Její energie je to, co způsobuje nejen příliv a odliv, ale i menstruační cyklus, růst rostlin, ukládání tuku v našem těle a jeho hospodaření s vodou, říji zvířat i krvácivost a podobně. Má vliv na náš psychický i fyzický stav.

Pro někoho je například takový úplněk vždy předzvěstí bolesti hlavy, špatného spánku i značných výkyvů nálad.

Není na světě tvor, na kterého by fáze Luny neměly vůbec žádný vliv. Jsou jen tací, na které působí méně, a ti, na které více. Pak jsou ještě třetí, a na ty působí, ale oni to nevědí. Realita, žádná magie. K té se teprve dostaneme.

O vlivu Luny například na člověka víme celá staletí. Prakticky od začátku věků, bez ohledu na civilizace. Nemá smysl její význam snižovat, protože se tím prakticky vůbec ničeho nedosáhne. Odmítat něco tak přirozeného není krokem kupředu. Mnoho základních lidských poznání se léty nezmění, i když jim dáme odborné názvy.

Čemu se vyhnout?

V době před úplňkem a při něm je velmi vhodné vyhnout se jakýmkoli operacím a zdravotním zákrokům, například i trhání zubů atd. Samozřejmě pokud je to možné.

Žádný rozumný lékař si vás na plánovanou operaci za úplňku neobjedná. Ví totiž, jak hodně rány v tuto dobu krvácí.

Co dělat?

Je dobré sledovat měsíční fáze už jenom proto, že člověk není jako zajíc v pytli, ale ví a může s některými věcmi počítat a také se na ně připravit. Úplněk má například veliký vliv na hospodaření těla s vodou. Je proto dobré víc pít.

Rovněž pokud chcete začít s dietou, je to nejvhodnější den. Někteří lidé dokonce nejí za úplňku vůbec, protože tělo se pak lépe čistí. Jestliže byste tohle chtěli vyzkoušet, je potřeba se ale hodně zásobit tekutinami. Například kopřivovým čajem a nenafutrovat se hned po úplňku k prasknutí.

Všechno je na druhou

Měsíční úplněk má moc násobit prakticky všechno, co děláme. Ať už jsou to zmiňované emoce, nebo třeba alkohol. Pokud chcete levnou opici, pijte za úplňku, protože účinek alkoholu spolehlivě umocní. Tohle se týká také tabletek a jiných prostředků.

Není úplněk jako úplněk

Samotný úplněk je ještě ovlivněn astrologickým znamením, ve kterém se právě nachází. Není to jedno. Například přímo dramatický vliv má na naši psychiku úplněk v Rybách. Na sexualitu zase ve Štíru a podobně.

Tady je výpis úplňků do konce roku i se znamením, ve kterém se právě bude nacházet. Přidala jsem i velmi stručný popis, na co nejvíce působí. Snad se vám to bude hodit.

2. 11. 2009 20.15 Býk

Tento úplněk se specializuje na věci kolem domova. Budeme velice citliví na všechno, co se týká naší rodiny a také peněz. Je tu veliká a dvakrát silnější možnost otěhotnění! Tento čas ovlivňuje majetkové věci a funkci rodiny jako celku.

2. 12. 2009 8.31 Blíženci 

Úplněk v tomto postavení z nás udělá tak trochu nesvéprávné a nedospělé jedince, se sklonem k dětinskému chování, pověstnému dupání a záchvatům zlosti. Přinese zvýšenou potřebu kontaktů a komunikace. Zesiluje rovněž touhu zbavit se starých problémů, partnerů a podobně.

Čarujeme na nové začátky a na to, co chceme získat

Magie úplňku je jednou z nejsilnějších vůbec. Je to právě pro ono násobení všeho kolem. Radila bych pro tento čas, abyste dávali pozor nejen na to, kam šlapete, ale také na to, co říkáte a co si přejete. Platí třikrát silnější energie!

Pokud se v tento den užívá magie, pak zásadně na věci pozitivní a na to, co si přejeme získat. Tento čas přidává. Ať už si přejeme novou lásku, nebo třeba víc peněz.

Provádíme-li rituál zdravotní, formulujeme zaříkání tak, že si přejeme více zdraví pro toho, kdo žádá, nikoli odhánění nemoci. Od toho je fáze, kdy Luna ubývá, tedy po úplňku.

Rituály na finance a hmotu by měly být orientovány na věci, nikoli na peníze samotné.

Vždy platí: NIKDY NEVÍTE, ODKUD BY PENÍZE PŘIŠLY! Universum se neptá – koná.

Rituál na nové vztahy a lásku je potřeba promyslet. Stane se totiž přesně to, co řeknete.

Tedy „…aby měl modré oči a abych ho měla ráda“ je málo. Nezahrnuje totiž ku příkladu „…aby miloval i on mě, aby vycházel s mými dětmi, abych byla po jeho boku šťastná a on také“. Je lépe zaříkání zveršovat. Universum „má rádo“ rytmiku.

Sdílet
Předchozí článekJMÉNO JE VÁŠ OSUD – 15.
Další článekPARAFILIE

Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015