okurkaPoohlížíte se po nějakém rychlém způsobu, jak se snadno zbavit tukových zásob, které jste si postupem času nastřádali? Máme pro Vás dobrou zprávu! Rychlé řešení, jak spálit přebytečný tuk, skutečně existuje.

Každému, kdo si myslel, že volné šaty a košile za plavky ještě letos nevymění, nabízím tento zázračný nápoj, jehož příprava zabere jen pár minut. Jeho kouzlo spočívá v tom, že výjimečně účinně rozpouští přebytečný břišní tuk.

Na přípravu nápoje budete potřebovat následující přísady:

  • 2 litry přefiltrované vody

  • 1 čajovou lžičku strouhaného zázvoru (nebo lžičku mletého sušeného bio zázvoru)

  • 1 středně velkou okurku, nakrájenou na tenké plátky

  • 1 středně velký citrón, nakrájený na tenké plátky

  • 12 lístků máty

Příprava

Všechny přísady smíchejte ve velkém džbánu a chutě nechte spojit přes noc. Než si nápoj ráno nalijete do sklenice, odstraňte ze džbánu plátky citrónu, zázvor i mátu. Doporučuju během dne vypít celý obsah džbánu. Pokud nápoj nedopijete, můžete jej dva dny uchovávat v ledničce.

Tento nápoj můžete pít každý den po dobu čtyř týdnů, je naprosto bezpečný a velmi dobře hydratuje.
Koneckonců, měsíc je dost dlouhá doba na spálení nadbytečného tuku.

Všechny uvedené přísady mají různý přínos pro zdraví a čisticí účinky, ale když se všechny spojí, vytvoří skutečnou zdravou bombu, která tělo jak čistí, tak mu pomáhá zbavit se nahromaděného tuku.

Podívejme se na přísady jednu po druhé.

Okurka

Má nízký obsah kalorií, vysoký obsah vlákniny, působí močopudně a pomáhá v těle udržovat zásadité prostředí. Je to ideální potravina pro snižování hmotnosti.

Zázvor

Jak ukázala studie Institutu pro lidskou výživu (Institute for Human Nutrition) Kolumbijské univerzity, její účastníci, kteří pili horký nápoj se zázvorem, se cítili sytější a měli menší tendenci k přejídání.

Citrón

Citróny jsou bohaté na pektin, složku vlákniny, která pomáhá potlačovat chuť na jídlo. Pomáhají v těle také odbourávat odpadní produkty tím, že čistí a detoxikují. Poté, co se citrónová šťáva zcela metabolizuje a obsažené minerály přejdou do krve, působí zásaditě. To znamená, že citrón v lidských tkáních zvedá hladinu pH (hodnoty pH vyšší než 7 jsou zásadité).

Máta

Možná vás nikdy nenapadlo, že máta potlačuje chuť k jídlu, ale je to tak. Nejen že vodě dodá osvěžující chuť, tlumí také touhu po jídle.

Voda

Přínos pití dostatečného množství vody pro zdraví dobře znáte. Voda podporuje život, hydratuje tělo, promazává klouby a svaly při cvičení, a pokud ji pijete pravidelně, snižuje také chuť na jídlo.

Tak to tedy je: Nápoj, který je levný, snadno se připravuje a podporuje rychlý úbytek tuku. Můžete ji zkusit pít pár dní a uvidíte okamžité výsledky. Jediné, co můžete ztratit, je nadbytečný tuk.