Nejvíce si libovali alergici a ti, kteří mají problémy s dýcháním. Velice se jim ulevilo a přirovnávali svůj zdravotní stav k pobytu u moře. Další velkou část tvořili lidé, kteří trpěli silnými depresemi. Toto „umělé sluníčko“ zvedlo jejich náladu z bodu mrazu a umožnilo jim cítit se dobře.

V neposlední řadě velkou skupinu tvořily děti, kterým se nejen mnohem lépe dýchalo, ale ztratily i strach z osamocení v místnosti a ze tmy. Krásně se jim při lampách usínalo a dobře a klidně spaly.

Následují různé skupinky lidí, kterým solné lampy pomohly v některých zdravotních potížích, dokonce se rapidně zlepšil stav paní z Ostravy s lupénkou. Velké zlepšení pocítily také děti s atopickým ekzémem.

 

Chci Vám tím pouze říci, že Vám lampy vřele doporučuji, sama jsem je prověřovala a mám doma dvě a svítí mi v obýváku i v ložnici.Více bych asi doporučila ty elektrické, které jsou jednak větší, takže vypadají nádherně, a nehrozí tam nebezpečí požáru u starších lidí a dětí.


 

Větší podrobnosti o solných krystalech z Himalájí ( firma Cereus je výhradní dovozce těchto himalájských krystalů pro ČR, nelze zaměňovat s jinými solnými lampami) si můžete přečíst pod naším odkazem v levém menu, který se jmenuje SŮL NAD ZLATO. Nenechte tento odkaz bez povšimnutí…

Vaše Iva Hédlová

Komentáře