antikoncepcePrý Hormonální antikoncepce z moči žen ve vodě!!! Hormonální antikoncepce je maskou pod níž se ukrývá atomová bomba. Před nedávnem proběhla tiskem zpráva, že Evropská unie hodlá čistit vodu od hormonů, pocházejících z hormonální antikoncepce, kterou ji denně „zásobují“ miliony evropských žen. 

Důvodem jsou alarmující zjištění vědců, že hormonálně „nadopovaná“ voda mění samce na samice – a zřejmě i muže na ženy.

Problém s hormonální antikoncepcí se snaží EU řešit, ale jinak než by měla.

Navrhuje nikoli zákaz samotné pilulky – to by jí u farmaceutických firem, ani milionů zmanipulovaných žen jednak neprošlo a ani nechce.

Byznys kvete zmanipulovanými ovečkami – tedy ženami bez intuitivního posudku a lehkovážné, bez vlastní vůle, co volí "jistotu" a pohodlnost. Přesně to hormonální antikoncepce a byznys kolem ní z žen vyrábí.

EU volí klasický přístup z něhož na první pohled vypadá, že se "něco změní a zlepší"na oko, ale ve výsledku je to k ničemu. Zavedení programu bude samozřejmě stát stovky milionů eur, a bude pouze znamenat vyčištění vody od hormonů, které se do ní dostaly – a které do ní dál budou „přitékat“.

Jak moc se podaří vodu „ozdravět a vyčistit“ však nikdo nedokáže posoudit. Duchovní učitelé učí, že voda je "chytrá" a má něco jako „paměť“ a uchovává v sobě informace o chemikáliích, které jí prošly, dlouho potom, co z ní vlastní chemická látka zmizí. Jakékoli chemické čištění by pak bylo z tohoto hlediska k ničemu.

Hormonální antikoncepce je tudíž smrtelně nebezpečná – a to jak pro dotyčnou uživatelku, tak pro celý lidský druh. Přesto ji miliony žen po celém světě nadšeně polykají v naivitě či neuvědomnění co tím vše mohou způsobit. Jak přikrmují farmaceutický průmysl zrovny ony.

Nezastavíme-li užívání této "jedovaté látky", kam to až povede??

Zmutujeme samy sebe jako se to už několikrát opakovalo v historii?? Změní se nám změnou hormonů, které jdou z vody, půdy a masa zvířat do mužů a tím jsou "mutováni" i celá lidská šroubovice??

Statistika uvádí že antikoncepce zabije minimálně dvacet žen ročně (jen ve Francii) v důsledku vzniku krevních sraženin.

Antikoncepce se se splašky dostává do čističek odpadních  vod, kde je vystavena intenzivní činnosti masy bakterií. Mikrobi hrají při čištění odpadních vod významnou roli, protože rozkládají celou řadu škodlivých látek.

Pokoušejí se rozložit i hormony z antikoncepce. Daří se jim to jen částečně. Jejich činností vznikají látky, které mají na ryby ještě silnější účinky než původní hormony z antikoncepce. 

Zvrat pohlaví pod vlivem hormonů z antikoncepce byl zcela nedávno prokázán švédskými vědci z university v Uppsale i u žab.

Přicházejí se studií, jež je právě v tisku, že choval pulce skokana hnědého ve vodě, která obsahovala hormon z antikoncepce v koncentracích, v jakých se tato látka běžně vyskytuje v přírodě. Výsledek byl šokující.

U všech žab se začaly vyvíjet SAMIČÍ POHLAVNÍ ŽLÁZY A Z PULCŮ VYRŮSTALY SAMICE S VARLATY!!!!!!!!!

DĚJE SE TO SAMÉ I U LIDÍ??? PŘIBÝVÁ RAPIDNĚ PROCENTO  GAYŮ, JE TO ONEN VÝVOJ A DOPAD ANTIKONCEPCE NA ČLOVĚKA????????????????

Zvrat pohlaví vyvolaný znečištěním životního prostředí představuje obrovský problém, který už dosáhl globálního měřítka.Vědci například zjistili, že drtivá většina samic lososů připlouvajících ke tření na trdlištích na horních tocích řek Britské Kolumbie, jsou ve skutečnosti samci, kteří prodělali přeměnu pohlaví. V tomto případě není tak úplně jasné, kde se ryby s hormonálně účinnou látkou střetly – zda v řece, v které žily jako plůdek, nebo v moři, kde vyrůstaly do dospělosti.

KDYŽ TENHLE PROCEST NEZASTAVÍME TÍM, ŽE PŘESTANOU ŽENY UŽÍVAT VEŠKERÉ HORMONÁLNÍ TABLETY, JAK LIDSTVO SKONČÍ???? ZŮSTANOU NA ZEMI JEN ŽENY A MUŽI SE ŽENSKOU DUŠÍ A ŽENSKÝMI ORGÁNY??? PŘESTANEME SE MNOŽIT, VYHYNEME, ZMĚNÍME TÍM NAŠE GENY, ZMUTUJEME SAMY SEBE?? JE TOHLE KONEC SVĚTA??? ZKUSTE SE ŽENY ZAMYSLET NAD FATÁLNÍMI DOPADY TÉTO ZRÁDNĚ TVÁŘÍCÍ SE PILULKY…

Komentáře