hloubku i rychlost. Když přidáte mírné kroužení boky, zbavíte se premenstruačních a pomenstruačních příznaků.

Sexuální poloha na bolest zubů
Jaká sexuální poloha by Vám mohla pomoci v případě bolesti zubů? Je to sex ve stoje. Nechejte partnera ve vzpřímené poloze a předkloňte se tak hluboko, abyste se prsty dotkla země. Perfektně si tak prokrvíte hlavu a ve spojení s nádherným erotickým prožitkem se zbavíte té nesnesitelné bolesti zubů.

Sexuální poloha na ucpaný nos
Poměrně neobvyklá sexuální poloha, ale zkusit se má všechno a ještě když máte ucpaný nos. Lehněte si na bok a nohu, kterou máte nahoře zvedněte. Přijměte partnera, aby si obkročmo klekl na ležící stehno a zvednutou nohu si opřete o jeho rameno. Už během prvních pohybů pocítíte uvolnění v dýchacích cestách.

Převzato z: www.mineralfit.cz 
 

Komentáře