Než vyjdete do zimy a do deště, oblečete si plášť. Stejným způsobem byste se měli chránit pomocí energetického pláště proti negativní energii člověka, kterému pomáháte. Když své srdce otevřete vůči druhému člověku, přijímáte současně energii, kterou k vám intezivně vysílá. To neznamená, že byste neměli pomáhat.

Použiji opět stejný příklad s pláštěm. Když pomáháte někomu, kdo přišel z lijáku do bytu, je zablácený a špinavý, nepomůžete mu tím, že se od něj ušpiníte. Jinými slovy, pokud někomu pomáháte čistit jeho myšlenky a emoce, uvolňuje se z něho negativní energie, která prostupuje všechny, kteří jsou nablízku včetně vás, tedy toho, kdo pomáhá.

Je pro vás mimořádně důležité, abyste si předtím, než začnete naslouchat nebo léčivě působit na druhé, osvojili ochranné energetické techniky. Pokud tak neučiníte, začne se velmi pravděpodobně zvyšovat vaše váha, aby se energetická ochrana a izolace vytvořila jiným způsobem. Přebytečný tuk nemusí být vždy výsledkem přejídání.

Pokud vznikl jako ochranná izolační vrstva, nejde váha dolů ani tehdy, když držíte dietu a cvičíte. Tuková vrstva je v tomto případě skutečnou formou ochrany a působí jako izolační energetický štít. Spustit energetickou ochranu je otázkou okamžiku.

Svůj ochranný štít byste měli zaktivovat před každým léčebným působením nebo konzultací bez ohledu na to, zdali jde o pomoc placenou nebo dobrovolnou. Stejně tak nehraje roli, zda je člověk, kterému pomáháte, neznámá osoba, váš klient, člen rodiny nebo přítel. Nerozhoduje ani čas, který spolu strávíte. Ať už vaše pomoc trvá jen okamžik nebo několik dnů, je třeba, abyste se vždy energeticky chránili.

Pokud před začátkem sezení zapomenete svou ochranu zaktivovat, můžete tak učinit kdykoli v jeho průběhu. Lépe později než vůbec. Mezitím jste však již absorbovali zápornou energii osoby, které pomáháte, a proto je třeba se po sezení očistit. (proces čištění popíšu na konci článku. )

Proces zapojení energetické ochrany je jednoduchý. Stačí si představit, že se od pomáhané osoby izolujete vrstvou světla a pozitivní energie.

V tu chvíli jste pod ochranou. Není možné, abyste při tom udělali chybu, ani aby vám byl přístup ke světelné a ochranné energii odepřen. Tato vizualizační technika vytváří okamžitou a účinnou ochranu, ať ji použije kdokoli bez vyjímky. Vytvořit si ochranný štít znamená představit si, že jste obalení neproniknutelnou vrstvou světla.

Světlo je andělskou substancí. Je to živoucí, milující entita, obdařená inteligencí, která vás obejme a ochrání, jestliže jí zavoláte na pomoc. Není třeba mít obavy. Toto světlo je vždy Božským světlem našeho stvořitele. Temné síly k tomuto světlu nemají přístup, a proto s ním nemohou ani jakkoli nakládat. To znamená, že se nemůže stát, že byste nešťastnou náhodou na svou ochranu přivolali nízké síly.

Můžete zvolit různé barvy světla podle toho, proti čemu se chcete chránit. Znovu zdůrazňuji, že vám ochrana nebude nikdy odepřena. Kdokoli o ochranu požádá, bude mu poskytnuta. Bez vyjímky. Pokud by vám někdo tvrdil opak, mluví z něho ego a ješitnost, a proto takové hlasy neposlouchejte.

Ke své ochraně můžete používat následující barvy světla:

*Bílé světlo: bílé světlo přivolává anděle, kteří vás obklopí a bdí nad vámi. Skrze jejich ochranu k vám nemůže nic proniknout.

*Růžové světlo: růžové světlo byste si měli zavolat na pomoc kdykoli jste s negativním člověkem, který je posedlý svými problémy. Růžové světlo šíří vibraci lásky vůči všem, s nimiž mluvíte, a současně naplňuje touto milující energii i vaše nitro. Ochranným štítem růžového světla nepronikne nic jiného než pozitivní myšlenky a láskyplná energie.

*Smaragdově zelené světlo: Představte si, že jste obklopeni smaragdově zeleným světlem, kdykoli cítíte, že ve vašem fyzickém těle nastala nerovnováha. Toto světlo má na tělo léčivý účinek.

*Fialovo-červené světlo: Představte si, jak jste obklopeni fialovo-červeným světlem, které zvyšuje duchovní vibrace duše. Pomůže vám nejen pozvednout se nad problémy, které vás tíží, ale i navázat spojení s božským vedením ve vaší duši. Světlo této barvy také odráží všechny druhy nízké energie, odpuzuje nízké bytosti a duše z astrálního světa.

*Duhové světlo: Představujte si, že jste oděni do pláště z pruhů duhy. Tato vizualizace posílí vaši schopnost uzdravovat sebe sama i druhé.

K ochraně můžete použít i několik barevných vrstev světla současně, abyste využili všech blahodárných účinků ochrany najednou.
Takto můžete chránit i své blízké, svůj domov, svůj automobil nebo dopravní prostředek, kterým právě jedete, své město, zemi nebo celý svět. Postup je stejný, jen si při něm místo sebe představíte osobu nebo věc, místo či oblast, kterou do léčivého světla chcete zahalit.

Energetické čištění

Možná se vám stane, že si před sezením zapomenete svou energetickou ochranu zaktivovat. V takovém případě je dobré se po jeho ukončení očistit. Celkově je vhodné se naučit se pravidelně zbavovat negativních energií, čistit se od myšlenek spojených se strachem, jak vlastních, tak cizích. Únava je hlavním příznakem toho, že do vás nízké energie pronikly.

Tento typ únavy neodstraní kofein, spánek ani cvičení. Pocit hluboké únavy je chronický, neboť jeho zdrojem není vaše fyzické tělo. Avšak nejen únavu, ale i její příčinu, můžete odstranit velice jednoduše. Po každém léčebném sezení, konzultaci, přednášce nebo semináři nebo kdykoli se budete cítit unaveni, použijte následující metodyenergetického čištění. Vaši vlastní duchovní průvodci a andělé vás mohou samozřejmě naučit vlastním metodám.

Zpřetrhání pout: Tato metoda je základem energetického čištění a měli by ji používat všichni léčitelé a učitelé. Každý z vašich klientů a studentů se na vás napojuje éterickými kabely. Kdykoli na vás pomyslí s pocitem, že jim můžete pomoci, odčerpávájí vám energii. Dokonce vůči vám prostřednictvím tohoto spojení mohou vysílat negativní energii.

Jedná se však většinou o nevědomý proces. Toto spojení pomocí éterických vláken vidí jasnovidci a vnímají senzibilové. Ke zpřetrhání těchto pout stačí v duchu nebo nahlas pronést tato slova: Archanděli Michaeli, sestup ke mně a přeruš všechna pouta, kterými je mi odčerpávána energie a vitalita.

Jestliže jste opravdu připraveni se těchto pout vzdát, archanděl Michael vaše přání okamžitě splní. Někdy však lidé lpí na vazbách, které je energeticky oslabují, z nezdravé potřeby být pro druhé nepostradatelnými. Jestliže je to i váš případ, požádejte předtím archanděla Michaela, aby vám pomohl zbavit se strachu, který vaší potřebu nepostradatelně vyvolává. Nezapomínejte, že archandělé mohou být současně přítomní na mnoha místech najednou a že nejsou omezení časem a prostorem.

Koupele v mořské soli: Pokud nežijete u moře, rozpusťte si v teplé lázní mořskou sůl. Koupel ve slané vodě má podobné účinky. Mořská sůl by měla být k dostání v kterémkoli obchodě se zdravou výživou. Čistá mořská sůl zbavuje tělo škodlivých energii. Je však třeba se vyhnout výrobkům uměle barvených a parfémovaných, abyste jejich prostřednictvím nedostávali do těla ještě další chemikálie.

Spojení s přírodou: Rostliny a zvířata poskytují vítaný odpočinek po vyčerpání, které způsobuje umělé osvětlení, elektromagnetické pole, zvonící telefony, ale i stres z kontaktu s ostatními lidmi. Rostliny jsou navíc schopny zbavovat mentální, emocionální i fyzické tělo člověka energetických škodlivin. Když se cítíte unaveni, vyjděte si na procházku. K posteli si dejte květináč, aby vás rostlina a její víly mohly ve spánku energeticky čistit.

Z knihy Pozemští andělé od Doreen Virtue Ph. D


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/221473/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 2015