Tyto výměny probíhají na několik úrovních – mentální, emocionální a éterické, podobné výměny na úrovni těl fyzických nazýváme rvačka.

Nemoci duše mají přímý vztah k zaplnění karmické nádoby. To znamená, že tyto choroby vznikají na základě zaplnění karmické nádoby a aplikaci výchovných vlivů. Proto v případě, že došlo k onemocnění duševnímu, vznikají v těle éterickém problémy. Jako výsledek se najdou v emočním těle při uložení velkých negativních myšlenkových formací.

V souladu s tímto poznatkem lze říci, že pouhé působení léčitele na éterické tělo může vést časem ke zlepšení zdravotního stavu. Bez práce nad vztahem k životu a očistě emočního těla negativní myšlenkové formace nikam nezmizí a pokračují v dalším vnášení poruch do těla éterického. Zrovna tak lze říci, že poruchy v éterickém těle a nemoc fyzického těla se dříve či později musí zákonitě vrátit. Proto tedy nedoporučujeme léčit karmické choroby beze změn ve vztahu člověk – svět.
Ale pokud jsme naše těla mentální a emoční očistili, nic jim nebrání v tom pomoci nám rychleji se vrátit do stavu zdraví.

Očista těla karmického, mentálního a emocionálního dovolí snížit úroveň naplnění karmické nádoby do 40-50%. Jde o zcela komfortní úroveň, kdy máte stále ještě přání z materiálního světa a kdy prakticky neexistuje karmické vychovávání. Přesněji řečeno, samozřejmě, že existuje. Ale vy sami reagujete velmi rychle na výchovnou míru a její opakování ve vztahu k vám již není nutností.
Někdy se jako výsledek úplné očisty emocionálního těla od nakupených prožitků může objevit pocit vnitřní opuštěnosti a ztráty smyslu žití. Abyste zase měli radost ze života, je nutné se naplnit pozitivními emocemi. Abyste získali tyto pozitivní emoce, doporučujeme se naladit na dílo Stvořitele – přírodu a člověka, krásnou hudbu, obrazy, naučit se milovat sebe a také druhé lidi a také klást důraz na díkůvzdání Stvořiteli.

Pracujte sami.
Jedinou podmínkou, kterou máte k výběru nejrůznějších technik k očistě jemnohmotných těl, je nutnost vaší individuální práce. Žádné přístroje, tablety nebo zásahy šamanů nebo čarodějů, kteří si za to vezmou nekřesťanské peníze, vám nemůže nahradit vlastní práci. Mohou vám sice pomoci, ale jen dočasně. Záklopku vašich chybných názorů neuzavřou. Tyto záklopky jsou pouze ve vaší hlavě.
Takže vám přejeme hodně úspěchů na cestě zbavování se karmického vychovávání.

 A. Svijaš: Karma


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015