Hledáte místo, kde by vám poskytli prvotřídní péči o vaši pleť? Vítejte v našem kosmetickém salónu v Plzni, kde se specializujeme na přírodní a organickou kosmetiku.

Proč zvolit náš kosmetický salón?

  • 100% organická kosmetika: Naše produkty jsou čistě přírodní, bez škodlivých chemikálií, což zajišťuje zdraví a krásu vaší pleti.
  • Vhodné pro citlivou pleť: Naše produkty jsou ideální i pro ty s nejcitlivější pletí. Žádné nepříjemné reakce, jen čistá a zářící pleť.
  • Certifikovaná kvalita: Naše kosmetika je vyráběna pod dohledem německých úřadů a suroviny pocházejí z kontrolovaného organického zemědělství v Lucembursku.
  • Viditelné výsledky: Už po prvním sezení uvidíte rozdíl. S pravidelnou péčí vaše pleť doslova omládne.

O nás

Jmenuji se Andrea Vrbová a jsem zakladatelkou tohoto salónu. Specializuji se na kosmetiku MBK, která je šetrná, přírodní a vhodná i pro velmi citlivou pleť a děti. Věřím v sílu přírodních ingrediencí a v jejich schopnost obnovit a oživit pleť.

Co říkají naše klientky?

  • „Z ošetření paní Andrei jsem nadšena. Tak úžasnou kosmetickou péči jsem ještě nezažila.“ – Renata Schafferová
  • „Velice milá paní, příjemné prostředí a jemné ošetření. Určitě doporučuji vyzkoušet.“ – Dana Telenská

Kde nás najdete?

Náš salón se nachází na poliklinice na Borech, Čechova 44, Plzeň 301 00. Pro rezervaci termínu nás kontaktujte na tel. čísle +420 607 151 101.

Závěrem

Pokud hledáte místo, kde by vám poskytli nejen kvalitní kosmetické služby, ale také by vás hýčkali a dbali na vaše potřeby, pak jste na správném místě. Těšíme se na vaši návštěvu a věříme, že od nás odcházíte spokojení a s krásnou pletí. Navštivte nás a přesvědčte se sami!

 


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015